تغییر برند ایران‌ رنتر به لِندو

این یک تغییر بزرگ است

ازایران رنترتالِندو

اردیبهشت | 1399

ایران‌رنتر را در اردیبهشت 1394 خلق کردیم. با اجاره دادن وسایل شروع کردیم و به اجاره با امکان مالکیت، فروش اقساطی کالا، ارائه کارت اعتباری و در نهایت ارائه اعتبار خرید اقساطی رسیدیم. ما در این چند سال با توجه به نیاز شما، چندین بار مدل کسب و کار خود را تغییر دادیم و در سال ۱۳۹۹، تصمیم گرفتیم با تغییر برند از ایران‌رنتر به لِندو، در مسیری تازه حرکت کنیم. امروز ما در لِندو، امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین را فراهم می‌کنیم و چشم‌اندازمان هم، تحولی بزرگ در نظام اعتباری است.

لوگوی قدیمی

لوگوی قدیمی

لوگوی جدید

لوگوی جدید

چرا لِندو؟

ما قبلا «ایران‌رنتر» بوده‌ایم ولی اسم جدید ما لِندو (Lendo) است! این نام از واژه Lend گرفته شده و به معنای قرض دادن است. این نام را انتخاب کردیم تا یادآور شویم لِندو دریافت وام را برای شما آسان کرده و شما را از پرداخت یکجای هزینه خرید کالا بازمی‌دارد. ضمنا لِندو نام یک شیرینی متعلق به دیار سیستان و بلوچستان نیز هست و همراهی شما در مسیر رسیدن به رویاهایتان برای ما شیرین است!

لندو
لندو

فردا رو امروز تجربه کن

لذت‌ها منتظر نمی‌مانند. برای تجربه‌ی فردا، همین امروز آغاز کنید. ما کنار شما هستیم تا زمان را برایتان نگه داریم. هدفمان هم این است که به شما کمک کنیم تا آنچه را که امروز نیاز دارید، همین امروز داشته باشید. رسالت ما این است تا در مسیر خرید کردن، دشواری‌های مالی را برایتان آسان کنیم.

لوگو

لوگوی جدید ما از 4 عنصر تشکیل شده است؛ 4 پیکانِ هم‌شکل که به یک نقطه اشاره می‌کنند و به معنای 4 بُعد از کسب و کار هستند؛ مشتریان،سرمایه‌گزاران ،فروشگاه‌ها و لِندو که با پیکان سورمه‌ای به شکل مشخص شده است. علامت مثبت (+) در میان این چهار پیکان ، بیان‌کننده مفهوم هم‌افزایی است. اتفاقات مثبت برای شما در راه است!

لندولندو

کاربردهای لوگو

img-box1
img-box2
img-box3
img-box4
img-box5

پالت رنگی

رنگ سبز را انتخاب کردیم زیرا این رنگ در طراحی لوگو بیانگر مفهوم اعتماد است. به دست آوردن اعتماد شما در این سال‌ها، برای ما بزرگ‌ترین دستاورد و مهم‌ترین عنصر تعیین‌کننده در انتخاب رنگ لوگو بود.
همچنین رنگ سورمه‌ای نشان‌دهنده افرادی است که برای خود ارزش قائلند و به جوانب تصمیم مالی خود دقت می‌کنند. ما حرف L را به رنگ سورمه‌ای درآوردیم تا بگوییم که لِندو به دقت‌نظر شما احترام می‌گذارد.

Secondary color

#0B2C6E

Primary color

#0AC974

Gray color

#EEF0F5

Accent color

#0082FD

دانلود لوگو

لوگو لِندو در اندازه‌های ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲ و ۱۰۲۴
با فرمت‌های PNG, SVG

تامین کننده مالی وام‌ها: بانک آینده

لندو در شبکه‌های اجتماعی