«ایران رنتر» به مازندران، تبریز و اهواز رسید!

تاریخ: 13 مهر 1398

رشد یک استارت آپ

شاید تصور عموم این باشد که چگونگی راه‌اندازی یک استارت آپ، مهم‌ترین موضوع برای آن است، در حالی که تجربیات افرادی که در شرکت‌های نوپا کار کرده‌اند به وضوح نشان می‌دهد که در این اکوسیستم چگونه زیستن یک استارتاپ به مراتب از تولد آن اهمیت بیشتری دارد؛ به همین علت است که با نگاهی به تعداد استارتاپ‌هایی که متولد شده‌اند و مقایسه آن با تعداد استارتاپ‌هایی که اکنون تبدیل به یک جوان برومند و یا حتی یک بزرگسال پخته شده‌اند، درمی‌یابید که بسیاری از آنها ناکام از این دنیا رفته‌اند و دیگر حتی وجود خارجی هم ندارند و یا گروهی دیگر از آنها به دلایل متفاوت در دوران نوزادی، کودکی و یا حتی نوجوانی مانده‌اند و رشد قابل قبولی ندارند.

 

روند توسعه ایران رنتر

اما در این میان هستند استارتاپ‌هایی که رشد چشمگیری دارند و یا حتی تبدیل به یک شرکت بالغ شده‌اند. یکی از این مجموعه‌ها که روند رو به رشد خوبی داشته «ایران رنتر» است، چرا که با نگاهی به اتفاقاتی که در ماه‌ها و سال‌های اخیر رقم خورده متوجه این روند صعودی خواهیم شد؛ روندی که تنها به توسعه خدمات و بهبود تسهیلات محدود نمی‌شود، بلکه می‌بینیم ماه به ماه و هفته به هفته، خدمات ایران رنتر در سراسر کشور، گسترش بیشتری پیدا می‌کند.

 

ایران رنتر در مازندران، اهواز و تبریز

در ادامه روند رو به رشد اخیر، حالا اهواز دوست‌داشتنی در کنار شهر جذاب تبریز و همینطور اغلب شهرهای بزرگ استان زیبای مازندران نیز، تحت پوشش خدمات ایران رنتر قرار گرفته‌اند. به این ترتیب از این پس ساکنین محترم شهرهای قائمشهر، بابلسر، بهشهر، نکا، آمل، بابل، ساری، تبریز و اهواز می‌توانند از طریق ایران‌رنتر «کارت خرید اعتباری» درخواست بدهند و از صدها فروشگاه آنلاین معتبر، به طور اقساطی کالا یا خدمات مورد نیازشان را خریداری کنند.

 

چشم‌انداز ایران رنتر را شما می‌سازید!

همانطور که اشاره شد ما در «ایران رنتر» همواره به دنبال بالا بردن سطح کمی و کیفی خدماتمان هستیم، از این رو به زودی باز هم در شهر یا استان جدیدی فعالیت‌مان را توسعه خواهیم داد تا از یک سو هموطنان بیشتری بتوانند از امکاناتی که ایران رنتر ایجاد کرده، استفاده کنند و از سوی دیگر به رونق اقتصاد کشور کمک کرده باشیم. در این راه شما نیز می‌توانید از طریق نشانی پست الکترونیکی: support@iranrenter.com شهر یا استان مد نظرتان را به ما معرفی کنید.