بی‌دغدغه سفر کن!

تاریخ: 25 فروردین 1398

خرید اقساطی بلیط هواپیما، قطار، تور و هتل برای اولین بار در ایران رنتر

اهمیت سفر بر هیچ کس پوشیده نیست. بسیاری از ما بخش مهمی از درآمد خود را به سفر، ماجراجویی و کشف سرزمین‌های جدید اختصاص می‌دهیم. علاوه بر این، مسافرت می‌تواند نقش به‌سزایی در روحیه هر فرد داشته باشد. از این رو بهتر است در زندگی جایگاه ویژه‌ای را به سفر اختصاص بدهیم.

افزایش نرخ دلار، بر قیمت بلیط‌های هواپیما و قطار نیز تأثیرگذار بوده است و شما برای رزرو هتل یا شرکت در یک تور تفریحی باید بیشتر از سابق هزینه کنید.

با معرفی کارت اعتباری خرید در سایت ایران‌رنتر از شما خواستیم سایت‌های فروشگاهی و خدماتی مورد علاقه خود را به ما معرفی کنید تا بتوانیم با ایجاد شرایطی ویژه امکان خرید اقساطی از آن‌ها را فراهم آوریم.

بسیاری از شما خواستار خرید اقساطی خدماتی چون بیمه و سفر بودید. پیش از این توانستیم با همکاری سایت بیمه بازار شرایط خرید اقساطی بیمه را ایجاد کنیم که خوشبختانه با استقبال خوبی رو به رو شد.

اکنون اعلام می‌کنیم که با همکاری سایت «سفرمی» توانسته‌ایم کارت‌های اعتباری خرید مربوط به خدمات سفر را به مجموعه کارت‌های اعتباری خرید ایران‌رنتر اضافه کنیم.

«سفرمی» سایتی برای رزرو بلیط هواپیما، قطار، هتل و تورهای داخلی و خارجی است. شما به راحتی می‌تونید با مراجعه به این سایت بلیط هواپیما یا قطار تهیه کرده یا هتل و تور رزرو کنید.

با تهیه «کارت اعتباری خرید سفرمی» نیز به صورت اقساطی از این خدمات برخوردار شوید و دیگر نگران هزینه‌های سفر خود نباشید.

امیدواریم سفرهای فوق‌العاده‌ای را با استفاده از کارت اعتباری خرید سفرمی تجربه کنید.

شایان ذکر است به زودی با همکاری سایت‌های خدماتی دیگر می‌توانید از بسیاری از خدمات به صورت اقساطی بهره‌مند شوید. شما نیز می توانید فروشگاه‌های انلاین مورد علاقه‌تان را از طریق آدرس ایمیل ( cc.iranrenter@gmail.com ) به ما معرفی کنید تا با همکاری آن‌ها بتوانیم شرایطی ایده‌آل برای خرید اقساطی فراهم کنیم.