جزئیات وام بدون ضامن لندو، شرایط دریافت وام فوری با سفته چیست؟

چطور وام بدون ضامن بگیریم؟ مراحل دریافت وام فوری با سفته

یکی از راه‌ حل‌های پیشنهادی برای افزایش بودجه تامین نیاز‌های زندگی استفاده از وام است. معمولاً دریافت وام پیش‌نیازهایی دارد که شخص درخواست کننده باید این شرایط را داشته باشد و بتواند مدارک خاصی را ارائه کند. معرفی ضامن یکی از اصلی‌ترین و متداول‌ترین این شرایط است و دریافت وام بدون ضامن در بین تسهیلات بانکی چندان مرسوم نیست. به هر بانکی که مراجعه کنید ممکن است به شما تسهیلات مختلفی مثل وام خرید مسکن، خرید خودرو و… پیشنهاد شود. اما هر کدام از این تسهیلات، حتی وام‌های کوچک برای خرید قسطی کالا هم نیازمند ضامن است. پس حداقل باید یک ضامن رسمی معرفی کنید که این ضامن هم باید شرایطی داشته باشد. مثلاً اینکه باید کارمند باشد و مدارک حقوقی ارائه کند یا باید جواز کسب داشته باشد و کارشناسی شود که کاسبی معتبر است. در کل افراد معرفی شده به‌عنوان ضامن، توسط کارشناسان بانک‌ها بررسی می‌شوند. به همین دلیل پیدا کردن یک ضامن مورد تأیید کار سختی است. بدون شک هرچه شروط تسهیلات کاهش پیدا کند، سرعت دریافت آن‌ها بیشتر و در نتیجه مفیدتر خواهند بود. به همین منظور در این مطلب به سراغ حذف ضامن از وام، یکی از اصلی‌ترین قوانین دریافت تسهیلات رفته‌ایم. در این مطلب قصد داریم از شرایط وام بدون ضامن و حتی بدون چک برایتان بگوییم و سپس شراط یک وام فوری با سفته را بررسی کنیم.

دریافت وام بانکی، مسیری سخت و طولانی

همان‌طور که گفتیم یکی از شرط‌های دریافت وام بانکی داشتن ضامن است اما با این حال عبارت وام بدون ضامن ممکن است در بسیاری از موسسات مالی و بانک‌ها استفاده شود. اما وقتی فرآیند دریافت وام شروع می‌شود، متوجه می‌شویم که هنوز یک شرط سخت برای ادامه کار وجود دارد؛ برای دریافت وام بدون ضامن از بانک باید سپرده بانکی داشته باشید و این سپرده هم تا آخرین روز تسویه وام در دسترس نخواهد بود.در حقیقت شما قصد داشتید با دریافت وام از بانک، بودجه خودتان را زیاد کنید. اما حالا باید بخشی از بودجه خود را به بانک بدهید تا بتوانید وام بگیرید‍!

از طرفی دیگر برخی بانک‌ها بلوکه کردن بخشی از مبلغ را هم به شرایط خود برای دریافت وام اضافه کرده‌اند. برای مثال شما مبلغ ۲۰ میلیون تومان درخواست داده‌اید؛ بانک به شما ۱۸ میلیون پرداخت می‌کند و ۲ میلیون از آن را تا انتهای دوره پرداخت اقساط بلوکه می‌کند. یعنی در این روش هم باز بودجه شما به حد مد نظرتان نمی‌رسد.

علاوه بر این شما باید چندین بار به صورت حضوری به شعبه بانک مراجعه کنید که این کار چند روز از وقت شما را خواهد گرفت. بنابراین در هیچ بانکی وام گرفتن به سادگی افتتاح یک حساب نخواهد بود. چون با یک بار مراجعه کار شما انجام نخواهد شد و شما مجبور هستید که برای پرسیدن سوالات خود یا ارائه مدارک مختلف، چند بار در روزهای مختلف به بانک بروید. اگر تجربه دریافت وام از بانک را دارید، احتمالاً سخت و طولانی بودن مراحل آن را به خوبی درک می‌کنید.

وام بدون ضامن

حتما بخوانید:  دریافت وام خرید کالا بانک آینده از لندو چگونه است؟

دیگر روش‌های خرید کالا به صورت قسطی

گفتیم که یک روش افزایش بودجه خرید، دریافت وام از بانک است. در کنار وام بانکی روش دیگری هم وجود دارد که برخی از شرکت‌ها و سازمان‌ها تسهیلاتی را برای خرید کالا به کارمندان خود ارائه می‌کنند. این تسهیلات هم به نوعی وام بدون ضامن محسوب می‌شوند. یعنی کسانی که در این شرکت‌ها مشغول به کار هستند می‌توانند از این راه کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند. به این صورت که معمولاً یک کارت اعتباری به کارکنان داده می‌شود تا با آن خرید کنند. مزیت این نوع تسهیلات، امکان دریافت وام بدون ضامن است. اما در این روش هم معایبی وجود دارد. سود زیادی که برای اقساط دریافت می‌شود، یکی از معایب این تسهیلات است. همچنین حق انتخاب و میزان تنوع کالا در این روش کم است. چون کارکنان فقط می‌توانند کالاهای خاصی را بخرند یا باید از فروشگاه و تعاونی مخصوص سازمان خرید کنند. درحالی که ممکن است به کالایی نیاز داشته باشند که در آن فروشگاه عرضه نشده است. به همین دلیل حق انتخاب محدودی خواهند داشت.

علاوه بر خرید از تعاونی‌های طرف قرارداد با سازمان‌ها، برای خرید اقساطی کالا می‌توانید به سراغ فروشگا‌ه‌هایی با امکان تسویه اقساطی بروید. در چنین حالتی باید از میان کالاهای موجود در فروشگاه انتخاب کنید. بنابراین با مشکل محدودیت تنوع کالا روبه‌رو خواهید شد. در ضمن معمولاً فروشگاه‌های اقساطی از مشتری حداقل یک فقره چک به‌عنوان ضمانت دریافت می‌کنند. اگر خریدار چک نداشته باشد، فراهم کردن این برگه بدون شک زمان‌بر خواهد بود. در این مواقع امکان دریافت وام بدون ضامن و چک می‌تواند بسیار کاربردی باشد. چون اگر این موانع زمان‌بر از بین بروند، کاربر راحت‌تر و سریع‌تر می‌تواند با دریافت وام خرید کالا، آن‌چه نیاز دارد را تهیه کند. بنابراین خرید کالا در لحظه نیاز بسیار سودمند خواهد بود. به همین دلیل در ادامه می‌خواهیم از خرید قسطی با پرداخت با سفته صحبت کنیم و از وام لندو که با همکاری بانک آینده و به صورت کاملاً آنلاین داده می‌شود برایتان بگوییم.

وام بدون ضامن

حتما بخوانید:  یک خبر خوب؛ سود وام لندو کاهش و مدت بازپرداخت اقساط افزایش یافت!

دریافت وام فوری با سفته از لندو

لندو به عنوان یک سامانه مالی برای دریافت وام خرید کالا به‌منظور خرید اقساطی شناخته می‌شود. خدمتی که لندو ارائه می‌دهد، ارائه وام بدون ضامن با همکاری بانک آینده است. لندو با فروشگاه‌های معتبر بسیاری همکاری می‌کند. به دلیل تنوع بالای فهرست فروشگاه‌ها، مشتری می‌تواند هر نوع کالایی را که بخواهد، به‌صورت اقساطی خرید کند. شرایط ساده درخواست و دریافت وام از لندو، دلیل انتخاب آن برای خرید اقساطی است. ضمانت در لندو ساده‌ترین بخش دریافت وام به‌حساب می‌آید. چون شما به‌عنوان متقاضی وام خرید کالا نیازی به ضامن نخواهید داشت. لندو از شما فقط یک فقره سفته دریافت می‌کند. در نهایت یک کد تخفیف صدردرصدی به ارزش مبلغ وام درخواستی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بتوانید به صورت اقساطی کالای مورد نیازتان از فروشگاه‌های طرف قرارداد با لندو تهیه کنید.

مزیت دریافت وام بدون ضامن لندو

یکی از مزیت‌های اصلی وام لندو، عدم نیاز به ضامن و امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های مختلف است. علاوه بر این لندو ویژگی‌های بسیاری دارد که با کمک آن‌ها شرایط خرید قسطی را برای متقاضیان راحت‌تر کرده است. در ادامه نگاهی به این مزایا خواهیم داشت.

 • کل فرآیند وام بدون ضامن لندو، یعنی از درخواست تا دریافت آن آنلاین است. بنابراین متقاضی در روند درخواست خود به هیچ‌گونه مراجعه حضوری نیازی نخواهد داشت.
 • حذف تمام مراحل حضوری سبب شده تا دیگر از کاغذبازی‌های زمان‌بر خبری نباشد و همچنین متقاضی به‌جای حضور در خبابان‌های شلوغ شهر، در خانه یا محل کارش با دسترسی به گوشی هوشمند و اینترنت بتواند درخواست وام خود را ثبت کند.
 • همان‌طور که گفتیم، این وام بدون چک و ضامن و تنها با ارائه یک فقره سفته ارائه می‌شود. خرید سفته هم به صورت آنلاین از پلتفرم‌های امن بانکی انجام خواهد شد.
 • حتی برای امضای قرارداد هم به مراجعه حضوری نیازی نیست. با ثبت امضای دیجیتال در اپلیکیشن آینده‌ساین، به راحتی می‌توانید در یک محیط امن آنلاین، قرارداد را امضا کنید.
 • به دلیل آنلاین بودن کل مراحل وام، امکان ثبت‌نام برای همه ایرانیان در هرنقطه از کشور وجود دارد. بنابراین فقط کافیست که به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید برای دریافت وام اقدام کنید.
 • به دلیل آن‌که وام لندو با همکاری بانک آینده داده می‌شود، سود اعمال شده در اقساط ماهیانه همان سود مصوب ۱۸ درصد بانکی خواهد بود. کارمزد یا سود ساده لندو برابر با ۵ درصد است که فقط در مبلغ پیش‌پرداخت تأثیر می‌گذارد.
 • وام لندو مخصوص خرید  کالاست. بنابراین با دریافت کد تخفیف از این سامانه می‌توانید به سراغ خرید اقساطی گوشی لپ‌تاپ، طلا، لوازم خانگی، پوشاک و… از فروشگاه‌های طرف قرارداد با لندو بروید. اما اگر نگاهی به فهرست این فروشگاه‌ها بیندازید، متوجه خواهید شد که در بین آن‌ها مجموعه‌های فعال در زمینه ارائه خدمات هم وجود دارد. در واقع با کمک لندو می‌توانید از انواع خدمات درمانی، آموزشی، زیبایی، بیمه و… هم به صورت قسطی بهره‌مند شوید.
چه کسانی جریمه دیرکرد نمی‌پردازند؟
بعد از سررسید موعد واریز قسط ماهانه، همه مشتریان لندو ۵ روز برای پرداخت وجه فرصت دارند. بنابراین بابت تأخیر حداکثر ۵ روزه، جریمه‌ای از آن‌ها دریافت نمی‌شود. اما بعد از گذشت این مدت، به ازای هر هفته ۲۰ هزار تومان به مبلغ قسط جاری متقاضی اضافه خواهد شد. ناگفته نماند که افراد خوش‌حساب با نمره اعتبار بالا، در صورت تأخیر بیش از ۵ روز در پرداخت اقساط، مشول جریمه نمی‌شود. البته به شرط آن‌که نمره اعتبار آن‌ها بالای ۳۰۰ باشد. نمره اعتبار، معیاری برای سنجش مشتریان لندو است که باتوجه تعهد فرد در پرداخت اقساط فعلی، سابقه دریافت وام از لندو، گزارش اعتباری در سیستم بانکی و… ارزیابی می‌شود.

وام بدون ضامن

حتما بخوانید:  نحوه محاسبه جریمه دیرکرد پرداخت اقساط در لندو

مراحل دریافت وام بدون ضامن از لندو

برای دریافت وام فوری با سفته از لندو باید چند مرحله را انجام دهید. ویژگی همه این مراحل این است که همگی به صورت آنلاین انجام می‌شود. در ادامه به تمام این مراحل اشاره خواهیم کرد.

 • پیش از ثبت‌نام وام باید وارد صفحه فهرست فروشندگان در سایت لندو شوید تا در صورت موجود بودن کالا فروشگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد باید وارد صفحه ثبت درخواست وام شوید تا مبلغ مورد نیاز و مدت زمان تسویه آن را انتخاب کنید.
 • بعد از ساخت اکانت یا وارد شدن به حساب کاربری، باید فایل مدارک مورد نیازتان را آپلود و مواردی مثل کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا فرآیند اعتبارسنجی شروع شود.
 • برای دریافت وام از لندو داشتن یک حساب در بانک آینده الزامیست. اگر مشتری این بانک نیستید، به‌جای مراجعه حضوری می‌توانید با کمک اپلیکیشن کیلید به صورت کاملاً آنلاین حساب باز کنید.
 • همان‌طور که گفتیم، فرآیند دریافت وام بدون ضامن از لندو کاملاً آنلاین است و حتی برای امضای قرارداد هم به مراجعه حضوری نیازی نیست. به همین دلیل باید با دانلود و نصب اپلیکیشن آینده‌ساین امضای دیجیتالی خود را در پلتفرم امن بانکی ثبت کنید.
 • تنها ضمانت وام لندو یک فقره سفته است که برای خرید آن هم باید به صورت آنلاین اقدام کنید. از طریق سامانه سفته و برات الکترونیکی بانک آینده می‌توانید به صورت کاملاً امن این برگه ضمانت را تهیه کنید.
 • بعد از تکمیل ثبت‌نام و تأیید اعتبارسنجی، متقاضی باید مبلغ پیش‌پرداخت را واریز کنید تا کد تخفیف صدردرصدی به ارزش مبلغ وام به او تعلق گیرد.
اگر فروشگاه تیمچه را انتخاب کرده‌اید:
بعد از واریز پیش‌پرداخت، یک کد خرید اقساطی مختص متقاضی صادر خواهد شد. وام‌گیرنده از این کد باید درصفحه پرداخت وجه کالا در سایت فروشگاه منتخب استفاده کند. بنابراین متقاضی وام لندو با کمک این کد می‌تواند کل یا بخشی از هزینه سبد خرید خود را بپردازد. البته اگر متقاضی در زمان درخواست وام، فروشگاه تیمچه را برای خرید اقساطی انتخاب کرده باشد، به‌جای صدور کد تخفیف، کیف پول الکترونیکی او در حساب کاربری این فروشگاه به ارزش مبلغ وام درخواستی شارژ خواهد شد. در این حالت خریدار باید در زمان پرداخت وجه، روش تسویه با کیف پول را انتخاب کند.

درخواست وام فوری با سفته از لندو

همان‌طور که گفتیم، کد خرید اقساطی به ارزش مبلغ وام درخواستی شما صادر می‌شود و باکمک آن می‌توانید از فروشگاه منتخب خود خرید کنید. تمام مراحل ثبت‌نام این وام، از ابتدا تا انتها به صورت آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. عدم نیاز به ضامن و چک و همچنین آنلاین بودن تمام مراحل، یکی از دلایل اصلی برای ثبت درخواست وام از لندو محسوب می‌شود. بنابراین اگر شما هم متقاضی خرید اقساطی هستید و در عین حال قصد دارید که یک وام راحت و بی‌دردسر دریافت کنید، پیشنهاد می‌کنیم که وارد صفحه وام فوری با سفته شوید تا با کمک لندو بتوانید کالا یا خدمات مورد نظرتان را بخرید و کل یا بخشی از هزینه آن را به صورت اقساط ماهیانه بپردازید.

سوالات متداول

۱ـ شرایط بازپرداخت وام بدون ضامن لندو چیست؟

وام بدون ضامن لندو مخصوص خرید کالاست که به دلیل همکاری بانک آینده در ارائه این وام، در اقساط بازپرداخت ماهیانه همان سود مصوب ۱۸ درصد اعمال می‌شود.

۲ـ چگونه می‌توان با وام لندو کالاهای مورد نیاز را تهیه کرد؟

این وام فوری با سفته و بعد از تأیید اعتبارسنجی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. بعد از واریز پیش‌پرداخت یک کد تخفیف صددرصدی به ارزش مبلغ وام درخواستی به مشتری داده می‌شود. وام‌گیرنده باید در سایت فروشگاه منتخب، در زمان پرداخت وجه کالای مورد نظر خود از این کد استفاده کند.

68 نظر ثبت‌شده
 1. میثم گفته

  سلام چرا درخواست من پیگیری نشد تا شما برسی کنید فروشگاه اون محصولی رو که میخواهیم تمام میکنه

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام و وقت بخیر.
   ممکنه درخواست شما به یه دلیلی متوقف شده باشه. لطفا پیامک‌هایی که براتون از طرف لندو اومده رو چک کنین و یا با پشتیبانی لندو تماس بگیرین

 2. م گفته

  سلام هیچ مشکلی نداشته قرارداد و سفته هارو خیلی وقته ارسال کردم فقط تنها جوابی میدن صبر کنید چه صبری شده شماکه وام رو سی چهل روزه میدید چرا الکی میگید بیست روزه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر.
   تاخیر به وجود اومده می‌تونه به دلیل نقص در مدارک شما و یا مشکل در سوابق بانکی باشه.
   انشاالله که هرچه سریع‌تر مشکل برطرف بشه.

 3. امین گفته

  سلام قسط اولش باید قبل از دریافت کد پرداخت کنیم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر.
   بله قسط اول پیش از دریافت کد پرداخت می‌شه، چون لندو مثل سایر سامانه‌های خرید اقساطی کارمزدش رو تحت عنوان قسط جدا و در یک قسط اضافه‌تر دریافت نمی‌کنه بلکه قسط اول رو مقداری زودتر دریافت می‌کنه.

 4. سعیده گفته

  سلام و خداقوت
  شرایط بازپرداختش چجوریه؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، سپاس از شما.
   لندو تنها فروشگاهی هست که بدون نیاز به چک و پیش‌پرداخت، تنها با سفته وام خرید کالا ارائه می‌ده که این وام رو شما در اقساط ۶، ۹ و ۱۲ ماهه پرداخت می‌کنید. برای اطلاعات تکمیلی هم میتونید به صفحه 👇🏻 در سایت مراجعه کنید.
   https://lendo.ir/help

 5. پیمان مرادی گفته

  سلام خسته نباشید
  برای خرید کالا فقط باید گزینه هایی که گفتین بخریم یا میشه تو کار خودمون هم لوازم بخریم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر
   منظورتون چه کاری و خرید چه لوازمی هست؟

 6. محمدی گفته

  سلام ببخشید من درخواست دادم ‌خریدی که میخواستم بکنم با سودش در کل شد ۸.۳۰۰ولی زمان امضا پیک برایه من ۲تا سفته ۹.۳۰۰آوردن و از من امضا گرفتن در صورتی که من باید یه دونه از سفته هارو امضا میکردم میشه دلیلش و بدونم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر
   طبق قوانین بانک آینده و لندو دو سفته دریافت می‌شود و این قانونی هست که شامل همه افراد می‌شود و از آن‌جایی که چک و تضمینی دریافت نمی‌شه این سفته‌ها به نوعی ضمانت هستند، اما جای هیچ نگرانی‌ای نیست و هیچ مشکلی پیش نمیاد.

 7. محمد سعادتی گفته

  یعنی من وام گرفتم فرداش باید قسط اولش پرداخت کنم درسته

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   قسط اول پیش از دادن اعتبار پرداخت می‌شود و از ماه‌های بعد، به صورت عادی ماهی یکبار قسط خود را پرداخت خواهید کرد.

 8. محمد سعادتی گفته

  قسط ها وام چقدر هست

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   برای وام ۲۰ میلیون تومانی و باپرداخت یک ساله، اقساط به صورت ماهانه ۲,۰۶۳,۵۰۰ تومان پرداخت می‌شود که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت وارد شوید و اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید.
   https://lendo.ir/landing/credit

 9. محمد سعادتی گفته

  مبلغ وام رو داخل کارت اینده واریز می کنند

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر
   خیر، پول نقد پرداخت نمیشه.
   اعتبار به صورت کد برای خرید کالا از فروشگاه‌ها و شارژ شدن کیف پول شما در سایت تیمچه برای خرید کالا، داده می‌شه.

 10. نادیا گفته

  سلام قسط اول از مبلغ اعتبار کم میشه؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام وقت بخیر
   شما مجموعا ۱۲ قسط پرداخت می‌کنید که قسط اول یکم زودتر پرداخت میشه و ۱۱ قسط باقی مانده هم بعد از اعطای وام، ماهانه پرداخت می‌شه.

 11. ناشناس گفته

  سلام من ۵ تومان خودم دارم میتوانم ۵ تومان وام بگیرم و یه کالای ۱۰ میلیونی بخرم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام وقتتون بخیر
   بله، لندو یک سامانه خرید اقساطی هست که وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان تنها با سفته ارایه میده. شما می‌تونید وام خودتون رو از لندو دریافت کنید و هر کالا و خدماتی رو که احتیاج دارید از لندو بخرید. همین حالا وارد صفحه ثبت نام وام ۲۰ میلیونی بشید و بعد از مراحل ثبت نام و دریافت وام، کالای مورد نیازتون رو بخرید.

 12. سحر گفته

  سلام حتما باید محل کار بیمه باشیم تا بتونیم وام بگیریم در این صورت گواهی اشتغال معتبره اگه جایی بدون بیمه مشغول باشیم مدرک شغلی معتبر نیست ؟

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام و وقت بخیر.
   خیر دوست عزیز مشکلی نیست و میتونید با گواهی اشتغال به کار درخواست وام بدید

 13. هومن گفته

  سلام وقت بخیر.. اگه ما ۱۰ میلیون تومان وام بگیریم سفته ای که برامون واسه امضا میارن چقدر هستش یعنی بابت هر ۵ میایون چقدر باید سفته امضا کنیم… ممنون میشم توضیح بدید

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام و وقت بخیر.
   برای مبلغ ۱۰ میلیون وام، حدود ۱۳ میلیون سفته لازم هست

 14. کرم خدا نظری گفته

  سلام وام ۲۰ ملیونی ۱۲ ماه باز پرداخت ماهی چقدر باید بدم

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام دوست عزیز.
   برای ۲۰ میلیون وام شما باید ماهیانه حدود ۲ و ۵۰۰ هزار تومن قسط پرداخت کنید.
   میتونید درخواستتون رو در این صفحه تکمیل کنید:
   https://lendo.ir/landing/credit

 15. رها گفته

  سلام وقت بخیر. حتما باید با این وام کالا بخرم؟ یعنی برای خرج بیمارستان نمیشه ازش استفاده کرد؟

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام وقت شما هم بخیر.
   بله این وام برای خرید کالا و خدمات هست.
   البته توی لیست فروشگاه‌های لندو، هم مراکز خرید بیمه و هم مراکز درمانی وجود داره. شما می‌تونید از لندو وام بگیرید و با وامتون، یا بیمه تکمیلی بخرید و یا از خدمات درمانی به شکل اقساطی استفاده کنید.

   1. بابک غفرانی گفته

    سلام خسته نباشی ببخشید منم نیاز وام میخام من خرید دارم متاهل هستم ما تو شهرسراب هستیم من به خدا نیاز دارم من کسی ندارم ضامین بشه من خودم کارخانه کار می کنم میشه خودم به خودم ضامین بشم و چک و سفته وفیش حقوق بدم الطفن جواب بدید

    1. مهدیه سلیمانی گفته

     سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
     وام لندو یک وام راحت هست و هیچ چک و ضامنی نیاز نداره: شما می‌تونید برای خرید اقساطی کالای مورد نیازتون این وام رو دریافت کنید؛ کافیه که وارد سایت بشید، ثبت نام کنید و در مرحله بعد مبلغ وام رو مشخص کنید: بعد از اون هم باقی مراحل دریافت وام فوری رو طی کنید و به راحتی وام بگیرید.

 16. میلاد کیهانی گفته

  سلام خسته نباشید منچک برگشتی دارم وام شامل من هم میشه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   خیر متاسفانه؛ در فرآیند اعتبار سنجی مردود می‌شید.

   1. معین گفته

    سلام میشه از طریق بانک آینده انجام بدیم؟اینترنتی انجام ندیم از داخله بانک فقط؟میشه

    1. مهدیه سلیمانی گفته

     سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
     منظورتون کدوم مرحله هست؟ شما مرحله ثبت‌نام در سامانه خرید اقساطی لندو حتما باید آنلاین اقدام کنید و به جز افتتاح حساب که می‌تونید حضورا به بانک مراجعه کنید، سایر مراحل هم کاملا آنلاین باید انجام بدید و این آنلاین بودن مراحل دریافت وام رو براتون راحت‌تر می کنه.

 17. شاهرخ سلطانی گفته

  تاسقف چندی وام میدی ممنون

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۶ تا ۱۲ ماهه اعطا می‌شه که می‌تونید برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه دریافت وام بشید.

 18. زهرا گفته

  سلام ببخشید در یه قسمت تکمیل کردن وام نوشته پرینت گردش حساب و گواهی اشتغال که باید عکس بگیرم و بزارم ولی من خانه دار هستم وهیچ پول در بانک آینده نداشتم که گردش حساب گیرم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در فرآیند دریافت وام نیازی نیست حتما از گردش حساب بانک آینده مدرکی آپلود کنید؛ شما می‌تونید گردش حساب بانک‌های دیگه رو هم در سایت آپلود کنید و فرصت رزرو وام رو از دست ندید.

 19. شهرام گفته

  ۲۰ میلیون میدن ۲۴ میلیون پس میگیرن ۱۲ قسطه نخواستیم ممنون

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید بازپرداخت اقساط رو از ۶ تا ۱۲ ماه انتخاب کنید؛ در صفحه دریافت وام توضیحات کامل‌تری می‌تونید ببینید و بخونید.

 20. مینا گفته

  سلام حتمابایدکالابخریم وام بدین کالانمیخوام خب

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   بله این وام ویژه خرید اقساطی کالا و خدمات هست.

  2. روناک گفته

   سلام برای کمک هزینه خرید ماشین هم وام میدید؟

   1. مهدیه سلیمانی گفته

    سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
    سقف وام لندو ۲۰ میلیون تومان هست و شما می‌تونید از این وام بدون پیش‌پرداخت برای خرید کالا و خدماتتون استفاده کنید و از سامانه خرید اقساطی لندو خرید کنید.

 21. بهار گفته

  ۲۰میلیون وام میدید…باید۲۵میلیون توی یه سال برگردونیم،،،

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر
   همونطور که می‌دونید سود وام‌های بانکی و سامانه‌های خرید اقساطی الان ۱۸ درصد به بالا هست و لندو هم در این زمینه سود بیشتری دریافت نمیکنه؛ ضمن اینکه برای دریافت وام نیازی به چک، ضامن و پیش‌پرداخت نداره و به نفع کاربر هست.

 22. نیلوفر گفته

  سلام زمان ثبت نام سایت ارور میده و نمیتونم ثبت نام کنم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   دقیقا با چه اروری مواجه شدید؟

 23. آرزو گفته

  سلام خسته نباشید ببخشید من ۱۰ میلیون وام میخوام که لوازم مربوط به کارم یعنی لوازم کاشت مژه رو بخرم آیا میشه ازاین وام استفاده کرد؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوس عزیز وقت بخیر؛
   بله چرا که نه؛ شما می‌تونید با دریافت وام بدون ضامن با سفته از لندو انواع کالا و خدمات رو بخرید. کافیه همین حالا به سایت خرید اقساطی مراجعه کنید و بعد از ثبت‌نام در سامانه، مبلغ وام مورد نظرتون رو مشخص کنید و بعد از دریافت وام از فروشگاه‌های معتبر در این زمینه که طرف قرداد لندو هستن، خرید کنید.

 24. یوسف گفته

  سلام برای ۱۰ میلیون ماهانه چقد باید قسط بدیم؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای اینکه کامل از نحوه اقساط و میزان اون مطلع بشید، کافیه که وارد صفحه وام بدون پیش پرداخت با سفته لندو بشید و درمورد فرآیند وام کامل اطلاعات به دست بیارید و وامتون رو در سامانه خرید قسطی لندو ثبت کنید.

 25. علی گفته

  سلام خسته نباشید من برای کارت ملی جدید درخواست ندادم کارت ملیم قدیمیه نمیشه عکس شناسنامه(جدید)رو به جای کارت ملی بزارم؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای دریافت وام بدون پیش پرداخت لندو می‌تونید رسید درخواست کارت ملیتون رو آپلود کنید. اگر هم احتیاج به راهنمایی بیشتری دارید می‌تونید با پشتیبانی تماس بگیرید و به صورت کامل راهنماییتون کنن.
   شماره پشتیبانی: ۹۱۰۱۲۹۷۹-۰۲۱

 26. پیام گفته

  سلام
  اگه ۲۰ تومن وام بگیریم میتونیم از چند تا فروشگاه شما خرید کنیم یا فقط از یه فروشگاه میشه ؟
  سوال بعدی اینکه الان که فروشگاه رو انتخاب می کنم میتونم بعدا عوضش کنم یا خیر ؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در شرایط وام بدون ضامن با سفته لندو، این موضوع ذکر شده که شما از یک فروشگاه خرید خودتون رو انجام بدید و امکان خرید از چند فروشگاه وجود نداره. درمورد سوال دومتون هم باید بگیم که بله؛ تا قبل از صدور کد توسط فروشگاه برای اعطای وام می‌تونید فروشگاهتون رو تعویض کنید.

 27. رقیه شهری گفته

  سلام روز بخیر با عرض سلام وخسته نباشید به به همه عزیزان ببخشید ماقراردادخونه ما تموم شد میخوام تعویض خونه انجام بدیم اجاره نامه دست بنگاه تحویل دادیم ولی هنوزقراردادجدید ننوشتیم باید چیکار بکنم ثبت نام کردم فقط رو همین یکی موندم چه راهی هست؟باتشکر

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در شرایط اعطای وام بدون پیش پرداخت لندو اپلود اجاره نامه و یا گواهی محل سکونت واجب هست و شما باید حتما این مدرک رو در سایت خرید اقساطی لندو آپلود کنید.

 28. پریا گفته

  سلام‌ وقتتون بخیر، من به اشتباه ۳ تا درخواست وام دادم چجوری میتونم ۲ تاشو حذف کنم؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.
   ۰۲۱-۹۱۰۱۲۹۷۹

 29. فرشته مطلوب گفته

  سلام معمولا چقدر طول میکشه تا وام پرداخت بشه وبتونیم خرید کنیم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   ۵ تا ۱۴ روز کاری.

 30. علی گفته

  نامه کسر حقوق باید داشته باشیم تا بتونیم وام بگیریم ؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دویت عزیز وقت بخیر؛
   برای دریافت وام بدون ضامن لندو باید فیش حقوقی، یا گواهی اشتغال به کار و یا پرینت گردش حسابتون رو آپلود کنید.

 31. سعید گفته

  سلام ببخشید سوالی که داشتم این هست که من الان درحال سپری کردن دوره آموزشی سربازی هستم ابتدا که سربازی لازم هست برای مدارک دریافت وام اگه هست آیا من که درحال سپری کردن خدمت هستم میتوانم وام بگیریم یانه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید این وام رو به اسم یکی از بستگانتون و خانوادتون دریافت کنید چون برای وام بدون ضامن لندو، حتما باید کارت پایان خدمت ارائه بدید.

نظرات بسته شده است.