معرفی وام بانک مهر ایران (وام ۲۰۰ میلیونی) با بهترین شرایط

تورم و قیمت‌های سرسام آور در جامعه باعث شده است که دریافت وام، یکی از بهترین روش‌ها برای پیشرفت سطح زندگی باشد. چون شما با دریافت وام و پرداخت اقساط آن نیازی به پول یک‌جا برای خرید مسکن، خودرو، کالا و… نخواهید داشت. ضمن اینکه با برنامه‌ریزی مالی می‌توانید بودجه مورد نظرتان را به طور همزمان برای چندین کار، مصرف کنید. یکی از این تسهیلات بانکی که به تازگی توسط بانک مرکزی اعلام و تصویب شده، وام ۲۰۰ میلیونی بانک مهر ایران است. برای اینکه از جزئیات این وام، شرایط و مدارک مورد نیاز آن مطلع شوید، با ما همراه باشید. 

جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مهر ایران

در اواخر سال ۱۴۰۰، بانک مرکزی بخشنامه وام ۲۰۰ میلیونی را تصویب و تایید کرد. در همین راستا بانک مهر ایران، تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی خود را به افراد واجد شرایط اعطا می‌کند. لازم به ذکر است که سقف این تسهیلات تا سال گذشته ۵۰ میلیون تومان بوده و در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰، رقم آن به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است (نظر شما درمورد مبلغ افزایش این وام چیست؟ آیا با وجود تورم و گرانی این روزها، ۲۰۰ میلیون تومان وام کافی است؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در کامنت‌‌های این مطلب با سایرین به اشتراک بگذارید). حالا که از جزییات این تسهیلات و مبلغ وام مطلع شدید، وقتش رسیده که از شرایط دریافت وام هم آگاه شوید تا اگر از واجدین شرایط هستید، با خیال راحت برای دریافت این تسهیلات قرض‌الحسنه اقدام کنید. پیش از می‌توانید به انواع وام بانک مسکن هم فکر و از تسهیلات آن برای خرید خانه و یا تعمیر آن استفاده کنید. چرا که تسهیلات بانک مسکن هم شرایط نسبتا مناسبی دارد.

حتما بخوانید:  بررسی انواع وام بانک مسکن و شرایط آن در سال ۱۴۰۱

شرایط دریافت وام بانک مهر ایران چیست؟

از ‌آن جایی که معمولا افراد زیادی برای دریافت تسهیلات بانکی اقدام می‌کنند، بهتر است حتما از واجدین شرایط باشید تا هم به راحتی وام خود را دریافت کنید، هم درگیر فرآیند کسل‌کننده سلسه‌مراتب بانکی نشوید. شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیونی بانک مهر ایران به شرح زیر است:

 • در بانک مهر ایران افتتاح حساب کنید؛ 
 • در بانک سپرده‌گذاری کنید و مدت ۳ ماه از خواب سپرده شما بگذرد؛
 • ۳ ضامن رسمی به بانک معرفی کنید؛
 • به عنوان متقاضی وام، اصلا چک برگشتی یا بدهی به سیستم بانکی نداشته باشید؛
 • مبلغ ناچیزی را صرف هزینه تشکیل پرونده و اعتبارسنجی کنید؛
 • در نهایت ارائه این تسهیلات، به بودجه شعب و ابلاغیه بانک مرکزی بستگی دارد؛

حتما حواستان باشد که موقع درخواست وام، انواع تسهیلات بانکی را بررسی کنید تا بهترین تسهیلات را انتخاب و شرایط راحت‌تری را تجربه کنید. برای اینکه از وام‌های بانکی دیگر غافل نمانید، همین حالا وارد صفحه وام بانکی در بلاگ لندو شوید و درباره آن مفصل بخوانید و اطلاعاتتان را افزایش دهید. همچنین اگر انتخابتان وام قرض‌الحسنه مهر ایران است، از شرایط سود و بازپرداخت آن هم مطلع شوید تا با دید بازتری به شعب این بانک مراجعه و درخواست وام ۲۰۰ میلیونی خود را مطرح کنید.

شرایط بازپرداخت وام بانک مهر ایران

میزان سود و شرایط بازپرداخت وام بانک مهر ایران 

طرح وام ۲۰۰ میلیونی بانک مهر ایران با سود ۴ درصد و حداکثر زمان پرداخت ۶۰ ماهه اعطا می‌شود. یعنی شما در هر ماه تقریبا مبلغی معادل ۳ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان می‌پردازید. البته لازم به ذکر است که تا سال گذشته، مدت زمان بازپرداخت اقساط توسط بانک مهر ایران، ۳۶ ماهه تعیین می‌شد که خوشبختانه از سال جدید باتوجه به افزایش مبلغ وام، مدت بازپرداخت اقساط هم زیاد شده است. پس اگر تمایل دارید از این تسهیلات بانکی استفاده کنید، با مراجعه به شعب بانک مهر ایران افتتاح حساب کنید و بعد از ۳ ماه درخواست وام دهید. 

پیرو افزایش وام قرض‌الحسنه بانک مهر ایران از ۵۰ به ۲۰۰ میلیون تومان، خالی از لطف نیست که بدانید، سقف وام اشتغال‌زایی در بانک مهر ایران، از ۱۰۰ میلیون تومان به ۵۰۰ میلیون تومان افزایش داشته است. 

حالا که صحبت از وام اشتغال‌زایی شد؛ ما تصمیم گرفتیم خیلی مختصر درباره سایر تسهیلات بانک مهر ایران صحبت کنیم و شرایط آن‌ها را بررسی کنیم.

۳ نمونه از سایر تسهیلات بانک مهر ایران

بانک مهر ایران هم مانند سایر بانک‌ها و سامانه‌های مالی علاوه بر وام ۲۰۰ میلیونی، انواع وام و تسهیلات را ارائه می‌دهد که شما می‌‌توانید با افزایش سطح دانش خود در این باره، برای دریافت هرکدام از آن‌ها که واجد شرایط هستید، اقدام کنید. ما ۳ نمونه از طرح‌های بانک مهر ایران را بررسی کرده‌ایم.

طرح پیوند مهر ایران

این بانک در راستای تامین نیازهای ازدواج جوانان، تسهیلاتی را به مبلغ ۴۰ میلیون تومان و با سود ۴ درصد اعطا می‌‌کند. شرط دریافت این وام خواباندن سپرده شما در بانک مهر ایران به مدت یک سال است. ضمن اینکه به یک ضامن رسمی هم نیاز خواهید داشت. حداکثر زمانی که برای بازپرداخت این تسهیلات تعیین می‌شود، ۳۶ ماه است. 

حتما بخوانید:  راهنمای دریافت وام بدون سپرده بانک آینده

طرح مهر آتیه نوین

اگر شما جزو والدینی هستید که می‌خواهید برای آینده فرزندتان برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید از این طرح بهره‌مند شوید. برای این کار لازم است که در بانک مهر ایران افتتاح حساب کنید. بعد از آن به مدت ۱۰ سال، ماهیانه و یا سالیانه مبلغی را به حساب خود تزریق کنید؛ بعد از ۱۰ سال مبلغ مشخصی را باتوجه به میانگین حساب خود از بانک دریافت کنید. نرخ سود این وام، ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت اقساط، ۶۰ ماهه است. حالا که صحبت از آینده نگری و دوراندیشی شد، می‌توانید از وام مسکن جوانان هم برای فرزندتان استفاده کنید. برای آنکه از جزئیات این وام و شرایط و نحوه دریافتش آگاه شوید، به صفحه وام مسکن جوانان در مجله لندو مراجعه کنید و مفصل درباره آن بخوانید.

کالا کارت مهر ایران

این بانک در راستای خرید مایحتاج منزل و کالاهای ضروری شما، طرح کالا کارت را تا سقف ۵۰ میلیون تومان و سود ۴ درصد ارائه می‌دهد. شما با دریافت این تسهیلات می‌‌توانید کالاهای مورد نظرتان را از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک مهر، خریداری کنید. حداکثر زمان بازپرداخت اقساط ۱۸ ماه است. ضمن اینکه موقع درخواست وام لازم است یک ضامن رسمی به بانک معرفی کنید. در نهایت برای آنکه این طرح به شما تعلق بگیرد، به هیچ عنوان نباید چک برگشتی و بدهی به سیستم بانکی داشته باشید. شما کدام طرح را از باقی آن‌ها مناسب‌تر و بهتر می‌دانید؟ نظرتان را نسبت به این موضوع در کامنت‌های همین مطلب، با سایر افراد به اشتراک بگذارید.

حتما بخوانید:  شرایط وام خرید کالا بانک ملی و معرفی بهترین وام

انواع تسهیلات و وام بانک مهر ایران

اگر شما هم مثل اکثر افراد از وجود ضامن در شرایط اکثر بانک‌هاخسته هستید، اصلا نگران نباشید! ما یک مورد وام بدون ضامن در بخش پایانی این مطلب به شما معرفی کرده‌ایم، تا علاوه بر اینکه لذت دریافت یک وام راحت را بچشید، کالاهای مورد نظرتان را از صدها فروشگاه متنوع بخرید و نیازتان را رفع کنید. 

همکاری لندو و بانک آینده، در راستای خرید کالا

بانک آینده با همکاری لندو که یک پلتفرم معتبر برای خرید اقساطی کالاست، وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعطا می‌کند. شما می‌توانید بدون نیاز به چک، ضامن و پیش‌پرداخت تنها با ارائه سفته، وام خرید کالا دریافت کنید. از مزیت‌های این سامانه، علاوه بر اعطای وام تنها با ضمانت سفته، می‌توان به عدم دریافت جریمه دیرکرد توسط لندو هم اشاره کرد. ضمن اینکه تمام مراحل از درخواست تا دریافت وام کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می‌شود. همچنین لندو با صدها فروشگاه ارائه‌دهنده کالا و خدمات همکاری می‌کند. این موضوع باعث می‌شود شما محدود به خرید لوازم مورد نیازتان از یک فروشگاه نباشید و از فروشگاه‌های متنوع لندو، خرید قسطی خود را انجام دهید. همین حالا تصمیم خود را بگیرید و با یک کلیک صفر تا صد فرآیند دریافت وام تا خرید کالای خود را انجام دهید و لذت ببرید.

35 نظر ثبت‌شده
 1. حمید لک گفته

  سلام روی سند به جای ضامن میشه ۲۰۰وام گرفت ارزش ملک حدود یک نیم میلیارد

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای اطلاعات بیشتر با بانک مهر ایران تماس بگیرید؛ راهنماییتون میکنن.

 2. عابدین گفته

  سلام کاملا دروغه این وام به ازای ۶ماه سپرده ۲۰۰میلیونی به شما ۲۰۰میلون با باز پرداخت ۱۸ماهه میدهد و چنانچه یک قسط اضافه را پیش بپردازید ۴ماه دیگر زمان را زیاد میکند و میگوید که آن یک قسط اضافه و زودتر را جهت آزادی زندانیان هزینه میکنند بانک خوبی بود قبلا اما اینک نه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما شخصا از این تسهیلات استفاده کردید یا فقط به شنیده‌ها بسنده کردید؟

  2. دانیال گفته

   دقیقا دروغ محضه من ۲۰۰میلیون خوابوندم بانک مهر گرگان شعبه نامجو خیابان دوم لشگر اول گفتن ۱,۵برابر بعد ۳ماه یعنی ۱۵۰تومن بعد ۲ماه که گذشت گفتن نه ما نگفتیم و گفتن نصف سپرده بعد ۳ماه میدیم یعنی ۱۰۰تومن…حرومه اون لقمه که سر سفره زن و بچه هاتون ببرین …اگه واقعا رسیدگی میشه رسیدگی کنین اخبار دروغ به مردم ندین مردم حساب باز میکنن برنامه ریزی میکنن

   1. مهدیه سلیمانی گفته

    سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
    ما درباره جزییات این وام اطلاعی نداریم و صرفا موضوعاتی رو که در رسانه‌ها و سایت‌های خبری دیدیم و خوندیم اطلاع رسانی کردیم.

    1. محیا گفته

     شما اطلاعی ندارید براچی پس تو سایتتون چنین خبری که حتی از راست بودن یا دروغ بودنش خبر ندارید میزارید؟

     1. مهدیه سلیمانی گفته

      سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
      ما اطلاعات بانکی جدیدی که در سایت‌های معتبر خبری دیدیم و خوندیم منتشر کردیم و مسئولیتی در حیطه اعمال شدن یا نشدن این تسهیلات نخواهیم داشت. صرفا مسائلی که خبرگزاری‌های معتبر کار کردن رو در حد اطلاع رسانی و آگاه‌سازی مخاطبان منتشر کردیم.

 3. مژگان زارع گفته

  سلام وقت بخیر .من به دویست میلیون وام نیاز دارم حالا یا فوری یا نهایت سه ماه خواب سپرده.بانک‌ مهر ایران همچین تسهیلاتی در حال حاضر داره؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   با بانک مهر ایران تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

 4. محمد حسین گفته

  سلام و وقت بخیر
  آیا این وام نیاز به بررسی گردش سپرده داره؟ معیارشون برای اینکه وام رو بدن چیه؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای دریافت وام بدون ضامن با سفته لندو لازمه که گواهی اشتغال به کار ارائه بدید؛ ضمن اینکه گردش حسابتون هم معیار هست که البته نیازی به گردش حساب بالا نیست؛ شما می‌تونید همین حالا وارد سامانه خرید اقساطی لندو بشید و در این باره بیشتر مطالعه کنید.

 5. صدرا گفته

  سلام من هم گفته های آقای عابدین وآقای دانیال رو تایید میکنم. تحقیق کنید گول نخورید

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   ما هم صرفا موضوعی که در رسانه‌های خبری خونده بودیم رو با دوستان به اشتراک گذاشتیم و اطلاع رسانی کردیم؛ وگرنه هیچ مسئولیتی درمورد این قضیه نداریم و هدفمون فقط و فقط انتشار اخبار جدید بانکی بود.

 6. Mehdi گفته

  سلام اصلا همچین چیزی نیست صبح از بانک پرسیدم گفت فقط از طریق میانگین وام میدن اگه ۲۰۰تومن ۳ماه خواب باشه ۱۰۰تومن ۴درصد تو۱۶ قسط تسویه،اگه ۶ماه خواب باشه ۲۰۰تومن بازم ۱۶ قسطه به ازای هرماه خواب اضافه ۳قسط اضاف میشه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   ما موضوعی که در رسانه‌های خبری خوندیم و مطلع شدیم رو صرفا اطلاع رسانی کردیم.

 7. مریم گفته

  سلام من اگه ۵۰ بزارم با دوتا ضامن صد تومن به من وام میدن و پول پنجاه تومن من مسدود میشه یا آزاده؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای این اطلاعات تکمیلی، با بانک تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید.

 8. Akbar گفته

  سلام ما تو کرج سپرده گذاشتیم بعد سه ماه دوبرابرش رو دادن ولی اومدیم بیجار میگن بعد سه ماه نصف سپرده وام میدم.خواستم ببینم باید چکار بکنیم از دست این بانک که یه بانک هست ولی وام دادن ها متفاوت آیا به اینا رسیدگی میشه یا هر چی خودشون گفتن!!!

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   با امور مشتریان بانک مهر تماس بگیرید و مشکلتون رو بگید؛ چون ما از موضوعی که شما می‌فرمایید اطلاعی نداریم فقط مسئله‌ای رو که در رسانه‌های خبری دیدیم و مطلع شدیم رو منتشر کردیم.

 9. غلامحسن گودرزی گفته

  با سلام من بازنشسته هستم از بانک رفا حقوقم را دریافت میکنم ایا میتوام بانک دریافت خودم را تعقیر دهم مثلا از رفا به مهر ایران ببرم اگر مثبت هست چه کار باید کنم با تشکر گودرزی

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   این مورد رو با مسئولین بانک درمیون بذارید تا راهنماییتون کنن.

 10. مهدی کلوانی گفته

  سلام خدا پول بدی ماشین بخری

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   منظورتون رو واضح‌تر بفرمایید لطفا.

 11. علی گفته

  آقا بانک مهر به اسم وام ۴ درصدی بین ۱۴ تا ۱۸ درصد به مشتریاش میندازه! خودم و خانواده ام وام گرفتیم از بانک مهر بیرجند، اون موقع حساب نکردم ولی الان حساب کردم دیدم اصلا ۴ درصدی نیست!

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   از اونجایی که این وام، قرض‌الحسنه هست بانک مهر ایران قید کردن ۴ درصدی هست.

 12. سعید گفته

  سلام خسته نباشید برای گرفتن وام از بانک آینده حتما باید از لندو کالا بخریم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بله؛ برای وام بدون ضامن لندو باید حتما از فروشگاه اقساطی لندو خرید کنید.

 13. محمد گفته

  سلام من ۲۰۰میلیون سپرده بزارم تا یک ماه ۵۰ میلیون بهم وام میده…ماهی ۵ میلیون هم قسط میدم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   با بانک تماس بگیرید و بپرسید.

 14. مهدی بیگدلی گفته

  سلام
  خسته نباشید،
  ۲تا سوال دارم،اول اینکه من اگر ۲۰۰ بخوابونم ۶ماه بعد میتونم با پول خودم ۴۰۰ بگیرم؟
  و اینکه ۳تاضامن رسمی میخواد،اگر ضامن رسمی میخوایید یعنی نمیدید دیگه ضامن رسمی کی پیدا میکنه؟یکیش هم پیدانمیشه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   با بانک تماس بگیرید و ازشون بپرسید.

 15. کوروش گفته

  چند بار سوال کردم بانک گفت طرح ۲۰۰میلیونی ندارم و سلام

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   این طرح و جزییاتش در تمامی سایت‌های خبری معتبر اومده و منابع ما خبرگزاری‌ها و رسانه‌های معتبر هست؛ حضوری به بانک مراجعه کنید.

 16. ب گفته

  نزول چه از مردم چه از بانک ، فرقی نمیکنه ، نباید بگیرین و بدین ، بعضی ها میگن سود بانکی میدیم این درست نیست ، نزول حرامه چون درآمد زندگیتون رو باید بدین دیگران ، خداوند نمیخواد بنده هاش به زحمت بیافتن

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.