راهنمای دریافت وام بدون سپرده بانک آینده

امروزه خرید لوازم ضروری خانه، با توجه به افزایش تورم برای بسیاری از افراد مشکل شده است. به همین دلیل وام‌های بانکی و سامانه‌های مالی یکی از راه‌‌کارهای مؤثر برای تأمین کسری بودجه در زمان خرید انوع کالا محسوب می‌شود. سپرده‌گذاری کوتاه یا بلندمدت یکی از پیش‌نیازهای درخواست وام از بیشتر بانک‌های کشور است. اما در این مطلب ما قصد داریم از وام بدون سپرده بانک آینده صحبت کنیم و بدانیم که چگونه بدون سپرده‌گذاری و گذشت زمان چند ماهه، از بانک وام دریافت کنیم. بنابراین اگر قصد خرید کالاهای گران‌قیمت را دارید، اما برای سپرده‌گذاری زمان کافی ندارید، این مطلب از مجله لندو را از دست ندهید.

وام بدون سپرده چیست؟

قبل از هر چیز، لازم است که شما را با اصطلاح وام بدون سپرده یا همان وام فوری آشنا کنیم و از چگونگی اجرای آن برایتان بگوییم. این نوع وام، همان‌طور که از نامش پیداست، به سپرده‌گذاری نیازی ندارد و متقاضی تنها با داشتن یک حساب، در صورت داشتن شرایط و مدارک معتبر، می‌تواند درخواست وام خود را به بانک ارائه دهد. در این طرح بانک از مشتری خود نباید پول قابل توجهی برای سپرده‌گذاری دریافت کند و تنها مبلغی از وام در حساب مشتری به صورت غیرقابل برداشت باقی می‌ماند. مبلغ و شرایط دریافت وام بدون سپرده در هر بانک متفاوت است. در تسهیلات ارائه شده از طرف بانک آینده، وام بدون سپرده هم وجود دارد که در ادامه از شرایط و ویژگی‌های آن برایتان توضیح خواهیم داد.

آشنایی با طرح کارگشا، وام بدون سپرده بانک آینده

طرح کارگشا از تسهیلات بانک آینده است که به‌منظور خرید کالا و لوازم خانگی و خدمات ضروری راه‌اندازی شده است. در این طرح به مشتریان واجد شرایط، از ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومان وام خرید داده می‌شود. برای درخواست این وام، سپرده‌گذاری کوتاه یا بلندمدت نیازی نیست. بازپرداخت این وام با سود ۱۸ درصد است و وام‌گیرنده باید طی ۳۶ قسط ماهانه آن را تسویه کند.

برای دریافت این وام، مشتری باید به همراه پیش‌فاکتور کالاهای مورد نظر خود، به بانک مراجعه کند. بانک با توجه به قیمت کالا، در وجه فروشگاه چک بانکی صادر می‌کند. بنابراین وام کارگشا به صورت وجه نقد در اختیار مشتری قرار نمی‌گیرید. پیش از صدور چک، بانک معتبر بودن پیش‌فاکتور را بررسی می‌کند و بعد از تکمیل مدارک و تأیید اعتبار وام‌گیرنده و ضامن، مبلغ کالا به صورت چک بانکی صادر خواهد شد.

در این طرح ۱۰ درصد مبلغ وام در حساب مشتری باقی می‌ماند و این مبلغ تا زمان تسویه کامل، غیرقابل برداشت خواهد بود. جواز کسب، سفته، ضامن به همراه نامه کسر از حقوق و… از دیگر پیش‌نیازهایی است که برای دریافت وام بدون سپرده بانک آینده باید داشته باشید.

نکته: در طرح کارگشا به خرید راحت کالا و رونق چرخ تولید فکر شده است. به همین دلیل برای استفاده از وام بدون سپرده بانک آینده باید به سراغ خرید کالاهای ایرانی از فروشگاه‌های معتبر بروید. بنابراین این طرح علاوه بر افزایش قدرت خرید ایرانیان، به صورت غیرمستقیم به اشتغال‌زایی و جذب کارگر در کارخانه‌های تولیدکننده هم کمک می‌کند.

طرح کارگشا بانک آینده

طرح جدید بانک آینده؛ وام ۲۰ میلیونی بدون ضامن

اگر معرفی ضامن یا دیگر پیش‌نیازهای دریافت وام در طرح کارگشا برای شما یک چالش محسوب می‌شود، می‌توانید وارد صفحه وام ۲۰ میلیونی در سایت لندو شوید و برای دریافت وام خرید انواع کالا ثبت‌نام کنید. سامانه مالی لندو با همکاری بانک آینده، از ۴ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان برای خرید کالا به متقاضیان اعتبار می‌دهد. برای دریافت این وام از سامانه لندو باید در بانک آینده یک حساب باز کنید، اما به هیچ نوع سپرده‌گذاری نیازی ندارید و شما این وام را به جای بانک، از لندو دریافت می‌کنید. 

از مزیت‌های این طرح نسبت به دیگر وام‌های خرید کالا، عدم نیاز به ضامن، چک و پیش‌پرداخت است. لندو تنها با ارائه سفته تا سقف ۲۰ میلیون تومان به شما وام می‌دهد. تمامی مراحل این وام آنلاین است و بعد از ثبت درخواست مبلغ وام و آپلود مدارک، مرحله اعتبارسنجی شروع می‌شود. در صورت تأیید، یک کد اعتبار به مبلغ وام درخواستی برای شما ارسال می‌شود. با کمک این کد می‌توانید از صدها فروشگاه‌های آنلاین معتبر و طرف قرارداد لندو، انواع کالاهای داخلی و خارجی اورجینال را تهیه کنید و مبلغ آن را به صورت اقساط ماهانه پرداخت کنید. این وام را می‌توانید در اقساط ۶ ماهه، ۹ ماهه یا ۱۲ ماهه تسویه کنید.

خرید کالا با کمک طرح طراوت بانک آینده

بانک آینده طرح دیگری با عنوان طراوت را برای خرید کالا و خدمات معرفی کرده است. مبلغ این وام از ۲۰ میلیون تا ۵۰ میلیون است و به صورت اعتبار به وام‌گیرنده داده می‌شود. در واقع وجه نقدی به‌طور مستقیم در اختیار متقاضی قرار نمی‌گیرید و تنها بر اساس وثیقه، امتیاز یا رتبه‌ای که مشتری دارد، این اعتبار محاسبه شده و برای خرید کالا در اختیار متقاضی قرار می‌گیرید.

 با توجه به تشخیص بانک بعد از بررسی شرایط و مدارک مشتری، طرح طراوت می‌تواند در گروه وام بدون سپرده بانک آینده قرار گیرد. در این حالت با بلوکه کردن بخشی از مبلغ وام در حساب مشتری، این وام ارائه می‌شود. متقاضیان وام با مراجعه حضوری یا ثبت‌نام در پیشخوان مجازی که مخصوص مشتریان راه‌اندازی شده است، می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند. معرفی ضامن معتبر، سفته و… از مدارک مورد نیاز برای درخواست وام طراوت از بانک آینده است. اگر امکان معرفی ضامن را ندارید، می‌توانید وارد صفحه خرید قسطی در سایت لندو شوید و تا ۲۰ میلیون تومان از این سامانه با همکاری بانک آینده وام دریافت کنید.

نکته: در طرح طراوت، بعد از تأیید اعتبار متقاضی و ضامن معرفی‌شده، مبلغ وام به صورت اعتبار برای خرید اینترنتی یا در قالب کارت اعتباری برای خرید حضوری، در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. وام‌گیرنده باید در خرید اینترنتی یا حضوری، فقط به سراغ فروشگاه‌های معرفی‌شده از طرف بانک مراجعه کند.
طرح طراوت بانک آینده
نکته: در صورت استفاده از طرح طراوت، برای خرید حضوری یا اینترنتی باید به فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک مراجعه کنید. فایل فهرست این فروشگاه‌ها را از لینک زیر می‌توانید دانلود کنید.
فهرست فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک آینده

نحوه بازپرداخت وام طرح طراوت

مشتری برای نحوه بازپرداخت وام طرح طراوت حق انتخاب دارد. متقاضی وام بدون سپرده بانک آینده می‌تواند به صورت یک‌جا و طی یک قسط تمامی مبلغ را تسویه کند. در صورت تسویه یک‌جا، سودی از مشتری دریافت نمی‌شود و مشتری موظف است حداکثر تا یک‌ماه بعد از دریافت، حساب خود را تسویه کند. در صورتی که تمایل به اقساط بیشتر برای تسویه دارید، می‌توانید یکی از روش‌های بازپرداخت‌های اقساط یک‌ساله با سود ۱۲ درصد، دوساله با سود ۱۵ درصد یا سه‌ساله با سود ۱۸ درصد را انتخاب کنید.

نکته: متقاضی وام طرح طراوت، از زمان دریافت اعتبار برای خرید اینترنتی یا حضوری، تنها یک ماه برای استفاده از این اعتبار زمان دارد. مشتری در این مدت یک‌ماهه باید از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک آینده، کالا یا خدمات خود را تهیه کنید. بعد از گذشت این یک ماه اعتبار متقاضی منقضی می‌شود.

کدام وام بانک آینده بهتر است

انواع وام بدون سپرده بانک آینده که در این مطلب معرفی شد، با توجه به شرایط و نیاز متقاضی می‌توانند بسیار کاربردی باشند. بنابراین قبل از هر نوع ثبت درخواستی، همه چیز را خوب بررسی کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. توانایی معرفی ضامن، ارائه چک، میزان مبلغ وام، هزینه کالا، کالاهای موجود در فروشگاه‌های طرف قرارداد و… همگی در انتخاب شما تأثیرگذار هستند.

اگر مشتری بانک آینده هستید و از طرح طراوت یا کار‌گشای این بانک استفاده کرده‌اید، می‌توانید از تجربه خودتان در پایین این مطلب برای ما بنویسید. تجربه شما راهنمای خوبی برای متقاضیان جدید خواهد بود.

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.