بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته 

از سال‌های دور تا همین حالا، گرفتن وام یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای رفع نیاز، خرید وسایل ضروری، افزایش سرمایه و… بوده است. اما از آن جایی که در بیشتر مواقع، فرآیند دریافت وام و سلسله‌مراتب بانکی کسل‌کننده و پیچیده است، افراد از آن دوری می‌کنند. پس بهترین کار این است که به سراغ وام‌هایی با شرایط آسان بروید تا هم در مدت زمان کوتاه‌تری اعتبار بگیرید و هم موضوعاتی مثل ضامن، چک، پیش‌پرداخت و … شما را اذیت نکند. ما در ادامه درباره انواع وام‌های فوری، شرایط دریافت آن و در نهایت بهترین وام فوری با سفته صحبت کرده‌ایم. پس اگر به دنبال فرصتی برای دریافت یک وام راحت هستید، این مطلب را از دست ندهید. 

صفر تا صد وام فوری بدون ضامن با سفته

صفر تا صد دریافت وام از برخی بانک‌‌ها، بدون نیاز به ضامن 

از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ قانون اعطای اعتبار تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ سود ۲۰ درصد، برای بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد، مثل بانک ملی، سپه، مسکن، صادرات، تجارت و… تصویب شد. اگر شما از کارمندان و بازنشستگان ارگان‌های دولتی باشید و حقوق دریافتی شما به یکی از بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد واریز شود، می‌توانید از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان وام، بدون ضامن دریافت کنید. در واقع ضمانت شما برای بانک، حقوق ماهانه شماست که اگر در پرداخت اقساط بدحسابی کنید، حقوق شما توسط بانک برداشته می‌شود. برای اطلاع بیشتر با شرایط این نوع از وام‌ها، با ما همراه باشید.

شرایط دریافت وام بدون ضامن چیست؟

طبق مصوبه دولت، شما برای دریافت اعتبار از بانک، به شرایط زیر نیاز دارید:

 • شاغل یا بازنشسته نهادهای عمومی غیر دولتی مثل هلال احمر، دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان تامین اجتماعی و … باشید.
 • در یکی از شرکت‌های خصوصی معتبر شاغل باشید و حقوق ماهیانه شما به یکی از بانک‌های وزارت اقتصاد واریز شود.
 • شاغل یا بازنشسته دستگاه‌های دولتی باشید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۵۰ میلیون تومان، تنها با نامه کسر از حقوق می‌توانید اعتبار دریافت کنید.
 • برای دریافت وام تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان می‌توانید با نامه کسر از حقوق، چک و یا سفته، وام فوری بدون ضامن با سفته دریافت کنید. 

با توجه به مطالب فوق، از آن‌جایی که این نوع وام فقط به افراد خاص با مشاغل خاص تعلق می‌گیرد، مشخص است که دریافت اعتبار از این بانک‌ها کار راحتی نیست. اما ما سعی کرده‌ایم سه مورد از وام‌های فوری را که برای خرید کالا اعطا می‌شود، برایتان توضیح دهیم تا با سایر اعتبارهای بانکی آشنا شوید و شرایط مورد نیاز را برای دریافت آن بدانید. آیا گرفتن این نوع از اعتبار برای شما راحت است؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در خصوص انواع وام‌های بانکی، سادگی و پیچیدگی آن و… در کامنت‌های همین مطلب با سایرین به اشتراک بگذارید.

۳ مورد از انواع وام‌های فوری

اگر قصد خرید کالا و یا کالاهای خاصی را دارید، می‌توانید یکی از وام‌های فوری بدون سپرده را دریافت و محصول مورد نظرتان را خریداری کنید. ما سه مورد از انواع اعتبار را برای خرید کالا معرفی و شرایط هر کدام را به تفکیک بررسی کرده‌ایم.

 • بهین کارت بانک سپه: بانک سپه با اعطای اعتبار۵۰ میلیونی خرید کالا، به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد خود، کالاهای مورد نیاز را خریداری کنند. برای دریافت این وام نیازی به سپرده‌گذاری در بانک نیست اما باید یک ضامن کارمند رسمی به بانک معرفی کنید. همچنین اقساط شما طی ۳۶ ماه تنظیم می‌شود.
 • شاپ کارت بانک ملت: یکی از تسهیلاتی که بانک ملت ارائه می‌دهد، اعطای اعتبار۵۰ میلیونی خرید کالاست. شما با دریافت این کارت از بانک ملت، می‌توانید کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک، خریداری کنید. این نوع وام نیازی به سپرده‌گذاری ندارد اما لازم است یک ضامن رسمی به بانک معرفی کنید. اقساط این نوع اعتبار هم ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه تنظیم ‌می‌شود.
 • طرح انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین: این طرح برای خرید کالا از فروشگاه‌های اسنوا ارائه می‌شود. به طوری که شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های اسنوا کالای مورد نظر را انتخاب کنید و از فروشگاه، پیش فاکتور بگیرید. سپس با آن پیش‌ فاکتور به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه و وام ۵۰ میلیونی دریافت کنید. برای این وام به یک ضامن رسمی نیاز دارید. همچنین اقساط شما ۱۲ و ۳۶ ماهه تنظیم می‌شود.
 • وام خرید کالا بانک آینده: بانک آینده با همکاری سامانه خرید اقساطی لندو که در ادامه کامل آن را توضیح داده‌ایم، وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان را اعطا می‌کند که برخلاف سایر وام‌های بانکی نیازی به ارائه چک و ضامن توسط شما نیست. تا انتها همراه ما باشید تا با این طرح مناسب و شرایط بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته، آشنا شوید.

اعطای بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته توسط بانک آینده

اگر امکان ارائه چک و پیش‌پرداخت را ندارید، سامانه‌ای را انتخاب کنید که بدون دردسر چک و ضامن به شما اعتبار اعطا کند. لندو سامانه‌ای برای خرید اقساطی است که با همکاری بانک آینده امکان دریافت یک وام راحت را برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید بدون  دردسر چک، ضامن و پیش‌پرداخت تنها با ارائه سفته، از لندو بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته را دریافت کنید. 

ضمن این که تمامی مراحل دریافت وام، کاملا آنلاین و بدون نیاز به حضور فیزیکی شما انجام می‌شود. پس همین حالا وارد صفحه وام بانک آینده شوید و شرایط درخواست آن را کامل بخوانید. همچنین ما در ادامه نحوه ثبت درخواست وام را در سامانه لندو به صورت واضح توضیح داده‌ایم. پس اصلا از خواندن انتهای مطلب غافل نشوید.

وام فوری بدون ضامن با سفته از بانک آینده

نحوه ثبت درخواست وام در سامانه لندو

برای دریافت بهترین وام فوری بدون ضامن با سفته از لندو، لازم است در سایت ثبت‌نام کنید و بعد از مشخص کردن مبلغ اعتبار مدنظرتان از ۴ تا ۲۰ میلیون تومان، مدارک مورد نیاز را آپلود کنید. بعد از فرآیند اعتبارسنجی و تایید مدارک، لندو سفته‌ها را با پیک به آدرس شما ارسال می‌کند و زمانی که توسط شما امضا شد، با بررسی مجدد مدارک، کد خرید اعتباری به شما داده خواهد شد که می‌توانید با آن کد، کالای مورد نیازتان را خریداری کنید. یکی از مزیت‌های دریافت وام از پلتفرم لندو این است که در صورت تاخیر در پرداخت اقساط، از شما جریمه دیرکرد دریافت نمی‌شود. از آن‌جایی که این اعتبار، وام خرید کالاست، بعد از دریافت آن، نوبت به خرید محصول از فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو است. پس وارد صفحه لندو شوید و با انتخاب فروشگاه مورد نظرتان از بین صدها فروشگاه متنوع با محصولات متعدد، کالای مورد نظرتان را انتخاب کنید و بخرید. اگر تجربه دریافت وام از سامانه‌های خرید اقساطی را دارید، ممنون می‌شویم که در صورت تمایل تجارب خود را برای اطلاع سایرین، کامنت کنید.

32 نظر ثبت‌شده
 1. مصطفی گفته

  همش چرت و پرت میگن. هیچ نوع وامی بدون پارتی تعلق نمیگیره. واونهایی که وام می‌گیرند بدون ضامن و سپرده. کسانی هستند که سپرده‌های چند صد ملیونی دارند. و با پرسنل های بانک‌ها مراوده ریالی دارند.

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   وام با سفته لندو بدون نیاز به هیچ سپرده و پیش‌پرداختی برای خرید کالا و خدمات به کاربران تعلق می‌گیره؛ شما می‌تونید با شرایط راحت و بدون دغدغه چک و ضامن وارد سایت لندو بشید و درخواست خودتون رو برای دریافت وام رزرو کنید.

   1. مجتبی گفته

    کسی که وام میگیره به پولش احتیاج داره نه کالا .
    من الان ۱۰ میلیون پول نقد لازم دارم کالا به چه درد من میخوره

    1. مهدیه سلیمانی گفته

     سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
     وام بدون ضامن لندو ویژه خرید اقساطی کالا هست.

   2. امیردلربا گفته

    سلام دوست عزیز
    آیا امکان داره پول رو دریافت کنیم و با اون ماشین خریداری کنیم
    یعنی فقط با سفته
    ممنون میشم پیگیری کنید🙏

    1. مهدیه سلیمانی گفته

     سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
     متاسفانه شما نمی‌تونید وام خرید کالا لندو رو به صورت واریز وجه به حسابتون دریافت کنید. بلکه باید از این فروشگاه اقساطی کالا و خدمات بخرید و ماهیانه اقساطش رو پرداختد کنید.

   3. حسین گفته

    اگر بدون ضامن هست چرا تمام مراحل رو انجام میدیم آخر سر سند خونه،فیش آب،برق،گاز،فیش حقوقی و هزار تا سند و مدرک دیگه میخواد؟

    1. مهدیه سلیمانی گفته

     سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
     کدوم وام رو می‌فرمایید؟

     1. آکو شریفی گفته

      وام ۲۰ میلیونی خرید کالا از لندو رو میگه،جریان چیه؟منم دقیقا همین سوال رو دارم

     2. مهدیه سلیمانی گفته

      سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
      در ازای اعطای وام بدون ضامن لندو ما فقط از شما سفته دریافت می‌کنیم و برای اینکه مشکلی توی بازپرداخت پیش نیاد، باید مدارکی که از مشتری میگیریم، مطمئن و قابل اتکا باشه.
      البته سامانه ما در مورد مدارک سکونتی جوری عمل می‌کنه که مشکلی برای شما مشتریان عزیزمون پیش نیاد؛ به طور مثال: سند یا اجاره‌نامه‌ای که به نام پدر، مادر یا همسر متقاضی باشه رو هم می‌پذیریم. حتی اجاره‌نامه دست‌نویس شما هم قابل قبول هست و اصراری روی اجاره‌نامه هولوگرام‌دار نخواهیم داشت. درنهایت هم باید به شما بگیم که سند ملک شما فقط جنبه اطمینان رو برای ما فراهم می‌کنه و هیچ استفاده‌‌ای از اون نمیشه. جای هیچ نگرانی‌ای نیست. همین حالا می‌تونید درخواست وامتون رو از سامانه خرید اقساطی کالا لندو ثبت کنید.

 2. کرمی گفته

  سلام
  من دنبال یه وام ۱۰۰ میلیونی هستم وام آزاد

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   وام بدون ضامن لندو تا سقف ۲۰ میلیون تومان با شرایط راحت اعطا می‌شه؛ اما برای اطلاعات بیشتر در خصوص مبالغ بیشتر وام‌های بانکی، می‌تونید مطلب «معرفی انواع وام» رو بخونید.

 3. ابوالفضل گفته

  سلام کدام بانک بدون ضامن وام میده منم برم بگیرم یا چه شرایط لازم دارن

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید از وام بدون ضامن با سفته که لندو با همکاری بانک آینده به متقاضیان اعطا می‌کنه، استفاده کنید. وام لندو یه وام راحته که به هیچ چک،ضامن و پیش‌پرداختی لازم نداره؛ بلکه فقط سفته از شما دریافت می‌کنه. این نکته رو هم در نظر داشته باشید که لندو سامانه‌ای برای خرید اقساطی کالا هست و لازمه که حتما با وامتون کالا بخرید یا از خدمات لندو که شامل بیمه، سفر و… هست استفاده کنید.

 4. پروین گفته

  چیش خوبه اقساط ۲۰ میلیونم بنویسید
  این وام ه اخه یه وام ۲۰ تومن می دید نصف حقوق مونو باید بذارید قسط بدیهم
  قسط بندی باید طولانی تر باشه کمتر باشه اقساط زیر یک میلیون حداقل

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در فرایند دریافت وام اقساط کوتاه‌تر باعث سوددهی کم‌تر میشه؛ ضمن اینکه وقتی اقساط وام شما زود تموم بشه می‌تونید با برنامه‌ریزی مالی، وام‌های دیگه دریافت کنید.

 5. رضا محمودی گفته

  سلام بنده خودم ازلندو وام گرفتم ودارم اقساط وام را پرداخت میکنم خیلی راحت وام میدهند حتی بدون اینکه جایی برید خودشان با پیک می ایند به ادرس درج شده در مدارک و کارهای امضا و سفته را انجام میدهند ممنونم از بانک اینده و لندو .

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   باعث افتخار هست که از دریافت وام راضی بودید.

 6. سیما گفته

  من یه وام ۲۰ میلیونی می‌خوام ولی کالا نمی‌خوام با همون شرایط کالا میشه به من وام بدید ؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   وام بدون پیش‌ پرداخت با سفته لندو فقط ویژه خرید هزاران کالا و خدمات هست و به صورت نقدی اعطا نمی‌شه. شما باید از این فروشگاه اقساطی حتما خرید کنید که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو می‌تونید از فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو بخرید.

 7. ا.ج گفته

  خدا خیرتون بده،من مسافر کش که الان حتی اجاره نامه و فیش حقوقی ندارم چی؟از بد روزگار ماشین خواب شدم.ولی قسط میتونم بدم.اینو حلش کردین درسته.تازه الان پستم بارگیری نمیشه چون قبلا گفتم و جواب نگرفتم.

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای دریافت وام بدون سپرده لندو می‌تونید با گردش حساب یکی از بانک‌هایی که توش حساب دارید اقدام کنید. در این صورت می‌تونید کالا یا خدمات مورد نیازتون رو از سایت خرید اقساطی لندو بخرید.

 8. علی هوشمند گفته

  باسلام بنده نیازمبرم به ۵۰ میلیون تومان وام فوری یکی دوروزه دارم کی سراغ داره ممنون میشم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   به دلیل زمان‌بر بودن پروسه وام‌های بانکی نمی‌تونید روی کمک بانک‌ها در این زمینه حساب کنید. اما سامانه‌هایی مثل لندو با اعطای وام فوری بدون ضامن با سفته می‌تونن نیازتون رو رفع کنن؛ البته به این نکته توجه داشته باشید که لندو سامانه خرید اقساطی کالا هست و پول نقد در اختیارتون قرار نمیده.

 9. یه بدبخت گفته

  سلام کسانی که سربازی نرفتن وام بهشون تعلق نمیگیره درسته ؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بله درسته؛ وام بدون ضامن با سفته لندو فقط به افرادی که کارت پایان خدمت داشته باشن، تعلق خواهد گرفت.

 10. امیر گفته

  سلام همه چیش خوبه فقط این که کالا رو سفارش میدید بعد دوماه ارسال میکنن

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بعد از اعطای وام بدون پیش‌پرداخت با سفته ، زمانی که در مدت زمان ارسال کالا به مشکل می‌خورید می‌تونید در هر مرحله به ما درخواست بدید و فروشگاهتون رو در سامانه خرید اقساطی لندو عوض کنید.

 11. آکو شریفی گفته

  سلام،این اگه ضامن و غیره نمیخواد،چجوریه سند خانه و فیش آب و… اینارو میخواد؟؟؟منظورم واسه وام ۲۰ میلیونی خرید کالا از لندو هستش،لطفا قانع کننده و کامل جواب بدید خواهشا

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در ازای اعطای وام بدون ضامن لندو ما فقط از شما سفته دریافت می‌کنیم و برای اینکه مشکلی توی بازپرداخت پیش نیاد، باید مدارکی که از مشتری میگیریم، مطمئن و قابل اتکا باشه.
   البته سامانه ما در مورد مدارک سکونتی جوری عمل می‌کنه که مشکلی برای شما مشتریان عزیزمون پیش نیاد؛ به طور مثال: سند یا اجاره‌نامه‌ای که به نام پدر، مادر یا همسر متقاضی باشه رو هم می‌پذیریم. حتی اجاره‌نامه دست‌نویس شما هم قابل قبول هست و اصراری روی اجاره‌نامه هولوگرام‌دار نخواهیم داشت. درنهایت هم باید به شما بگیم که سند ملک شما فقط جنبه اطمینان رو برای ما فراهم می‌کنه و هیچ استفاده‌‌ای از اون نمیشه. جای هیچ نگرانی‌ای نیست. همین حالا می‌تونید درخواست وامتون رو از سامانه خرید اقساطی کالا لندو ثبت کنید.

 12. ابوالفضل گفته

  سلام من کارت پایان خدمت ندارم پدرم دارد میشه با اون وام گرفت.

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید وام بدون ضامن لندو رو به اسم پدرتون دریافت کنید و تمام مدارک ایشون رو آپلود کنید و از این سامانه خرید اقساطی وام دریافت کنید و کالای مورد نیازتون رو بخرید.

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.