معرفی انواع وام بانک مهر ایران

همه‌چیز درباره انواع وام بانک مهر ایران

از آن‌جایی که تورم در جامعه بیداد می‌کند و قیمت کالاها و خدمات دائماً در حال افزایش است، تمایل افراد به دریافت تسهیلات از بانک‌ها و موسسات مالی روزبه‌روز بیشتر می‌شود.

در واقع دریافت وام در روزهایی که مردم با گرانی‌های زیادی دسته‌وپنجه نرم می‌کنند، راهکاری برای پیشرفت زندگی و حتی گذران آن است.

لازم به ذکر است که دریافت تسهیلات می‌تواند به شما کمک کند که با نقدینگی خود و همچنین با مدیریت پولتان، همزمان چند کار را انجام دهید و در چنین مواقعی کسری بودجه خود را با استفاده از تسهیلات جبران کنید.

حتما با خودتان می‌گویید کدام تسهیلات را دریافت کنم؟ به کدام بانک مراجعه کنم و درخواست وام بدهم؟ کدام بانک سود کمتری دریافت می‌کند و من می‌توانم روی کمک آن حساب کنم؟ پاسخ شما «استفاده از وام بانک مهر ایران» است.

اگر تا به حال از تسهیلات بانک قرض‌ الحسنه مهر ایران استفاده نکرده‌اید، با ما همراه باشید تا هم با این بانک و هم با پرطرفدارترین تسهیلات آن آشنا شوید.

درباره بانک قرض الحسنه مهر ایران بیشتر بدانید!

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در سال ۱۳۸۶ با هدف بهبود شاخص‌های مالی و همچنین اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه، افتتاح شده است.

از آنجایی که این موسسه مالی، یک بانک قرض‌الحسنه است، شما می‌توانید به راحتی از تسهیلات آن با نرخ سود  و کارمزد ۴ درصد بهره ببرید.

پس در نتیجه اگر شما جزو مشتریان این بانک هستید و حساب جاری و پس‌انداز در این موسسه دارید، می‌توانید برای دریافت وام بانک مهر ایران اقدام کنید.

حالا صحبت از این بانک به درازا کشید، احتمالا شما بیشتر از قبل کنجکاو شده‌اید تا درباره تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران بدانید و از انواع وام این بانک سردربیاورید؛ نگران نباشید! ما در این مطلب به طور مفصل درباره وام بانک مهر ایران توضیح داده‌ایم و ابهامات شما را برطرف کرده‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

۵ مورد از وام بانک مهر ایران

انواع وام بانک مهر ایران کدام است؟ (۶ مورد از تسهیلات این بانک)

بانک مهر ایران هم مانند سایر بانک‌ها و سامانه‌های مالی، انواع وام و تسهیلات را ارائه می‌دهد که شما می‌‌توانید با افزایش سطح دانش خود در این‌باره، برای دریافت هر کدام از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران که واجد شرایط هستید، اقدام کنید. 

درباره تسهیلات بانک رفاه بخوانید:
در شرایطی که نیاز به پول دارید و برای فراهم کردن آن به این در و آن در می‌زنید، دریافت یک وام فوری می‌تواند کار شما را راه بیندازد.
اخیراً بانک رفاه تسهیلاتی را برای متقاضیان در نظر گرفته است که نسبت به سایر وام‌ها شرایط راحت‌تری دارد.
برای اینکه بدانید شرایط لازم برای دریافت این وام چیست و چگونه می‌توانید برای دریافت آن اقدام کنید، با یک کلیک وارد صفحه وام بانک رفاه در مجله لندو شوید و مفصل درباره این تسهیلات مطالعه کنید.

برگردیم سر موضوع اصلی و اولیه خودمان؛ انواع وام بانک مهر ایران کدام است؟ کدام یک از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران به درد من می‌خورد؟ در این بخش به صورت شفاف و واضح پاسخ سوال خود را دریافت خواهید کرد.

طرح ۳ در یک بانک مهر ایران 

یکی از انواع وام بانک مهر ایران، طرح ۳ در یک است که به دلیل رفاه حال مشتریان توسط این بانک اعطا می‌شود؛ در واقع شما با یک بار افتتاح حساب، امکان دریافت ۳ نمونه از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران را خواهید داشت.

 • مبلغ وام اول معادل مبلغ واریزی شما به صندوق اجتماعی بانک، با کارمزد ۱ درصد و بازپرداخت ۲۴ تا ۶۰ ماه است؛
 • مبلغ وام دوم  معادل۵۰ درصد مبلغ واریزی شما و حداکثر ۵۰ میلیون تومان، با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۲۴ تا ۶۰ ماه است؛
 • مبلغ وام سوم با احتساب امتیاز حاصل از بازگشت اقساط وام اول و تا سقف مجاز بانک است؛ کارمزد آن ۴ درصد و بازپرداخت آن ۶۰ ماهه است؛
یک مثال برای محاسبه این طرح:
به طور مثال تصور کنید شما ۱۰۰ میلیون تومان به سپرده ویژه اجتماعی بانک مهر ایران واریز می‌کنید. بعد از تشکیل پرونده و ظرف حداکثر یک روز کاری، می‌توانید مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان و با کارمزد سالانه یک درصد دریافت کنید.
همزمان با وام اول، می‌توانید وام دوم را تا سقف ۵۰ میلیون تومان و کارمزد سالانه چهار درصد دریافت کنید یا امتیاز هر دو وام را به یکی از بستگان خود واگذار کنید.
بعد از تسویه این دو وام، با احتساب امتیاز حاصل از بازگشت اقساط وام اول، پرداخت وام سوم تا سقف مجاز بانک به صاحب حساب یا افراد معرفی شده از طرف شما و با کارمزد سالانه چهار درصد انجام می‌شود. 

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان

وام بانک مهر ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه اعطا می‌شود. یعنی شما در هر ماه تقریبا مبلغی معادل ۳ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان می‌پردازید.

شرط دریافت این نوع از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران، این است که حداقل ۳ ماه از خواب سپرده شما در بانک بگذرد و همچنین سه ضامن رسمی به بانک معرفی کنید.

همچنین حتما حواستان باشد که برای دریافت این وام نباید چک برگشتی یا بدهی به سیستم بانکی داشته باشید. 

به نظر شما با وجود تورم و گرانی‌های سرسام‌آور اخیر، سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای وام بانک مهر ایران کفایت می‌کند؟ آیا نباید سقف وام به نسبت تورم در جامعه افزایش پیدا کند؟

حتما بخوانید:  معرفی وام بانک مهر ایران (وام ۲۰۰ میلیونی) با بهترین شرایط

طرح مهر آتیه نوین 

اگر فرد دوراندیشی هستید و به آینده فرزندتان اهمیت می‌دهید، از این وام بانک مهر ایران غافل نشوید. برای دریافت این نوع تسهیلات، باید در بانک مهر ایران افتتاح حساب کنید.

بعد از آن به مدت ۱۰ سال، ماهیانه و یا سالیانه مبلغی را به حساب خود تزریق کنید و بعد از ۱۰ سال مبلغ مشخصی را با توجه به میانگین حساب خود از بانک دریافت کنید. 

نرخ سود این وام، ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت اقساط، ۶۰ ماهه است. این نمونه از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران، تقریبا مشابه وام مسکن جوانان است. چیزی درباره آن می‌دانید؟

حتما بخوانید:  وام مسکن جوانان چقدر است؟ شرایط و مدارک مورد نیاز آن چیست؟

وام بانک مهر ایران با نام «طرح پیوند»

پیش‌نیاز شروع زندگی مشترک یک زوج، داشتن تمکن مالی و فراهم کردن ملزومات یک زندگی است. خوشبختانه بانک مهر ایران در راستای تامین نیازهای ازدواج جوانان، تسهیلاتی را به مبلغ ۴۰ میلیون تومان و با سود ۴ درصد اعطا می‌‌کند.

شرط دریافت این نوع از وام بانک مهر ایران، خواباندن سپرده شما در بانک به مدت یک سال است؛ ضمن اینکه به یک ضامن رسمی هم نیاز خواهید داشت. 

ضمنا لازم به ذکر است که حداکثر زمانی که برای بازپرداخت این تسهیلات تعیین می‌شود، ۳۶ ماه است. 

حتما بخوانید:  چطور وام ازدواج بگیریم؟ بررسی مبلغ، شرایط و نحوه دریافت وام ازدواج

وام بانک مهر ایران ویژه خرید کالا یا همان کالا کارت

یکی از تسهیلاتی که توسط اکثر بانک‌ها و سامانه‌های مالی اعطا می‌شود، وام خرید کالاست که بانک مهر ایران از این موضوع مستثنی نیست.

این بانک در راستای خرید مایحتاج منزل و کالاهای ضروری شما، طرح کالا کارت را تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و سود ۴ درصد ارائه می‌دهد. شما با دریافت این نوع از وام بانک مهر ایران می‌‌توانید کالاهای مورد نظرتان را از فروشگاه‌ طرف قرارداد بانک مهر به نام گلدیران واقع تهران، شیراز، اهواز، نور، اصفهان، تبریز، ساری، رشت و…خریداری کنید. 

حداکثر زمان بازپرداخت اقساط ۲۴ ماه است. ضمن اینکه موقع درخواست وام لازم است یک ضامن رسمی به بانک معرفی کنید. همچنین برای آنکه این طرح به شما تعلق بگیرد، به هیچ عنوان نباید چک برگشتی و بدهی به سیستم بانکی داشته باشید. 

اگر بازنشسته تامین اجتماعی هستید، این بخش را از دست ندهید!
بانک رفاه برای بازنشستگان و مستمری‌بگیران، از «طرح رفاه کالا» رونمایی کرده است. متقاضیان در این طرح می‌توانند تا سقف ۵۰ میلیون تومان از بانک وام دریافت کنند تا انواع لوازم خانگی را به صورت اقساطی تهیه کنند.
اگر بازنشسته یا مستمری‌بگیر بانک رفاه هستید، همچنین اگر حقوق خود را از این بانک دریافت می‌کنید، مشمول دریافت این تسهیلات خواهید بود.
برای آنکه از چم‌وخم این طرح بیشتر سردرآورید و بتوانید به راحتی برای دریافت آن اقدام کنید، وارد صفحه وام خرید کالا بانک رفاه برای بازنشستگان شوید و سطح اطلاعات خود را در این‌باره افزایش دهید.

در بخش بعدی و پایانی این مطلب، از یک وام فوری، راحت و آنلاین صحبت کرده‌ایم که شما می‌توانید بدون محدودیت و با خیال راحت آن تسهیلات را دریافت کنید؛ همچنین کالا و خدمات مورد نیازتان را از بیش از ۵۰۰ فروشگاه معتبر و معروف خریداری کنید و لذت ببرید. 

دریافت وام خرید کالا از لندو

به عنوان حسن ختام، درباره همکاری مشترک بانک آینده و لندو بخوانید!

حالا که با انواع وام بانک مهر ایران آشنا شدید، وقت آن است که با طرح مشترک بانک آینده و سامانه لندو هم آشنا شوید؛ حتما به دردتان می‌خورد.

بانک آینده با همکاری لندو که یک پلتفرم معتبر برای خرید اقساطی کالاست، وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعطا می‌کند. شما می‌توانید بدون نیاز به چک، ضامن  و تنها با ارائه سفته، وام خرید کالا دریافت کنید. 

از مزیت‌های این سامانه، علاوه بر اعطای وام تنها با ضمانت سفته، فرآیند تماماً آنلاین دریافت تسهیلات است. یعنی شما برای خرید سفته و امضای آن‌ها هم نیازی به مراجعه حضوری و فیزیکی نخواهید داشت؛ بلکه تنها به صورت الکترونیک و با نصب اپلیکیشن مخصوص، این کار را انجام خواهید داد.

مزیت دیگر، این است که محدود به شهر خاصی نیست و شما در هرجای ایران که باشید، می‌توانید برای درخواست این وام فوری، اقدام کنید.

همچنین لندو با بیش از ۵۰۰ فروشگاه ارائه‌دهنده کالا و خدمات همکاری می‌کند؛ از فروشگاه لوازم خانگی، فروش موتور سیکلت، فروشگاه فروش لوازم دیجیتال و…گرفته تا فروشگاه ارائه‌دهنده خدمات درمان، بیمه، سفر، گردشگری و ….

این موضوع باعث می‌شود شما محدود به خرید لوازم مورد نیازتان از یک فروشگاه نباشید و از فروشگاه‌های متنوع لندو، خرید قسطی خود را انجام دهید. 

پس شما می‌توانید در کنار وام بانک مهر ایران، از وام لندو هم بهره‌ ببرید و به عنوان یک وام خرد، برای خرید یک سری از مایحتاج خود، روی کمک این پلتفرم حساب کنید.

آیا شما تا به حال از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده کرده‌اید؟ کدام یک از انواع وام‌های این بانک را مناسب‌تر و بهتر می‌دانید؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در کامنت‌های این مطلب با سایرین به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول درباره تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران

در  طرح کالا کارت بانک مهر ایران، در هر ماه معادل چه مبلغی به عنوان اقساط پرداخت می‌شود؟

از آنجایی که سقف این وام ۱۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه است، شما تقریبا مبلغی معادل ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در هر ماه می‌پردازید. البته برای آنکه بتوانید خودتان با یک حساب سرانگشتی مبلغ هر قسط از هر وامی را محاسبه کنید و نیاز نباشد در این مورد از متصدی باجه سوالی بپرسید، وارد مطلب محاسبه سود بانکی در مجله لندو شوید و در این باره مطالعه کنید.

اصلی‌ترین مدارک برای دریافت انواع تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران کدام است؟

شما برای دریافت هر نوع از وام بانک مهر ایران به این مدارک نیاز مبرم خواهید داشت: اصل شناسنامه و کارت ملی، کپی از تمام صفحات شناسنامه، کپی از پشت‌ و روی کارت ملی، کپی مدارک شناسایی ضامن، فیش حقوقی وام‌گیرنده، همراه داشتن کدپستی و برگه افتتاح حساب در بانک؛ در واقع این مدارک اصلی‌ترین و مهم‌ترین مدارک جهت اخذ تسهیلات است؛ اما ممکن است متصدی بانک و مسئول شعبه به تشخیص خود، علاوه بر مدارک فوق، مدارک دیگری هم تعیین کند.

حداکثر تسهیلات قرض الحسنه بانک مهر ایران برای اشخاص حقیقی و حقوقی چقدر است؟

حداکثر مبلغ این تسهیلات برای افراد حقیقی ۲۰۰ میلیون تومان و برای افراد حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان است. البته لازم به ذکر است که مبلغ وام تا حدودی بستگی به سپرده شما در بانک و مدت زمانی که از خواب آن می‌گذرد هم دارد.

12 نظر ثبت‌شده
 1. حامد گفته

  بنده ۲۵۰تومن نقد دارم .توروخدا راهنمایی کنید.چیکار میتونم بکنم که یه وام ۴۰۰تومنی بگیرم باهاش با سود ۴درصد،؟؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   تا جایی که ما خوندیم و اطلاعات کسب کردیم با سپرده‌گذاری در بانک مهر ایران می‌تونید نقدینگتون رو بیشتر کنید و وام با مبلغ مناسبی بگیرید؛ اما برای اینکه از شرایط و زیر و بم وام سردربیارید لازمه که با یکی از شعب این بانک تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

 2. رها گفته

  سلام من خیلی ندارم اندازه ۱۵میلیون بذارم چقدر میتونم وام بگیرم؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام وقتتون بخیر؛
   با بانک تماس بگیرید و بپرسید ازشون.

 3. حسین گفته

  سلام خدمت شما.من ۴۰میلیون تومن مدت ۸ماهه ثابت گذاشتم توی بانک مهر.الان بمن چقدر تعلق میگیره؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   از اونجایی که ما این موضوع رو اطلاع رسانی کردیم و از جزییاتش مطلع نیستیم، لطفا با بانک تماس بگیرید و بپرسید.

   1. سعیده گفته

    همه اش که باید با بانک تماس بگیریم 😏

  2. علیرضا گفته

   ماهی ۱۰ درصد
   به طور مثال ماهی برای ۴۰ میلیون
   ۴میلیون وام تعلق میگیره

 4. همتي گفته

  سوال داشتم کف مبغ لازم جهت باز کردن حساب در بانک مه ایران جهت دریاف وام چقدر است ؟
  تلفن من ۰۹۱۲۱۸۷۳۷۴۳

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای افتتاح حساب احتمالا ۵۰ هزار تومان باید پرداخت کنید.

 5. Hossein گفته

  سلام.من ی حساب تو بانک مهر دارم معدل ک میگرفتم نزدیک بیست تومن میتونستن ب من وام بدن ولی الان ک لازمم شد معدل میگیرم مینویسه ب شما وامی تقلق نمیگیره.!!اطلاع دارین چی شده؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   خیر متاسفانه؛ با بانک تماس بگیرید.

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.