شرایط دریافت وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات چیست؟

در حال حاضر تسهیلات بانکی نسبت به گذشته بیشتر شده و متقاضیان زیادی پیدا کرده است. بانک‌ها در دوره‌های زمانی مختلف، تسهیلات جدیدی را زیر نظر بانک مرکزی به خدمات خود اضافه کرده‌اند تا افراد بتوانند با توجه به شرایط خود به سراغ وام هدفمندتری بروند. وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات یکی دیگر از تسهیلات جدید بانکی است که متقاضیان تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان می‌توانند روی آن حساب کنند. اگر می‌خواهید در مورد شرایط وام ۲۰۰ میلیونی طرح تبسم صادرات، یکی از پرمتقاضی‌ترین انواع وام اطلاعات بیشتری داشته باشید، این مطلب مجله لندو را تا انتها مطالعه کنید.

شرایط اولیه دریافت وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات چیست؟

طرح تبسم بانک صادرات مختص کسانی است که در این بانک سپرده‌گذاری کرده‌اند. در واقع مشتریان بانک باید سپرده قرض‌الحسنه داشته باشند تا بتوانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند. مبلغ سپرده مشتری در تعیین نرخ وام مؤثر است. به بیان ساده‌تر، بانک تا ۸۰ درصد موجودی حساب قرض‌الحسنه و حداکثر تا ۲۰۰ میلیون تومان به مشتریان خود وام می‌دهد.وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات

حتما بخوانید:  جدیدترین وام زنان خانه دار کدام است؟ معرفی انواع وام بانکی برای زنان خانه‌دار

ضمانت دریافت وام ۲۰۰ میلیونی صادرات چیست؟

مبلغ سپرده‌گذاری شده در حساب قرض‌الحسنه بانک صادرات، نوعی ضمانت برای دریافت وام نقدی طرح تبسم محسوب می‌شود. در واقع با مسدودسازی حساب تا زمان تسویه وام، دیگر شرط معرفی ضامن و ارائه چک به‌عنوان وثیقه برای متقاضیان این طرح وجود ندارد. بنابراین بانک صادرات با ارائه طرح تبسم، امکان دریافت وام بدون ضامن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

میزان سود و مدت زمان بازپرداخت اقساط ماهیانه چقدر است؟

همان‌طور که گفتیم، برای دریافت وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات باید یک حساب قرض‌الحسنه در این بانک داشته باشید. بعد از سپرده‌گذاری در حساب قرض‌الحسنه و ثبت‌نام تسهیلات تبسم شما می‌توانید یک وام تقریباً بدون سود از صادرات دریافت کنید. مبلغی ناچیز به‌عنوان کارمزد به مجموع بازپرداخت نهایی اضافه می‌شود که به دلیل کم بودن این مبلغ می‌توان طرح پرمتقاضی تبسم را یک وام ۲۰۰ میلیونی بدون سود دانست.

یادتان باشد که اگر برای دریافت حداکثر میزان این وام اقدام کرده‌اید، در نهایت باید علاوه بر مبلغ اصلی، ۱۰۶ هزارتومان بیشتر به‌عنوان کارمزد به بانک برگردانید. در ضمن دریافت‌کنندگان وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک صادرات، باتوجه به شرایط خودشان می‌توانند بازه‌ای بین ۱۲ تا ۶۰ ماه را برای بازپرداخت انتخاب کنند.

این وام برای خوش‌حساب‌هاست:
یکی از شروط اصلی برای دریافت وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات، خوش‌حساب بودن مشتری و داشتن سابقه خوب مالی است. بنابراین کسانی که چک برگشتی دارند یا اقساط تسهیلات گذشته خود را نپرداخته‌اند و مشمول جریمه دیرکرد وام شده‌اند، نمی‌توانند برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات

حتما بخوانید:  طرح اعتباری پژواک پارسیان و دریافت سود سپرده و وام به صورت همزمان!

ثبت‌نام و مدارک لازم برای دریافت وام ۲۰۰ میلیونی بانک صادرات

برای دریافت وامی که بانک صادرات در قالب طرح تبسم ارائه می‌دهد، می‌توانید بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه شمس ثبت‌نام کنید. در این سامانه مالی مثل یک بانک مجازی باید اطلاعات مربوط به درخواست وام را وارد کنید. اطلاعات و مدارکی که برای دریافت وام بانک صادرات نیاز دارید، عبارتند از:

  • مشخصات مربوط به احراز هویت
  • اطلاعات مربوط به سابقه بانکی
  • تصویر مدارک شناسایی
  • تلفن و آدرس منزل و محل کار متقاضی
  • مشخص کردن شعبه مدنظر برای دریافت وام
  • تعیین میزان وام درخواستی و مدت زمان بازپرداخت

اطلاع از دیگر تسهیلات بانکی

پیش از درخواست هر نوع تسهیلات بانکی لازم است که از شرایط درخواست تا نحوه دریافت آن مطلع شوید. امروزه وام‌های بانکی تنوع بالایی پیدا کرده‌اند که براساس نیاز متقاضی می‌توانند راه‌گشا باشند. برای اطلاع از چگونگی دریافت هرکدام از تسهیلات می‌توانید مطالب مجله لندو را دنبال کنید. در این مجله می‌توانید از قوانین دریافت وام‌های مختلفی مثل وام ۳۰۰ میلیونی بانک رفاه، طرح پژواک پارسیان، وام‌های بانک تجارت و… مطلع شوید.

سوالا متداول

۱ـ حداکثر مبلغ وام نقدی طرح تبسم بانک صادرات چقدر است؟

مبلغ این وام معادل ۸۰ درصد میزان سپرده شده در حساب قرض‌الحسنه است. این وام تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ارائه می‌شود.

۲ـ مقدار سود و مدت زمان بازپرداخت وام ۲۰۰ میلیونی بانک صادرات چقدر است؟

طرح تبسم صادرات یک وام قرض‌الحسنه است و سودی از مشتریان دریافت نمی‌کند. درضمن متقاضیان برای بازپرداخت این وام بین ۱۲ تا ۶۰ ماه فرصت دارند.

۳ـ آیا برای دریافت وام نقدی طرح تبسم به ضامن نیاز است؟

هیچ نوع ضمانتی برای دریافت این وام نیازی نیست. درواقع مسدودسازی سپرده قرض‌الحسنه برای ضمانت کفایت می‌کند.

 

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.