خرید راحت از طریق درگاه اقساطی لندو

چگونه برای درگاه اقساطی لندو اعتبار بگیرم؟

1
تکمیل اطلاعات، آپلود مدارک و اعتبارسنجی
ثبت‌نام، آپلود مدارک و تکمیل اطلاعات فقط برای اولین درخواست شما در لندو انجام می‌شود و از دفعات بعدی این مرحله حذف می‌شود.
2
درخواست اعتبار برای درگاه اقساطی لندو
با تعیین مبلغ درخواستی، مدت زمان بازپرداخت و نوع ضمانت، درخواست اعتبار برای درگاه اقساطی لندو را ثبت کنید.
3
افزایش موجودی کیف اعتبار شما توسط لندو
توجه: موجودی کیف اعتبار تا یک ماه پس از فعال‌سازی قابل استفاده است.
ثبت‌نام، آپلود مدارک و تکمیل اطلاعات فقط برای اولین درخواست شما در لندو انجام می‌شود و از دفعات بعدی این مرحله حذف می‌شود.
توجه: موجودی کیف اعتبار تا یک ماه پس از فعال‌سازی قابل استفاده است.
کیف اعتبار لندو محل نگهداری و مدیریت اعتبار شما برای درگاه اقساطی است که با موجودی آن می‌توانید از کلیه‌ فروشگاه‌های دارای درگاه اقساطی لندو خرید کنید. از موجودی کیف اعتبار می‌توانید در چند خرید و از هریک از فروشگاه‌های دارای درگاه اقساطی لندو به دلخواه خود خرید کنید.

محاسبه
سود بازپرداخت

با توجه به اینکه سود فروشگاه‌ها با یکدیگر متفاوت است، جدول اقساط شما پس از خرید مشخص می‌شود. در صورت مشخص بودن فروشگاه‌هایی که قصد خرید از آن‌ها را دارید، می‌توانید با استفاده از ماشین حساب لینک زیر مبلغ اقساط خود را مشخص کنید.

مشاهده مبلغ اقساط

سوالات متداول

 • چطور برای خرید از طریق درگاه اقساطی، اعتبار دریافت کنم؟

  پاسخ:  برای خرید از طریق درگاه اقساطی لندو، لازم است که ابتدا یک حساب کاربری در وب سایت لندو ایجاد کنید. همین حالا می‌توانید به راحتی در وب‌سایت لندو ثبت‌نام کنید!

 • چطور از اعتبار دریافتی استفاده کنم؟

  پاسخ: برای خرید اقساطی با لندو باید ابتدا در لندو ثبت نام کرده و درخواست اعتبار بدهید. اعتبار دریافتی شما از لندو در کیف اعتبارتان ذخیره می‌شود.
  سپس باید در میان فروشگاه‌های دارای درگاه اقساطی لندو، فروشگاه مورد نظر خود را مشخص کرده و در صفحه روش‌های پرداخت فروشگاه، درگاه اقساطی لندو را انتخاب کنید. حالا به‌راحتی می‌توانید موجودی کیف اعتبار خود را از طریق درگاه برای خرید اقساطی استفاده کنید.

 • اگر مبلغ سبد خریدم بیشتر از موجودی کیف اعتبار باشد چطور خرید کنم؟

  پاسخ: در این صورت می‌توانید باقی مبلغ را با استفاده از کارت‌های بانکی در درگاه اقساطی لندو پرداخت کنید.

 • کیف اعتبار چیست؟

  پاسخ: اعتبار دریافتی شما در محلی به نام کیف اعتبار نگهداری می‌شود. برای اطلاع از میزان اعتبار، تراکنش‌ها و... کافیست به کیف اعتبار خود سر بزنید.

 • آیا می‌توانم کیف اعتبار را با پرداخت نقدی شارژ کنم؟

  پاسخ: خیر، کیف اعتبار تنها با اعتبار دریافتی از لندو شارژ می‌شود و قابلیت شارژ مستقیم از طریق پرداخت نقدی (کارت شتاب) را ندارد.