خرید از فروشگاه تیمچه

اگر در مرحله ثبت درخواست وام، نحوه استفاده از وام را «خرید از فروشگاه تیمچه» انتخاب کرده باشید، بعد از تأیید نهایی درخواست، کیف پول شما در سایت تیمچه به میزان مبلغ درخواستی‌تان شارژ خواهد شد. خرید از فروشگاه تیمچه یک مزیت مهم دارد؛ در این روش کارمزدی که لندو از شما دریافت می‌کند، کمتر از روش لندو کارت است.

چطور می‌توان از کیف پول تیمچه استفاده کرد؟

برای استفاده از کیف پول تیمچه فقط کافی است با شماره موبایلی که در لندو درخواست وام داده‌اید، وارد سایت تیمچه شوید و کالاهای مورد نظرتان را انتخاب کنید. بعد از تکمیل سبد خرید و در مرحله پایانی، گزینه «برداشت از کیف پول اعتباری» را انتخاب کنید تا مبلغ وام از سفارش شما کسر شود. اگر مبلغ سفارش از موجودی کیف پولتان بیشتر باشد، باید ما‌به‌تفاوت آن را در سایت تیمچه بپردازید. اگر هم مبلغ سفارش از موجودی کیف پول شما کمتر باشد، مابه‌تفاوت مبلغ در کیف پول شما باقی می‌ماند و می‌توانید از آن برای سفارش‌های بعدی خود استفاده کنید.

پرداخت اقساط در این روش چگونه است؟

در این روش اقساط شما از زمان شارژ کیف پول تیمچه شروع می‌شود و شما باید اقساط خود را به‌صورت ماهانه در سایت لندو بپردازید. در ضمن مهلت استفاده از شارژ کیف پول اعتباری تیمچه 3ماه است و این اعتبار را نمی‌توان به پول نقد تبدیل کرد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه تیمچهکلیککنید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401