شیوه استفاده از اعتبار

استفاده از اعتبار لندو برای خرید از فروشگاه تیمچه (فروشگاه اختصاصی لندو) با سایر فروشگاه‌ها متفاوت است.

خرید از فروشگاه تیمچه

اگر در زمان ثبت درخواست خود در لندو، فروشگاه تیمچه را انتخاب کرده باشید، بعد از تأیید نهایی، کیف پول شما در سایت تیمچه به میزان مبلغ درخواستی‌تان شارژ خواهد شد. با اعتبار شارژ شده، می‌توانید خرید خود را از سایت تیمچه انجام دهید و بعد از آن اقساط خود را از طریق لندو بپردازید.   برای استفاده از شارژ کیف پول اعتباری خود کافی است در مرحله پایانی خرید،‌ گزینه برداشت از کیف پول اعتباری را انتخاب کنید تا مبلغ اعتبارتان از سفارش شما کسر شود. در این روش محدودیتی در مورد تعداد سفارش نخواهید داشت و می‌توانید از اعتبار خود برای سفارش‌های مختلف استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه تیمچه کلیک کنید.

خرید از سایر فروشگاه‌ها

برای استفاده از اعتبار لندو کافیست مراحل زیر را طی کنید:

برای خرید از سایر فروشگاه‌ها، اعتبار لندو به صورت یک کد اعتبار در حساب کاربری‌تان قرار می‌گیرد. این کد اعتبار یک کد تخفیف به ارزش درخواستی شماست که برای خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید از آن استفاده کنید. برای استفاده از کد اعتبار لندو کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  • مراجعه به سایت فروشگاه

    به سایت فروشگاه مقصد (فروشگاهی که برای خرید از آن، اعتبار تهیه کرده‌اید) رفته و کالا یا خدمات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید.

  • وارد کردن کد

    در مرحله پرداخت در سایت فروشگاه مقصد، با وارد کردن کد در بخش کد تخفیف یا هدیه، خرید شما نهایی شده و فروشگاه مقصد کالای خریداری‌شده را برای شما ارسال خواهد کرد.

توجه داشته باشید که مسئولیت موجودی، قیمت، ارسال، اصالت و دیگر مسائل مربوط به کالا بر‌عهده فروشگاه مقصد است.