شیوه دریافت اعتبار

دریافت وام از لندو در چند مرحله ساده انجام می شود و نیازی به ضامن، چک و پرداخت نقدی ندارد. از طریق لندو شما می توانید انواع محصولات و خدمات را از صدها فروشگاه آنلاین، به صورت اقساطی تهیه کنید. مراحل دریافت وام:

 • ثبت درخواست

  برای دریافت اعتبار، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود در وب‌سایت لندو ثبت‌‌نام کنید. در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خود به سایت وارد شوید. سپس فروشگاه دلخواه را از لیست فروشگاه‌ها انتخاب کرده و مبلغ وام و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص کنید. در پایان درخواست وام خود را ثبت کنید.

 • بارگذاری مدارک

  بعد از ثبت درخواست، لازم است تصویر مدارک مورد نیاز را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری مدارک، وارد بخش اعتبارسنجی خواهید شد. در این قسمت کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید و بعد از آن، کدی که به شماره موبایلتان پیامک شده است را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره موبایل باید حتما به نام خودتان باشد.

 • بررسی و اعتبارسنجی

  بعد از ارسال تصویر مدارک و تکمیل مشخصات، اطلاعات شما توسط لندو بررسی و اعتبارسنجی می‌شود. در صورت تأیید، اعتبارسنجی توسط بانک آینده انجام خواهد شد.

 • خرید و امضای سفته الکترونیکی

  همه مراحل دریافت وام از لندو به صورت آنلاین انجام می‌شود؛ حتی مرحله خرید و امضای سفته. شما باید از طریق سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده، سفته‌های لازم را تهیه کنید و بعد از آن، از طریق ثبت امضای الکترونیکی خود در نرم‌افزار آینده‌ساین، سفته‌های خریداری‌شده را به صورت الکترونیکی امضا کنید. بعد از خرید و امضای سفته الکترونیکی، باید فایل پی‌دی‌اف آن را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید تا توسط کارشناسان لندو بررسی شود. مشاهده آموزش خرید و امضای سفته الکترونیکی

 • امضای قرارداد

  بعد از بررسی و تأیید سفته‌ها توسط لندو، وارد مرحله امضای قرارداد خواهید شد. باید در حساب کاربری خود، متن قرارداد لندو و قراردادهای بانک را با دقت مطالعه کرده و آن را امضا کنید. امضای قراردادها هم به صورت آنلاین و از طریق امضای الکترونیکی که در مرحله قبل ثبت کرده‌اید، انجام می‌شود.

 • بررسی مجدد و پرداخت قسط اول

  بعد از تکمیل مدارک، بارگذاری سفته و امضای قرارداد، لندو یک بار دیگر تمام مدارک و اطلاعات شما را بررسی می‌کند و در صورتی که نقص یا مشکلی در آن وجود نداشته باشد، درخواست شما تأیید خواهد شد. حالا باید از طریق حساب کاربری خود قسط اول را به لندو پرداخت کنید و بعد از آن، منتظر باشید تا وامتان آماده شود.

 • آماده شدن وام و خرید قسطی

  در این مرحله درخواست شما نهایی و وامتان آماده خواهد شد. اگر فروشگاه تیمچه را برای خرید اقساطی انتخاب کرده باشید، مبلغ وام شما در کیف پول اعتباری‌تان در سایت تیمچه شارژ خواهد شد (برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه تیمچه کلیک کنید). در صورت انتخاب سایر فروشگاه‌ها هم مبلغ وام به صورت یک کد در اختیارتان قرار می‌گیرد که می‌توانید با استفاده از آن، کالای موردنظرتان را از سایت فروشگاه بخرید.
  نکته مهم: توجه داشته باشید که اقساط خود را باید به صورت ماهانه به سایت لندو پرداخت کنید، نه فروشگاهی که انتخاب کرده‌اید.