تأثیرات اجتماعی لندو

ما در لندو در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود در تلاشیم تا روز به روز نقش مؤثرتری در جامعه داشته باشیم و تاکنون توانسته‌ایم در این راستا به موارد زیر دست یابیم:

کمک به رونق اقتصادی

با توجه به نیاز اقتصاد کنونی به گسترش عرصه خرید و فروش، ما در لندو با اعطای اعتبار به افراد، تقاضا برای خرید را افزایش داده‌ایم. با معرفی کارت اعتباری خرید و افزایش تقاضا برای خرید از طریق این کارت‌ها، متعاقباً عرضه و فروش در کسب و کارهای مختلف نیز افزایش یافته و این موضوع منجر به افزایش اشتغال زایی شده است. نتیجه این اتفاق به حرکت درآمدن چرخه اقتصاد است که رونق و رشد اقتصادی را در پی دارد.

معتبران پنهان

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید تنها 3 تا 5 میلیون نفر از ایرانی‌ها دارای دسته چک هستند و این درحالیست که یکی از شرایط خرید اقساطی به شک سنتی داشتن دسته چک بوده و برای گرفتن وام نیز نیاز به ضامن معتبر دارید. اما آیا صرفاً داشتن دسته چک یا ضامن، مؤید معتبر بودن افراد است؟! ما در لندو از افرادی که دسته چک و ضامن ندارند با عنوان «معتبران پنهان» یاد می‌کنیم و با اعتماد به همه اقشار جامعه در شرایطی عادلانه امکان خرید اقساطی بدون چک و ضامن را فراهم آورده‌ایم و از این طریق بسیاری از افراد توانسته‌اند بدون داشتن دسته چک و ضامن به خرید اقساطی بپردازند.

معرفی و فروش کالاهای ایرانی

خرید و حمایت از تولیدات و محصولات داخلی می‌تواند آثار مثبت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی زیادی در ابعاد بین‌المللی، ملی و محلی داشته باشد.
موارد زیر از مهم‌ترین مزایای خرید کالای ایرانی است:

  • ایجاد اقتصاد مقاوم چرخه‌ای
  • افزایش اشتغال و کاهش بیکاری
  • کاهش فعالیت بازارهای موازی
  • افزایش قدرت ارز ملی

خوشبختانه در چند سال اخیر بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی با معرفی برندهای داخلی، نقش زیادی در شناخته شدن و فروش کالای ایرانی داشته‌اند.
ما نیز در لندو با معرفی کارت‌های اعتباری خرید توانسته‌ایم از طریق همکاری با بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی در این مهم سهیم باشیم.

افزایش قدرت خرید

در وضعیت تورمی کشور، بهترین راه حفظ قدرت خرید مردم است. این اتفاق بهتر است با ایجاد روش‌هایی ساده و در دسترس برای خرید ایجاد شود به گونه‌ای که همه اقشار بتوانند به راحتی هر آنچه نیاز دارند را خریداری کنند . یکی از این روش‌ها خرید اقساطی است.
ما در لندو خوشحالیم که توانسته‌ایم به عنوان اولین پلتفرم فروش اقساطی با ایجاد شرایطی ساده و ایده‌آل برای خرید اقساطی قدم بزرگی در راه افزایش قدرت خرید جامعه برداریم.