راهنمای استفاده از کیف پول اعتباری تیمچه

اگر برای خرید اقساطی خود فروشگاه تیمچه را انتخاب کرده‌اید، راهنمای این صفحه به شما کمک خواهد کرد که خریدتان را به سادگی تکمیل کنید.
۱. وقتی درخواست شما در لندو نهایی شد و قسط اول را پرداخت کردید، برای شما پیامکی درباره آماده شدن اعتبار درخواستی‌تان ارسال می‌شود. این پیامک به این معنی است که کیف پول اعتباری شما در سایت تیمچه شارژ شده است.
۲. بعد از دریافت پیامک، به حساب کاربری خود در لندو مراجعه کرده و بخش «سفارش‌های من» را انتخاب کنید. بعد از انتخاب گزینه «کد اعتبار»، «ورود به تیمچه» را انتخاب کنید تا وارد سایت تیمچه شوید.
۳. در سایت تیمچه شماره موبایلی را وارد کنید که با آن در لندو ثبت درخواست کرده‌ بودید. بعد از دریافت رمز یک بار مصرف، وارد حساب کاربری خود در تیمچه می‌شوید.
۴. در صفحه اول حساب کاربری خود، می‌توانید گزینه کیف پول اعتباری را مشاهده کنید. روبه‌روی این گزینه، مبلغ اعتباری نوشته شده است که از لندو درخواست کرده بودید. با انتخاب آن می‌توانید جزئیات تراکنش‌های کیف پول اعتباری خود را مشاهده کنید.
اگر مبلغ سفارش شما کمتر از اعتبارتان باشد: در این حالت به میزانی که مبلغ سفارشتان است، از کیف پول اعتباری شما برداشت می‌شود و می‌توانید از باقی‌مانده اعتبار خود برای سفارش‌های بعدی‌تان استفاده کنید. مثلا اگر ۱۰ میلیون تومان اعتبار از لندو گرفته‌اید و مبلغ سفارشتان در تیمچه ۸ میلیون تومان است، گزینه «برداشت از کیف پول اعتباری» را انتخاب کنید تا ۸ میلیون از کیف پولتان برداشت شود. بعد از آن می‌توانید از ۲ میلیون تومانی که از اعتبارتان باقی مانده است، برای خریدهای بعدی خود استفاده کنید.
اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از اعتبارتان باشد: در این حالت باید مابه‌تفاوت مبلغ سفارش و اعتبار را خودتان به صورت نقدی پرداخت کنید. مثلا اگر ۱۰ میلیون تومان اعتبار از لندو گرفته‌اید و مبلغ سفارشتان در تیمچه ۱۲ میلیون تومان است، گزینه «برداشت از کیف پول اعتباری» را انتخاب کنید تا ۱۰ میلیون از کیف پولتان برداشت شود. بعد از آن می‌توانید مابه‌تفاوت سفارش یعنی ۲ میلیون تومان را، به یکی از دو روش پرداخت آنلاین یا پرداخت در محل، به تیمچه بپردازید.