آنلاین و شفاف

سرمایه‌گذاری در لندو در قیاس با دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری مزایایی دارد که از مهم‌ترین این مزایا آنلاین و شفاف بودن آن است.

کاملاً آنلاین سرمایه‌گذاری کنید

در دنیای امروز که زمان ارزش زیادی دارد، بسیاری از خدمات به صورت آنلاین ارائه می‌شوند. سرمایه‌گذاری نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی مالی هر فرد از این قائده مستثنی نیست.
برخلاف روش‌های سنتی سرمایه‌گذاری که نیاز به حضور شما و ارائه مدارک به صورت فیزیکی بود، ما در لندو با ایجاد روشی آنلاین برای سرمایه‌گذاری شرایطی به وجود آورده‌ایم تا شما در هر زمان و از هر جایی بتوانید تمام مراحل سرمایه گذاری از واریز وجه تا عقد قرارداد را به راحتی و به صورت کاملاً آنلاین انجام دهید.

شفافیت اصل مهم سرمایه‌گذاری

شفاف بودن سرمایه‌گذاری برای تمام کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارند از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، ما در لندو با توجه به اهمیت این موضوع روشی شفاف برای سرمایه گذاری ایجاد کرد‌ه‌ایم تا سرمایه‌گذاران از تمام مراحل سرمایه‌گذاری خود کاملاً آگاه باشند.


این مهم را با ایجاد شرایط زیر انجام داده‌ایم:

  • شفافیت در انتخاب: بعد از ثبت سفارش و تکمیل مراحل اعتبارسنجی، کارت‌های اعتباری خرید در لیست در انتظار تأمین سرمایه قرار می‌گیرند تا سرمایه‌گذاران از میان این کارت‌ها انتخاب کرده و به تأمین سرمایه بپردازند.
  • شفافیت در واریز وجه: سرمایه تأمین‌شده کارت‌های اعتباری خرید به حساب لندو واریز نشده و با استفاده از سرویس تسهیم مستقیماً به حساب فروشگاه‌های آنلاین واریز می‌شود.
  • شفافیت در ارتباط: بعد از تأمین سرمایه، اطلاعات خریداران کارت‌های اعتباری تأمین سرمایه شده در پروفایل کاربری سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد و امکان تماس با آن‌ها برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌شود.