تغییر برند ایران‌ رنتر به لِندو

این یک تغییر بزرگ است

از ایران رنتر تا لِندو

اردیبهشت | 1399

ایران‌رنتر را در اردیبهشت 1394 خلق کردیم. با اجاره دادن وسایل شروع کردیم و به اجاره با امکان مالکیت، فروش اقساطی کالا و در نهایت ارائه کارت اعتباری رسیدیم. با توجه به نیاز شما، چندین بار مدل کسب و کار خود را تغییر دادیم. حالا در آستانه 5 سالگی تصمیم گرفتیم با تغییر برند ایران‌رنتر به لِندو، در مسیری تازه حرکت کنیم. امروز ما در لِندو، امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین را فراهم می‌کنیم و چشم‌اندازمان هم، تحولی بزرگ در نظام اعتباری است.

چرا لِندو؟

قرار است با ایران‌رنتر خداحافظی کنیم زیرا اسم جدید ما لِندو (Lendo) است! این نام از واژه Lend گرفته شده و به معنای قرض دادن است. این نام را انتخاب کردیم تا یادآور شویم لِندو دریافت اعتبار را برای شما آسان کرده و شما را از پرداخت یکجا بازمی‌دارد. ضمنا لِندو نام یک شیرینی متعلق به دیار سیستان و بلوچستان نیز هست و همراهی شما در مسیر رسیدن به رویاهایتان برای ما شیرین است!

فردا رو امروز تجربه کن

لذت‌ها منتظر نمی‌مانند. برای تجربه‌ی فردا، همین امروز آغاز کنید. ما کنار شما هستیم تا زمان را برایتان نگه داریم. هدفمان هم این است که به شما کمک کنیم تا آنچه را که امروز نیاز دارید، همین امروز داشته باشید. رسالت ما این است تا در مسیر خرید کردن، دشواری‌های مالی را برایتان آسان کنیم.

لوگو

کاربردهای لوگو

کاربردهای لوگو

پالت رنگی

رنگ سبز را انتخاب کردیم زیرا این رنگ در طراحی لوگو بیانگر مفهوم اعتماد است. به دست آوردن اعتماد شما در این 5 سال، برای ما بزرگ‌ترین دستاورد و مهم‌ترین عنصر تعیین‌کننده در انتخاب رنگ لوگو بود.
همچنین رنگ سورمه‌ای نشان‌دهنده افرادی است که برای بودجه خود ارزش قائلند و به جوانب تصمیم مالی خود دقت می‌کنند. ما حرف L را به رنگ سورمه‌ای درآوردیم تا بگوییم که لِندو به دقت‌نظر شما احترام می‌گذارد.

Secondary color
#072E69
Primary color
#07C774
Gray color
#E2E6E9
Accent color
#4A82F9

دانلود لوگو و دفترچه برند لِندو

لوگوی لندو در اندازه‌های ۱۲۸، ۲۵۶، ۵۱۲ و ۱۰۲۴
با فرمت‌های JPG, PNG, SVG