خرید لپ تاپ قسطی

بدون چک و ضامن،

فقط با سفته

برای خرید اقساطی انواع لپ تاپ مثل ایسوس، لنوو، اپل و … می‌توانید بدون چک و ضامن تا ۲۰ میلیون تومان از لندو وام بگیرید و با لندو کارت از هر فروشگاهی که می‌خواهید خرید کنید.

خرید لپ تاپ قسطی

مراحل خرید لپ تاپ قسطی

برای دریافت وام از لندو و خرید اقساطی لپ تاپ، فقط چند مرحله ساده پیش رو دارید.
1
تعیین مبلغ وام و نحوه بازپرداخت
در این مرحله باید با وارد شدن به بخش «درخواست وام»، مبلغ مورد نظر و مدت زمان بازپرداخت را مشخص کنید. سپس درخواستتان را ثبت کنید.
2
تکمیل مدارک و اعتبارسنجی
بعد از اعتبارسنجی و تایید اولیه درخواست، اگر در بانک آینده حساب ندارید، باید افتتاح حساب در این بانک را انجام دهید سپس پیش‌پرداخت وام خود را از طریق حساب کاربری‌تان واریز کنید و مدارک لازم را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید.مشاهده مدارک لازم
3
خرید و امضای سفته الکترونیکی
در این مرحله باید از طریق نرم‌افزار بانک آینده، امضای الکترونیکی خود را دریافت کنید و سپس از سامانه بانک آینده، سفته الکترونیکی بخرید. بعد از تأیید سفته توسط لندو، باید با استفاده از امضای الکترونیکی خود، قراردادهای لندو و بانک را امضا کنید. این مرحله به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود.
4
دریافت وام و خرید لپ تاپ قسطی
بعد از تأیید نهایی درخواست، مبلغ وام در قالب یک «لندو کارت» در اختیارتان قرار می‌گیرد. با استفاده از این کارت، می‌توانید لپ تاپ مورد نظر خود را به صورت حضوری یا اینترنتی و از هر فروشگاهی که می‌خواهید خریداری کنید.

محاسبه گر اقساط

وام خرید اعتباری کالا

امکان خرید تا سقف 20 میلیون تومان از همه‌ی فروشگاه‌ها فقط با ضمانت سفته‌ی الکترونیکی
مبلغ درخواستی (تومان)0 تومان
20میلیون تومان
5میلیون تومان

مدت بازپرداخت

قسط ماهیانه:

تومان

مجموع بازپرداخت اقساط:

تومان
خرید اقساطی

سوالات متداول

خیر. وام درخواستی شما در لندو کارت شارژ می‌شود و امکان برداشت یا انتقال وجه از این کارت وجود ندارد. یعنی شما نمی‌توانید وام خود را به پول نقد تبدیل کنید و فقط می‌توانید با استفاده از آن، خرید قسطی انواع لپ تاپ را از فروشگاه‌های مختلف انجام دهید.
اگر مبلغ خرید شما از موجودی لندو کارتتان کمتر باشد، می‌توانید از باقی‌مانده موجودی برای خریدهای بعدی خود استفاده کنید. ولی اگر مبلغ خرید از موجودی کارت بیشتر باشد، می‌توانید از طریق هر حساب بانک آینده، مبلغ دلخواه را به لندو کارتتان واریز کنید و سپس خریدتان را انجام دهید.
هیچ محدودیتی برای انتخاب لپ تاپ وجود ندارد. شما می‌توانید با وام خود هر نوع لپ‌تاپ را از هر فروشگاهی که می‌خواهید، به صورت حضوری یا آنلاین بخرید.
بله؛ شما می‌توانید از طریق لندو کارت خود، خرید قسطی گوشی، لپ تاپ، تبلت، لوازم جانبی و انواع کالای دیجیتال را از فروشگاه‌های مختلف انجام دهید. همچنین امکان پرداخت هزینه انواع خدمات با لندو کارت وجود دارد. مثل هزینه‌های درمانی، بلیط سفر و هتل، بیمه و …
از آن‌جایی که وام دریافتی شما توسط بانک آینده تأمین می‌شود، سود اقساط شما مطابق با نرخ مصوب بانک مرکزی، یعنی 23 درصد است.
بله؛ قبل از دریافت وام خود، لازم است پیش‌پرداخت آن را واریز کنید. مبلغ پیش‌پرداخت هم به میزان وام درخواستی شما بستگی دارد.
خدمات خرید اقساطی لندو هیچ محدودیت جغرافیایی ندارد. چون تمام مراحل به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود و افراد می‌توانند از تمام نقاط ایران، درخواست خود را ثبت کنند و برای خرید اقساطی لپ‌تاپ یا سایر کالاها، وام بگیرند.
سوالات بیشتر

تامین کننده مالی وام‌ها: بانک آینده

لندو در شبکه‌های اجتماعی