درباره ما

همین حالا چه رویایی دارید؟!

هیجان‌انگیز است که باید همین حالا اتفاق بیفتد!
گاهی یک رویا در اولویت است و شرایط رسیدن به آن، باید همین حالا فراهم شود وگرنه رویا بیات می‌شود. اگر چنین رویایی دارید، برای رسیدن به آن چه کار می‌کنید؟
اصلا یک سوال جذاب‌تر!
اگر کسی بگوید همین حالا هزینه رویایتان را پرداخت می‌کند و به شما زمان می‌دهد تا خُردخُرد هزینه را بازگردانید، چه کار می‌کنید؟

نام آن یک نفر لِندو است؛ خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین!

لِندو نام تجاری شرکت ما یعنی «هوشمند آرمان گستر آریا» است. اگر هنوز دو دل هستید، شماره ثبت ما هم «۵۱۰۱۳۶» است. ما در اردیبهشت ۹۴ شروع کردیم و تلاشمان همیشه این بود کاری کنیم که شما بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین، به‌راحتی و اقساطی خرید کنید.

  • ما از شما چک و ضامن نمی‌خواهیم چون نباید کار را برای شما سخت کنیم. قرار است تمام مراحل دریافت وام برای شما ساده، سریع و آنلاین باشد.
  • ما تنها با ارائه یک برگ سفته به شما وام می‌دهیم. چون می‌خواهیم تجربه رسیدن به رویاها برای همه افراد دست‌ یافتنی باشد.

ما توانایی فراهم کردن این امکانات را داریم چون از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین (Machine Learning) می‌‍توانیم مشتریان را از نظر اعتباری رتبه‌بندی کنیم! پس برای تهیه هر چه که نیاز دارید، از کالا گرفته تا بلیت سفر، بیمه، خدمات و... روی ما حساب کنید. خرید اقساطی با ما خیلی راحت است!
کافیست این راهنما را بخوانید.
اگر درباره آینده لِندو هم بپرسید، تلاش می‌کنیم تحول بسیار بزرگی در نظام اعتباری ایجاد کنیم تا با ارائه تسهیلات سریع و آسان، همه مردم بتوانند به راحتی اعتبار دریافت کنند.
داستان ما را اینجا بخوانید!

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401