راهنمای خرید موتور از دم قسط با سفته بدون پیش پرداخت

برای کسانی که از شلوغی و هیاهوی شهرهای بزرگ خسته شده‌اند و راندن ماشین، برایشان کاری سخت و طاقت فرساست، خریدن موتور سیکلت می‌تواند راه نجاتی برای رهایی از ترافیک بزرگراه‌ها و خیابان‌ها باشد. در این شرایط شما می‌توانید سر وقت به کارهای خود برسید و به شرط رعایت نکات ایمنی، از رانندگی لذت ببرید. علاوه بر این، خرید موتور سیکلت نسبت به ماشین مقرون به‌صرفه‌تر است، چون مبلغ کم‌تری برای خرید آن لازم دارید. البته ممکن است شما تمایل به خرید نقدی موتورسیکلت نداشته باشید و یا برنامه‌ریزی‌های مالی شما با خرید نقدی این وسیله نقلیه هماهنگی نداشته باشد؛ در این شرایط بهتر است خرید اقساطی را جایگزین خرید نقدی کنید. پس با ما همراه باشید تا با نحوه خرید موتور از دم قسط با سفته، روش‌های مختلف خرید اقساطی و… آشنا شوید.

مزایای استفاده از موتور سیکلت

اگر هنوز در خرید موتورسیکلت تردید دارید، اطلاع از مزایای و معایبی که در ادامه بررسی کرده‌ایم، می‌تواند به شما کمک کند. ما پیش از آنکه به نحوه خرید موتور از دم قسط با سفته بپردازیم، این مزیت‌ها را بررسی کرده‌ایم.

 • فرار از ترافیک: همان‌طور که پیش‌تر گفته شد، موتور ترافیک نمی‌شناسد و در هر شرایطی می‌توان با استفاده از این وسیله نقلیه، از ترافیک شدید قسر در رفت. 
 • صرف هزینه کم‌تر: یکی دیگر از مزایای موتور سیکلت نسبت به ماشین، قیمت ارزان‌تر آن و خرج کم‌تر از لحاظ بیمه، تعمیرات، سوخت و… است.
 • پارک راحت‌تر: واضح است که موتور سیکلت به سبب ابعاد کوچک‌تر نسبت به ماشین، قابلیت پارک کردن در هر جایی را دارد و از این جهت شما معضل پیدا کردن جای پارک را تجربه نخواهید کرد.

علاوه بر مطالب فوق، علاقه شما به راندن موتور به جای خودرو، تاثیر زیادی در انتخاب این وسیله نقلیه دارد. ضمن اینکه ایمنی کمتر موقع استفاده از موتور سیکلت، می‌تواند باعث خسارت و تصادف شود که در صورت انتخاب و خرید آن باید حواس شما شش دانگ جمع باشد و نکات ایمنی را رعایت کنید، تا دچار آسیب نشوید (اگر تجربه استفاده از موتور را دارید، خوشحال می‌شویم نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید). اکنون می‌خواهیم درباره راه‌های خرید موتور سیکلت و در نهایت انتخاب بهترین روش برای خرید موتور از دم قسط با سفته صحبت کنیم. این مطلب را از دست ندهید!

انواع روش‌های خرید اقساطی موتور

انواع روش‌های خرید اقساطی موتور سیکلت 

از آن جایی که تورم و قیمت‌ها روز به روز بیشتر می‌شود، خرید اقساطی می‌تواند یک راه چاره و جایگزین عالی به جای خرید نقدی باشد. ضمن این که نیازی نیست ماه‌ها صبر کنید تا هزینه خرید نقدی موتورسیکلت برایتان فراهم شود و با برنامه‌ریزی برای بودجه موردنظرتان، می‌توانید خرید کنید. پس لازم است با روش‌های مختلف و سامانه‌های متفاوت و معتبر در مورد خرید اقساطی وسیله نقلیه مورد نیازتان آشنا شوید و بهترین آن را انتخاب کنید.  

دریافت انواع وام‌ از بانک

یکی از تسهیلاتی که بانک به مشتریان ارائه می‌دهد، اعطای انواع وام است. شما با دریافت وام‌های بانکی می‌توانید خیلی زود، کالا و یا هر وسیله دیگر را بخرید. اما متاسفانه با معضل چک و ضامن دست به گریبان هستید. چون بانک‌ها در ازای اعطای وام از شما چک و تضمین دریافت می‌کنند که احتمال دارد شما برای فراهم کردن آن محدودیت داشته باشید. پس دریافت اعتبار از بانک نمی‌تواند پاسخگوی نیاز شما جهت خرید موتور از دم قسط با سفته باشد. البته نگران نباشید! بانک آینده با همکاری یکی از سامانه‌های معتبر خرید اقساطی، شرایط راحتی را برای تهیه موتور سیکلت با اعطای وام بدون چک و ضامن فراهم کرده است. تا انتهای این مطلب، ما را همراهی کنید تا از شرایط کامل آن مطلع شوید.

دریافت وام از سامانه‌های خرید اقساطی

در چند سال اخیر، خرید از سامانه‌های خرید اقساطی رونق زیادی پیدا کرده‌اند. شما می‌توانید از این سامانه‌ها وام بگیرید و از فروشگاه طرف قرارداد هر سامانه، وسیله مورد نظر را بخرید. اما متاسفانه معضل چک و ضامن این‌جا هم شما را رها نمی‌کند. این سامانه‌ها از شما چک و پیش‌پرداخت دریافت می‌کنند که کار کمی برایتان سخت می‌شود. البته باید بگوییم ما هنوز در مورد بهترین روش خرید اقساطی موتور صحبت نکرده‌ایم؛ پس نگران نباشید!

خرید قسطی موتور سیکلت از نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های آنلاین

برخی از نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های حضوری و آنلاین، خدمات اقساطی ارائه می‌دهند. شما با داشتن چک و ضامن رسمی می‌توانید از این فروشگاه‌ها خرید کنید. اگر در این مورد هم با محدودیت در زمینه اعطای چک و حضور ضامن روبرو باشید، نمی‌توانید از این شیوه برای خرید وسیله نقلیه مورد نیازتان بهره ببرید. ضمن اینکه موضوع معتبر بودن یا نبودن فروشگاه مورد نظر هم بسیار مهم است و نباید هر جایی را برای خرید انتخاب کنید. لازم است اول از میزان اعتبار فروشگاه مطمئن شوید، بعد خرید کنید. 

حالا وقت معرفی یکی از بهترین روش‌ها برای خرید موتور از دم قسط با سفته رسیده است. از دستش ندهید!

خرید موتور از دم قسط با سفته بدون پیش پرداخت از سامانه لندو 

لندو یک سامانه معتبر برای خرید اقساطی است که شرایط دریافت وام راحت را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا همه بتوانند بدون نیاز به چک و پیش پرداخت، وام دریافت کنند و کالای مورد نیاز خود را بخرند. پلتفرم لندو با همکاری بانک آینده، وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان ارائه می‌کند که شما برای دریافت آن نیاز به هیچ‌گونه ضامن و پیش‌پرداختی نخواهید داشت؛ یعنی شما می‌توانید بدون چک و ضامن و فقط با ارائه سفته وام خرید اقساطی دریافت کنید.

ضمن این‌که تمامی مراحل به صورت کاملا آنلاین انجام ‌می‌شود. پس این روش می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای خرید اقساطی موتور سیکلت باشد و دردسر چک و ضامن و دغدغه فراهم کردن آن را از ذهن شما دور کند. همین حالا وارد سایت لندو شوید و برای خرید موتور سیکلت از دم قسط با سفته اقدام کنید (ممنون می‌شویم نظر خود را در مورد دریافت وام از لندو و سایر سامانه‌های خرید اقساطی، با دیگران به اشتراک بگذارید). 

در نهایت پس از دریافت یک وام راحت از لندو، برای این که بدانید از کدام فروشگاه وسیله مورد نظر را بخرید، به انتهای مطلب توجه کنید.

خرید موتور با سفته از لندو

همکاری لندو با فروشگاه‌های متنوع

صدها فروشگاه با انواع کالا و خدمات طرف قرارداد سامانه لندو هستند. شما می‌توانید بعد از دریافت وام به صفحه فروشگاه‌ها در سایت لندو مراجعه کنید و کالای مورد نظر را با شرایط اقساطی آسان بخرید. یکی از این فروشگا‌ه‌ها تیمچه است؛ در فروشگاه تیمچه می‌توانید انواع کالا، از پوشاک، عطر، لوازم آرایشی-بهداشتی گرفته تا تلویزیون، موتور سیکلت و… را به‌راحتی پیدا کنید و بخرید. البته لندو به جز تیمچه، با سایر فروشگاه‌های تخصصی فروش موتور هم همکاری می‌کند که شما با انتخاب یکی از این فروشگاه‌ها، نیازتان را کاملا برطرف می‌کنید. پس حواستان باشد! همین حالا وقت خرید است. فرصت امروز را به فردا نیندازید.

62 نظر ثبت‌شده
 1. علیرضا خوش نظر گفته

  سلام نیازمند موتور از دم قسط با سفته هستم

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام دوست عزیز.
   شما میتونید درخواست وامتون رو در لندو ثبت کنید و از طریق یکی از فروشگاه‌های لندو که مربوط به فروش موتور هست، خرید اقساطی رو انجام بدید.

  2. حامد گفته

   سلام موتور اقساطی از دم قسط می خوام

   1. زهرا پور مقدم گفته

    سلام وقتتون بخیر.
    شما می‌تونید تا ۲۰ میلیون از لندو درخواست وام بدین و با این وام، از فروشگاه‌های موتور که طرف قرارداد لندو هستن، موتورسیکلت مدنظرتون رو اقساطی خریداری کنین

 2. مرتضی بهلول ولازگردی گفته

  خوبه ولی هنوز برای من کاری نکردن فقط دارن تبلیغات انجام میدن

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   میشه بفرمایید مشکلتون چی هست؟ فرآیند دریافت وام رو به طور کامل در سایت لندو انجام دادید؟

 3. امیر گفته

  سلام بنده نیازمند موتور سیکلت از دم قسط با سفته هستم لطفا راهنمایی کنید

  1. زهرا پور مقدم گفته

   سلام وقتتون بخیر.
   شما می‌تونید تا ۲۰ میلیون از لندو درخواست وام بدین و با این وام، از فروشگاه‌های موتور که طرف قرارداد لندو هستن، موتورسیکلت مدنظرتون رو اقساطی خریداری کنین. برای دریافت وام لندو هم فقط سفته لازمه

  2. حسین گفته

   سلام بتون دادن موتور

 4. بهنام گرم آبی گفته

  اسامی فروشندگان موتور طرف قرارداد با لندو رو میفرمایید؟
  اعتبار ۲۰میلیونیم حاضره ولی موتور پیدا نکردم تو لندو
  لطفاً راهنمایی کنید
  ممنون

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام، وقت بخیر دوست عزیز
   برای خرید اقساطی موتور سیکلت می‌تونید از فروشگاه‌هایی مثل: دیجی بایل، دکتر موتوری و… خریدتون رو انجام بدید.

 5. S گفته

  سلام درخواست خرید موتور از دم قسط دارم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر
   برای دریافت وام و خرید موتور از دم قسط لازم هست که در سایت لندو ثبت‌نام کنید، مبلغ وام مورد نظرتون رو مشخص و مدارک مورد نیاز رو آپلود کنید؛ بعد از اون هم باقی مراحل رو طبق فرآیندی که در سایت توضیح داده شده، طی کنید. اگر هم تمایل دارید بیشتر درمورد فرآیند وام آنلاین لندو بدونید می‌تونید وارد صفحه وام آنلاین در مجله لندو بشید و از شرایط این وام مطلع بشید.

 6. محمدسجاد غفوری گفته

  سلام عرض ادب.
  لطفا راهنمایی فرمایید که از چه طریقی میتونم موتور شرایطی بدونه پیش پرداخت خریداری کنم
  راهنمایی کنید ممنذذ

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید اقساطی موتور از فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو، لازم هست وارد سایت لندو بشید، در سایت ثبت‌نام کنید و مبلغ اعتبار مورد نظرتون رو مشخص کنید؛ بعد نوبت به آپلود مدارکتون می‌رسه؛ سایر مراحل دریافت وام با سفته هم در سایت مشخص شده و می‌تونید به راحتی درخواست وامتون رو رزرو کنید.

 7. rezasalarieh5@gmail.com گفته

  من میخوام موتورازدم قسط بگیرم منتهی بایدبدونم که این۲۰تومان روبایدچه مدرکی بدیم ایاهمسرم میتونه ازاین وام استفاده کنه یانه چون خانه داره یاحتمابایدمشغول به کارباشه …..ممنونم لطف کنین جواب بدین

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید اقساطی موتور سیکلت لازم هست که در سایت لندو ثبت‌نام کنید؛ بعد از اون مبلغ وام مورد نظرتون رو مشخص کنید و بعد هم مدارکتون رو آپلود کنید؛
   در مورد همسرتون هم اگر ایشون خانه‌دار هستن اما گردش حساب خوبی دارن می‌تونن با گواهی گردش حسابشون درخواست وام رو رزرو کنن؛ البته این نکته رو در نظر داشته باشید که شما نمی‌تونید به صورت شخصی نفری ۲۰ میلیون وام دریافت کنید و بعد هر دو اعتبار رو تجمیع کنید و موتور بخرید؛ بلکه شما می‌تونید به صورت شخصی ۲۰ میلیون وام رو دریافت کنید اما هر ۲۰ میلیون برای خرید کالا و خدمات اعطا می‌شه و باید حتما شما عزیزان با دریافت وام مورد نظرتون کالا و خدمات رو تا سقف ۲۰ میلیون خریداری کنید.

 8. حسین برارحسینی گفته

  سلام
  شرایت وام لندو به چه صورتی هستش…لطفا”راهنمایی کنید.

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   لندو سامانه‌ای برای خرید اقساطی کالا و خدمات هست که تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام فقط با ضمانت سفته به شما ارائه می‌ده؛ وام لندو هیچ پیش‌پرداخت و ضامنی نیاز نداره و راحت و بی‌دردسره؛
   بازپرداخت اقساط وام بین ۶ تا ۱۲ ماه متغیر هست و تعداد اقساط رو شما می‌تونید خودتون تعیین کنید؛ برای اینکه درمورد شرایط دریافت وام بدون ضامن بیشتر بدونید و درخواستتون رو رزرو کنید همین حالا وارد سایت بشید.

 9. مهدی اعلایی گفته

  سلام ضمن تشکر ازهمراهی وهم دلی شما با هموطنان همچون من
  میخواستم بدونم بازپرداخت وام خرید موتور سیکلت ۲۰ و ۳۶ ماهه چقدر در ماه میباشه .و درصد حاصله از وام مشارکتی از بانک چقدر هست ممنون از شما

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بازپرداخت وام ۲۰ میلیونی نهایتا ۱۲ ماهه هست و شما می‌تونید برای اطلاعات بیشتر از تعداد اقساط وام بدون ضامن لندو و بانک آینده وارد سایت بشید و اطلاعات زیاد کسب کنید؛ درمورد قسمت دوم سوالتون هم لطف کنید بیشتر توضیح بدید.

 10. امین گفته

  با ۲۰ تومن الان میشه فورغون خرید

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز، وقت بخیر
   ما در مجله لندو در مورد سرمایه‌گذاری با ۲۰ میلیون صحبت کردیم؛ می‌تونید وارد صفحه سرمایه‌ گذاری با ۲۰ میلیون بشید و بیشتر درباره این موضوع مطالعه کنید.

 11. پیمان شهسواری گفته

  من از دم قسط میخوام با سفته

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   وام ۲۰ میلیونی لندو و بانک آینده بدون نیاز به چک، ضامن و پیش پرداخت هست و شما می‌تونید تنها با ارائه سفته برای دریافت وام اقدام کنید. برای اینکار کافیه که وارد سایت لندو بشید، ثبت نام کنید و بعد از اون مبلغ وام مورد نیازتون رو تعیین کنید؛ بعد از اون لازمه که مدارکتون در سایت آپلود بشه و باقی مراحل به راحتی انجام میشه.

 12. محموداحراری گفته

  سلام.شرایط اقساطی موتورسیکلت چی هست وباسفته هم میدهیدوکل شرایطش چیه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام ویژه خرید کالا دریافت کنید و از فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو موتور مورد نظرتون رو بخرید. برای اینکار کافیه وارد سایت لندو بشید، ثبت نام کنید و بعد مبلغ مورد نظرتون رو مشخص کنید؛ بعد از اون هم نوبت به آپلود مدارکتون می‌رسه؛ تمام فرآیند دریافت وام هم آنلاین هست و برای اینکه بدونید در هر مرحله چه کاری انجام بدید حتما مطلب «دریافت وام از لندو آنلاین شد» رو بخونید.

 13. گلوله گفته

  سلام و عرص ادب و تشکر

  میشه زن و شوهر هر کدام ۲۰ میلیون وام بگیرند و یک خرید داشته باشند؟؟؟ موتور الان ۴۰ میلیونه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   خیر امکان تجمیع دو وام نیست؛ هر وام ۲۰ میلیونی برای خرید کالا و خدمات مجزا هست اطلاعات بیشتر در سایت لندو و در صفحه دریافت وام موجود هست.

 14. بهزاد گفته

  سلام من موتور از دم قسط میخوام هر چی زود تر بهتر با سفته چه کار باید بکنم چقد زمان میبره

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید اقساطی موتور سیکلت لازم هست که در سایت لندو ثبت نام کنید و بعد از اون درخواست وامتون رو ثبت کنید؛ این وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان بدون نیاز به چک، ضامن و پیش‌پرداخت، تنها با ارائه سفته به شما ارائه می‌شه.
   بعد از انجام فرآیند دریافت وام طی ۵ تا ۱۴ روز اعتبار شما شارژ می‌شه و می‌تونید کالا یا خدمات مورد نیاز رو تهیه کنید.

 15. مجتبی وفایی گفته

  سلام خسته نباشید من چهارماه پیش درخواست وام لندو موتوری دادم بعد یه مدت کد وام برام ارسال شد حالا دنبال یه موتور دست دوم هستم با همون قیمت بیست تومن ولی پیدا نمیکنم لطفاً راهنمایی کنید

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   فروشگاه‌هایی که برای خرید اقساطی موتور سیکلت طرف قرارداد لندو هستند شامل دکتر موتوری، دیجی بایل و… می‌شن؛ شما می‌تونید از این فروشگاه‌ها موتور سیکلت مورد نظرتون رو خریداری کنید.

 16. جاوید گفته

  همون موتورهایی که زده موجود نیست. چی با قدرت هم میگه درخواست وام بدین از فروشگاه خرید کنید. واقعا که….

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید موتور سیکلت می‌تونید به فروشگاه‌های دیجی بایل و دکتر موتوری که طرف قرارداد لندو هستن مراجعه کنید و بعد از فرآیند دریافت وام خرید کنید.

 17. امید گفته

  سلام.. بنده نیازمندموتورسیکلت بادم قسط هستم توروخداراهنمایی کنین ممنون میشم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید قسطی موتور از دم قسط وارد سایت لندو بشید و ثبت‌نام کنید؛ بعد از مرحله مشخص کردن مبلغ وام مدارک مورد نیازتون رو آپلود کنید. باقی مراحل هم در سایت مشاهده هست. همین حالا می‌تونید برای دریافت وام اقدام کنید و بدون نیاز به چک، ضامن و پیش‌پرداخت تنها با ارائه سفته وام خرید کالا تا سقف ۲۰ میلیون تومان دریافت کنید.

 18. ابوالفضل صباغی ماهر گفته

  سلام من نیاز به ی متور دارم و پول ندارم چک هم ندارم لطفاً کمکم کنید

  1. ابوالفضل صباغی ماهر گفته

   سلام جوابم بدید

  2. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   خوشبختانه لندو می‌تونه نیاز شما رو برطرف کنه؛ شما می‌تونید بدون نیاز به چک و پیش‌پرداخت فقط با ارائه سفته تا سقف ۲۰ میلیون تومان وام خرید کالا دریافت کنید؛ کافیه در سایت لندو ثبت نام کنید و مراحل دریافت وام رو طی کنید. فروشگاه‌های دیجی بایل و دکتر موتوری طرف قرارداد لندو هستند و بعد از مرحله دریافت وام می‌تونید از این فروشگاه‌ها خرید اقساطی کنید.

 19. KH گفته

  سلام وقت به خیر برای ثبت نام برای وام گردش ماهیانه حساب ایا نیاز است و درصورت نیاز چه قد باید باشه

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای دریافت وام اگر گواهی اشتغال دارید نیازی به گردش حساب شما نیست.

 20. حسین گفته

  سلام بنده نیازمند موتور سیکلت از دم قسط با سفته هستم لطفا راهنمایی کنید

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   شما می‌تونید برای خرید اقساطی موتور سیکلت وام با ضمانت سفته از لندو دریافت کنید و به راحتی موتور مورد نظرتون رو بخیرد؛ کافیه که در سایت لندو ثبت‌نام کنید و بعد از اون مبلغ وام مورد نظرتون رو مشخص کنید؛ باقی مراحل رو هم می‌تونید از قسمت وام با سفته مطالعه کنید و درخواست وام خودتون رو رزرو کنید.

 21. مرتضی گفته

  موتور تمام اقساط میخوام ممنون میشم پیگیری کنین
  ۰۹۳۸۶۸۴۹۰۵۸

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید اقساطی موتور لازمه وارد سایت لندو بشید، ثبت‌نامتون رو انجام بدید، مبلغ وام مد نظرتون رو مشخص کنید و باقی مراحل دریافت وام رو همونطور که در سایت ذکر شده انجام بدید.

 22. علی گفته

  باسلام موتور تمام قسط می خوام

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای خرید اقساطی موتور از دم قسط لازمه که در سایت لندو ثبت نام کنید، مبلغ وام مورد نیازتون رو انتخاب و بعد از اون مدارکتون رو آپلود کنید و باقی مراحل دریافت وام رو طبق شرایطی که در سامانه لندو گفته شده، انجام بدید.

 23. اکبر گفته

  سلام. موتور از دم قسط با سفته در تهران هم دارید؟ من چطوری میتونم یه موتور قسطی بخرم از شما؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بله برای خرید اقساطی موتور می‌تونید از وام لندو استفاده کنید که به سراسر ایران تعلق می‌گیره و فرآیندش کاملا آنلاین و راحت هست. برای دریافت وام فوری بدون ضامن با سفته کافیه که وارد سایت لندو بشید و ثبت‌نام کنید؛ بعد از اون مبلغ وام مورد نظرتون رو انتخاب کنید و باقی مراحل رو هم طبق فرآیندی که در سایت گفته شده انجام بدید و درنهایت از یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو مثل دکتر موتوری یا دیجی بایل موتور سیکلت موردنظرتون رو بخرید.

 24. میلاد مقدم گفته

  سلام خسته نباشید. من یه بار قبلا از لندو وام ۲۰ میلیونی که میدین رو گرفتم. الان میخوام بدونم برای خرید موتور با سفته بازم میتونم یه وام دیگه بگیرم؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای اینکه ما بتونیم شما رو به طور کامل برای خرید موتور قسطی با سفته راهنمایی کنیم، لازمه که ابتدا به ما بگید اقساط وام قبلیتون از لندو تموم شده یا خیر؟

 25. مهیار گفته

  این فروش اقساطی موتور سیکلت بدون چک هستش یا نه؟

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   بله شما می‌تونید برای خرید اقساطی موتور سیکلت از وام لندو که کاملا راحت و آنلاین هست استفاده کنید و موتور قسطی بدون چک و تنها با ارائه سفته بخرید.

 26. مسعود گفته

  سلام خداقوت ببخشید من شرایط شمارودیدم خیلی خوبه فقط‌یکجاش متوجه نشدم اگرراهنمایی کنید ممنون میشم من میخوام یک موتورواسه پسرم بخرم اما ماهانه بیشتراز۳میلیون نمیتونم قسط‌بدم حالا وقتی ۲۰ملیون وام گرفتم چطوری میتونم قسط‌وام بدم بعدموتورم دیگه ۳۰الی۴۰میلیون قیمتش بقیه قسط موتورم بدم یانه اینجوری نیست من همون ۳تومان میدم همین ۳تومان هم قسط موتورهم وام اگرراهنمایی کنیدیک دنیا ممنون میشم

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما برای خرید اقساطی موتور از لندو می تونید وام ۲۰ میلیونی بگیربد و اقساط رو از ۶ تا ۱ سال پرداخت کنید؛ اقساط وام شما در یک سال تقریبا معادل ۲,۰۷۵,۰۰۰ تومان در ماه هست. ضمن اینکه سقف وام لندو ۲۰ میلیون هست. برای اینکه اطلاعات بیشتر به دست بیارید و ثبت نام وام رو انجام بدید وارد صفحه وام با سفته بشید و فرایند دریافت وام رو طی کنید.

 27. مسعود گفته

  سلام آقا ببخشید آیاشماره تماسی یادفتری هست که بشه مستقیم یاحضوری باشما صحبت کرد

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   ما هر روز هفته از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگوی شما عزیزان هستیم؛ برای اطلاعات بیشتر درخصوص وام لندو با شماره زیر تماس بگیرید:
   ۰۲۱-۹۱۰۱۲۹۷۹

 28. علی گفته

  سلام. وقت بخیر
  الان موتور هوندا ایرانی بالای ۳۰ میلیون تومنه، برای کسایی که میخوان از دم قسط بخرن در واقع ۲۰ میلیون پول یک هوندا ایرانی هم نیست
  حداقل سقف وام رو بالا ببرید تا یکی مثل من که کارگرم و توانایی پس انداز کردن ندارم که بزارم رو مبلغ وام، بتونم یه وسیله بخرم
  با تشکر

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   در حال حاضر سقف وام سامانه خرید اقساطی لندو همین قدره. داریم تلاش میکنیم که افزایشش بدیم. ولی فعلا شما می‌تونید از این وام ۲۰ میلیونی استفاده کنید و اگه مبلغ کالاتون بیشتر باشه مابه‌تفاوتش رو خودتون بدید و به چشم یک کمک هزینه خوب به این وام نگاه کنید.
   برای اطلاعات بیشتر درخصوص فرآیند دریافت وام بدون ضامن با سفته لندو هم می‌تونید وارد سایت بشید و بعد از ثبت نام برای دریافت وام اقدام کنید.

 29. میلاد پورباقرفرد گفته

  سلام درخواست موتور اقساطی دارم چه جوری است

  1. مهدیه سلیمانی گفته

   سلام دوست عزیز وقت بخیر؛
   برای هر اطلاعاتی راجع به خرید موتور دم قسط می‌تونید وارد سایت خرید اقساطی لندو بشید همه‌چیز رو مشاهده کنید و بعد از ثبت‌‌نام در سایت مبلغ وامتون رو مشخص کنید. در مرحله بعد که فرآیند دریافت وام رو طی کردید، با دریافت وام بدون ضامن لندو می‌تونید از فروشگاه‌هایی مثل دیجی بایل و دکتر موتوری که طرف قرارداد سامانه بندو هستن، موتور سیکلت مورد نظرتون رو به راحتی بخرید.

نظر یا سوال خود را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.