تغییر فروشگاه

همان‌طور که می‌دانید برای دریافت وام لندو، ابتدا باید یکی از فروشگاه‌های همکار لندو را انتخاب کنید. تعداد و تنوع بالا در فروشگاه‌های طرف قرارداد لندو باعث می‌شود که در زمان انتخاب فروشگاه، دستتان باز باشد و گزینه‌های زیادی پیش‌رو داشته باشید؛ اما ممکن است بعد از انتخاب فروشگاه و طی کردن بخشی از فرایند وام لندو، به دلایل مختلف قصد تغییر فروشگاه خود را داشته باشید. در لندو درخواست تغییر فروشگاه توسط مشتری، دو حالت دارد:

قبل از مرحله واریز پیش‌پرداخت:

شما می‌توانید تا قبل از واریز پیش‌پرداخت، به هر دلیلی مثل عدم موجودی کالا، افزایش قیمت کالا در فروشگاه موردنظر و …، فروشگاه خود را به‌راحتی تغییر دهید. برای این کار کافی است با پشتیبانی لندو تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

بعد از مرحله واریز پیش‌پرداخت و تأیید نهایی بانک:

اگر پیش‌پرداخت خود را واریز یا از مرحله تأیید نهایی بانک عبور کرده‌اید، می‌توانید تنها به دلیل عدم تأمین کالا توسط فروشگاه انتخابی‌تان، آن را تغییر دهید. برای این کار هم باید از طریق تماس با پشتیبانی لندو، درخواست خود را مطرح کنید.
توجه داشته باشید که امکان استفاده از وام لندو برای خرید از چند فروشگاه مختلف وجود ندارد. یعنی فقط باید یک فروشگاه را انتخاب و با وام لندو از آن خرید کنید.
اگر در مورد نحوه استفاده از وام لندو برای خرید از فروشگاه‌ها نیاز به راهنمایی دارید، بهاین صفحهمراجعه کنید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401