امضای آنلاین قراردادها

بعد از خرید و امضای سفته الکترونیکی و بارگذاری فایل آن در حساب کاربری، کارشناسان ما سفته‌ شما را بررسی می‌کنند. در صورت تأیید، پیامک تأیید سفته‌ را دریافت می‌‌کنید و بعد از آن می‌توانید وارد مرحله بعدی یعنی امضای قرارداد شوید.

برای امضای قراردادها، این ۵ مرحله را انجام دهید:

  1. در بخش امضای قراردادها، ابتدا با انتخاب گزینه «مشاهده» روی هر کدام از قراردادها، آن‌ها را با دقت مطالعه کنید.
  2. سپس گزینه «متن قرارداد لندو را خوانده‌ام و آن را می‌پذیرم» را تیک بزنید؛ لینکی که مشاهده می‌کنید را انتخاب کنید تا وارد نرم‌افزار آینده‌ساین شوید.
  3. در این مرحله ابتدا گزینه «متن سند را خوانده‌ام، فهمیده‌ام و قبول دارم» را تیک بزنید و سپس گزینه «امضا» را انتخاب کنید.
  4. در این مرحله گواهی امضای الکترونیکی خود را می‌بینید؛ آن را انتخاب کنید و در مرحله بعد، رمز کاربری را وارد کنید. رمز کاربری همان رمزی است که در ابتدا در نرم‌افزار آینده‌‌ساین مشخص کرده بودید و فقط شامل اعداد بود.
  5. حالا این صفحه سبز رنگ را مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد قرارداد شما با موفقیت امضا شده است.
با انتخاب گزینه «بلی» می‌توانید یک نسخه امضا شده از قرارداد را دانلود کنید. بعد از دانلود نسخه و یا در صورت انتخاب گزینه «خیر»، به صفحه نتیجه امضای دیجیتال منتقل می‌شوید. حالا دیگر می‌توانید این صفحه را ببندید و دوباره وارد صفحه حساب کاربری خود شوید. اگر امضای قرارداد را به درستی انجام داده باشید و این صفحه را به‌روز‌رسانی کنید، پیام «امضا شده» را زیر قراردادها مشاهده می‌کنید.
حالا فقط باید منتظر بررسی و تأیید نهایی لندو باشید تا درخواست وام شما نهایی شود و وام خود را از لندو دریافت کنید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401