گزارش سال ۱۴۰۰ لندو منتشر شد! رشد ۶ برابری و نوآوری در ارزیابی ریسک

گزارش سال ۱۴۰۰ لندو منتشر شد! رشد ۶ برابری و نوآوری در ارزیابی ریسک
تاریخ انتشار: - مطالعه: 8 دقیقه
فهرست محتوا

سال ۱۴۰۰ لندو ۷ ساله شد؛ سالی پر از نوآوری، رشد و تکامل.

همان‌طور که می‌دانید، لندو با نام تجاری «ایران‌رنتر» فعالیت خود را در اردیبهشت سال ۱۳۹۴ شروع کرد. ایران‌رنتر در سال ۱۳۹۹ به «لندو» تغییر نام داد و تا به امروز، مسیر خود را با تمرکز بر ارائه اعتبار آنلاین ادامه داده است.

در حال حاضر لندو به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم خرید اقساطی در ایران شناخته می‌شود که برای تأمین اعتبارهای درخواستی مشتریان با بانک همکاری می‌کند. لندو با ارائه وام آسان، بدون نیاز به چک، ضامن، پیش‌پرداخت و جریمه دیرکرد، امکان خرید اقساطی آنلاین را برای کاربران فراهم کرده است. به همین منظور، هزاران فروشگاه معتبر آنلاین با این مجموعه همکاری می‌کنند تا ایرانیان در هر نقطه از کشور بتوانند به جای پرداخت نقدی، کالا و خدمات موردنظرشان را به صورت اقساطی تهیه کنند.

در گزارش سال ۱۴۰۰ لندو، با ارائه آمار و ارقام دقیق، نحوه فعالیت و رشد این مجموعه بررسی شده و چگونگی فعالیت لندو و تأثیرگذاری لندو در حوزه لندتک توضیح داده شده است. در این گزارش تلاش شده تا فعالان و علاقمندان بازار لندتک، دیدی روشن نسبت به این حوزه و آینده آن به‌دست آوردند.

آنچه در گزارش سال 1400 لندو بررسی شده است:

بخش اول: معرفی لندو و بازار لندتک

بخش دوم: پیشرفت‌های لندو در سال 1400

بخش سوم: رفتار کاربران لندو

بخش چهارم: رفتار پرداخت مشتریان و گزارش ریسک

بخش پنجم: فروشگاه‌ها در لندو

بخش ششم: پشتیبانی و عملیات

بخش پایانی: آینده روشن لندتک ایران

برای دریافت فایل کامل گزارش سال 1400 لندو، روی لینک زیر کلیک کنید:
گزارش 1400 لندو

خلاصه‌ای از بخش‌های مهم گزارش سالانه لندو

پتانسیل‌های بازار لندتک در ایران

صنعت لندتک تقریبا 5 درصد از سهم بازار وام خرد در جهان را به خود اختصاص داده است. اما در بازار ایران، این نسبت به 0.1 درصد می‌رسد. اختلاف 50 برابری این اعداد نشان می‌دهد که هنوز در ایران فرصت بسیاری برای رشد لندتک وجود دارد و سامانه‌های مالی موقعیت‌های فراوانی برای جذب بازار وام دارند.

سهم بازار لندتک در ایران و جهان

افزایش 6 برابری ارائه وام در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹

لندو در سال ۱۴۰۰ با آسان‌تر کردن شرایط دریافت وام، توانست به رشد ۶ برابری در مجموع مبلغ وام پرداخت‌شده به کاربران برسد. رکورد مبلغ وام پرداخت‌شده در لندو مربوط به ماه بهمن و معادل ۷۰۰ میلیارد تومان است.

2 5

رشد کاربران

آشنایی با ویژگی‌ها و مشخصات کاربران لندو

بیشتر متقاضیان وام در لندو، افراد بین 30 تا 40 سال هستند. همچنین در میان کل متقاضیان، آقایان سهم حدودا ۴ برابری نسبت به خانم‌ها دارند.

نمودار سن متقاضی

نمودار جنسیت متقاضی

گزارش ۱۴۰۰ لندو

رفتار پرداخت قسط مشتریان در لندو

در سال ۱۴۰۰، ۶۷ درصد مشتریان لندو اقساطشان را به موقع یا زودتر از موعد پرداخت کرده‌اند. همچنین نرخ نکول لندو، یعنی درصد مشتریانی که بعد از ۶ ماه هنوز قسط پرداخت‌نشده دارند، تنها ۰.۵ درصد بوده است.

جشنواره ۱۴۰۰ لندو

نرخ نکول

اعتبارسنجی و ارزیابی ریسک مشتریان در لندو

لندو در مرحله دوم اعتبارسنجی مشتریان خود، مشتریان را به کمک الگوریتم پیشرفته بر پایه هوش مصنوعی (AI)، رتبه‌بندی می‌کند و به هر شخص یک نمره اعتبار اختصاص داده می‌شود. محاسبه این نمره اعتبار از طریق بیش از ۱۰۰ پارامتر مثل سن، جنسیت، شغل، تحصیلات، وضعیت تأهل، محل سکونت، اپراتور تلفن همراه، رفتار پرداخت مشتریان و … انجام می‌شود. 

با توجه به ارزیابی ریسک مشتریان لندو در سال ۱۴۰۰، داده‌های مهمی به دست آمده است. مثلا اینکه در بین مشاغل مختلف، دانشجویان ریسک کمتری در پرداخت اقساط داشته‌اند و اهالی استان‌های ایلام، آذربایجان شرقی و چهارمحال‌وبختیاری، اقساط خود را نسبت به اهالی بقیه شهرها، با تأخیر بیشتری پرداخت کرده‌اند.

شما می‌توانید سایر داده‌های جذاب لندو در بخش ارزیابی ریسک را در متن کامل گزارش بخوانید.

گزارش ۱۴۰۰ لندو

ریسک مشاغل در پرداخت اقساط

ریسک استان‌ها در پرداخت اقساط

بررسی رفتار پرداخت قسط مشریان، نشان داده است که مشتریان خوش‌حساب ما اقساطشان را به صورت میانگین ۱۵ روز زودتر از موعد پرداخت می‌کنند و مشتریانی که تأخیر دارند، به صورت میانگین ۵ روز بعد از موعد، اقساطشان را می‌پردازند.

گزارش ۱۴۰۰ لندو

نحوه عملکرد فروشگاه‌ها در لندو

لندو با افزودن امکان ارائه خرید اقساطی برای فروشگاه‌های آنلاین، باعث افزایش فروش آنها شده و بسیاری از این فروشگاه‌ها در کنار لندو به فروش میلیاردی رسیده‌اند.

گزارش ۱۴۰۰ لندو

گزارش ۱۴۰۰ لندو

در سال ۱۴۰۰، ۴۶۷ فروشگاه همکاری خود را با لندو آغاز کرده‌اند و میانگین فروش ماهانه فروشگاه‌ها در لندو، ۲۲۰ میلیون تومان بوده است.

میزان فروش فروشگاه‌ها

نحوه عملکرد واحد پشتیبانی و عملیات لندو

عملکرد واحد پشتیبانی و عملیات لندو در سال ۱۴۰۰ با چالش‌ها و موفقیت‌های زیادی همراه بوده است. به عنوان مثال واحد پشتیبانی لندو در سال گذشته به بیش از ۲۳۰ هزار تماس تلفنی پاسخ داده و مجموعا ۱۵ هزار ساعت مکالمه تلفنی با کاربران داشته است.

WhatsApp Image 2022 04 13 at 1.21.49 PM

آینده‌ای روشن برای لندو در بازار لندتک ایران

لندو در سال ۱۴۰۰ گام‎‌های مهمی در جهت رشد صنعت لندتک برداشته است و اکنون این مجموعه از نام‌های بزرگ بازار لندتک ایران محسوب می‌شود. اما لندو به این پیشرفت‌ها بسنده نمی‌کند و به دنبال این است که با فراگیری مالی، قدرت خرید مردم افزایش پیدا کند. به همین دلیل لندو در اولین سال قرن پیش رو، ایده‌های جدیدی مثل سرویس خرید اعتباری (BNPL) و ارائه وام طی یک روز را عملی خواهد کرد.

لندو با قدرت برای رفع نیازهای مالی تمام اقشار جامعه تلاش می‌کند و به همین دلیل به رشد صنعت لندتک در ایران بسیار خوش‌بین است.

اگر می‌خواهید متن کامل گزارش لندو را دریافت کنید و از سایر آمار و اطلاعات لندو در سال ۱۴۰۰ مطلع شوید، روی لینک زیر کلیک کنید:
گزارش 1400 لندو

 

 

ad here
توسط بهار باقریان 171 نوشته

برچسب ها:
0
امیر نوبندگانی ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

یکی از بد قول ترین شرکت‌هایی بود که تا به حال مجبور به کار شدم و ازش خرید کردم
بعد از گذشت سه ماه از تاریخ ثبت درخواست هنوز محصول مورد درخواست بدستم نرسیده و این تاخیر هرگز قابل گذشت نیست
و بدتر از آن پاسخ گو نبودن و عدم مسوولیت پذیری عوامل شرکت هست
واقعاً متاسفم

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام دوست عزیز.
  متاسفیم که نتونستید کالا رو به موقع تحویل بگیرید.
  البته لندو در تمام مراحل دریافت وام این نکته رو به متقاضی تاکید میکنه که مسئولیتی در قبال موجودی و ارسال کالا از فروشگاه نداره.
  ولی شما می‌تونید با پشتیبانی لندو تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما رو از فروشگاه پیگیری کنن. مطمئن باشید کارشناسان ما تا جای ممکن برای پیگیری مورد شما تلاش میکنن

مرضیه صفاریان ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

چهارماهه فروشگاه تیمچه ی گوشی نتونسته برای ما ارسال کنه فقط و فقط تبلیغ خدمات تیمچه افتضاح شما وام رو بده به خود مشتری درصد سود تیمچه رو کم کن ازش انقدر مردم رو اذیت نکن

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام دوست عزیز.
  متاسفیم که نتونستید کالا رو به موقع تحویل بگیرید.
  البته لندو در تمام مراحل دریافت وام این نکته رو به متقاضی تاکید میکنه که مسئولیتی در قبال موجودی و ارسال کالا از فروشگاه نداره.
  ولی شما می‌تونید با پشتیبانی لندو تماس بگیرید تا کارشناسان ما سفارش شما رو از فروشگاه تیمچه پیگیری کنن

  محمد کاویانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۱

  گل گفتید

اسماعیل الهیاری ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

ضمن عرض سلام وادب به مدیریت محترم وپرسنل زحمت کش لندو .
اگر امکانش هست وام رو افزایش بدین که بشه خرید راحتری داشته باشیم واینکه باز پرداخت رو ۲۴ماه کنید ۳۶ ماه که خیلی عالی میشه.

ممنون وسپاسگزار

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام و وقت بخیر.
  ممنون از نظر و پیشنهاد شما.
  انشالله به زودی مبلغ وام افزایش پیدا میکنه.

غلامرضا ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

سلام عوض چون چند با شما رو مصدود کردم چندبار زنگ گفتم اقا من پنج سال پیش چک ضمانت کردم برای یکی از اشنیان پنج سال پیش اینها برگشت خورد طرف هم فراری چیزیم نیست من بگم ح
دود هجده میلیون رفتم حساب باز کنم گفتن به شما تعلق نمیگیره منم گفتم به روی چشم حالا شما صدبربر از سالهای دیگه قبل فروش کردید به من چه من از جاهای دگه گرفتم میگم یه بار اینو خوندید بعد جوابم روبدید اگه هیچی تعلق نمیگره اصلا جواب ندید خسته شدم من ضامنم ماشین منه هرچی میخوام بگیرم میتونم اگه تعلق میگره بگید با این که شما پنج سال پیش برگشتی دارید تعلق میگیره لطفا جواب منو بدید پسشما ۵۰۰میلیارد دلار زیان کردید به من همسال من ربطی نداره ببین چک برگشتی پنج سال پیش دارم اگه تعلق نمیگیره دگه پیام ندین لطفا

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام.
  دوست عزیز بنده متوجه سوال و مشکل شما نشدم. لطفا واضح‌تر بنویسید

مسعود معتمدی ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

لندو بعد از ۳ ماه هنوز پول مارو پرداخت نکرده و هنوز امروز فردا میکنه ! توصیه میکنم هیچ فروشگاهی با لندو کار نکنه
اونم مبلغ ۱۰ میلیون ناقابل !!!!

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام وقتتون بخیر.
  بنده مورد شما رو پیگیری کردم، هفته بعد مبلغ با شما تسویه خواهد شد.
  لطفا این موضوع رو در نظر داشته باشید که در شرایط اقتصادی موجود و وضعیت قیمت‌ها، کار با لندو مزیت باارزشی برای فروشگاه‌ها محسوب میشه. مشکلات این چنینی هم به دلیل سال مالی در همه شرکت‌ها اتفاق میفته.
  در هر صورت بابت تاخیری که رخ داده عذرخواهی میکنیم و از صبوری شما ممنونیم.

مصطفی حبیبی ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

اگر پرداخت هاتونم انجام بدید بد نیست

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام دوست عزیز.
  پرداخت وام در حال انجام هست ولی طبق اطلاع رسانی که انجام شده بود، طی دو ماه اخیر پرداخت وام با تاخیر و به صورت محدود انجام میشه.
  انشاالله از خرداد ماه با قدرت بیشتری در خدمت متقاضیان وام خواهیم بود.

ح.شهیدی ۱۴۰۱/۰۱/۲۷

سلام. عالیه کارتون، فکر کنم جزء معدود شرکتهایی باشید که گزارش عملکردتون رو افشا میکنید. خداقوت به شما و ممنون. با این کار اعتماد مشتریان به شما چند صد برابر میشه.

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام و وقت بخیر.
  ممنون از توجه و همراهی شما.
  سپاسگزاریم

سارینا ۱۴۰۱/۰۱/۲۸

جالب بود

مجید ۱۴۰۱/۰۱/۲۸

سوال اینجاست آیا بدبخت تر شدن و محتاج تر شدن مردم به وام افتخار دارد؟؟
اینکه دست مردم رو گرفتید جای چه بسا تقدیر داره. من نیازمند دلم میخواد دهن زمین وا بشه از شرم توش فرو برم ولی از کسی قرض نگیرم. اما پلتفرم شما این مزیت رو داره دهن به غریبه باز نمیشه اما حقیقت اینه آمار سر به سعود شما متاسفانه وخیم شدن شرایط جامعه رو نشون میده و از این باید ترسید…

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

  سلام دوست عزیز.
  بله حق با شماست، ولی متاسفانه در حال حاضر شرایط اقتصادی به این صورت هست و ما به این مفتخر هستیم که می‌تونیم توی همین شرایط، قدرت خرید مردم رو افزایش بدیم.
  ممنون که نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتید

Ali ۱۴۰۱/۰۱/۳۰

سلام ،با عرض خسته نباشید ،خواهشا در پرداخت وام سریع تر عمل کنید ،این کار باعث نا رضایتی بیشتر خریداران میشه ،در ضمن بنده درخواست موجودیت کالا را در سایت تیمچه ثبت کردم و به صورت ایمیل ارسال کردم ولی محصول هنوز موجود نشده علتش چی هستش؟

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  سلام و وقت بخیر.
  انشاالله از اوایل خرداد ماه، درخواست‌های وام دوباره تامین میشه.
  در مورد موجودی کالا هم اگه کالایی که مدنظرتون هست در سایت تیمچه موجود نشد، میتونید با پشتیبانی لندو تماس بگیرید و فروشگاه دیگه‌ای رو جایگزین کنید.

علی یوسفی راد ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

با سلام
من چند ماه پیش خرید کردم، با اینکه مراحل دریافت وام مقداری طولانی شد و تیمچه هم بدلیل عدم قرارداد بستن متعهدانه با تامین کننده ش کالا رو با یک ماه تاخیر پرداخت کرد اما بنظرم سبک کار شما به مرور زمان و با تحلیل ورود خروج پول و میزان تعهد همکاران میتونه اینده خیلی خوبی داشته باشه

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  سلام وقتتون بخیر.
  بله درست میفرمایید، ما در تلاش هستیم که نقاط ضعفمون رو برطرف کنیم تا رضایت مشتریانمون هرچه بیشتر جلب بشه

REZA ۱۴۰۱/۰۱/۳۱

سلام و ادب اوایل بهمن ماه اقدام به دریافت وام کردم و طبق قولی که داده بودید و تبلیغاتی که بیشتر سایت‌ها داشتید (قبل از ۳۰ بهمن ثبت نام و در سال ۱۴۰۰ دریافت وام) هنوز که هنوزه وام من تعلق نگرفته و در مرحله تاییده بانک مونده !
این مدت زمان زیاد و بد قولی چیزی جز کم شدن اعتماد مشتری باقی نمی‌ذاره، اگر از همون اول کارشاناسان صادقانه می گفتند که وام ۳ ماه طول میکشه خیلی بهتر بود و برنامه ریزی آدم معلوم میشد! اما قول صد در صد بدید که اسفند ماه انجام میشه ولی اردیبهشت رسید اما خبری نیست خیلی بده ….
موفق باشید

محمد تهرانی ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

سلام وقت بخیر
ممنون از زحماتی که می‌کشید
بنده مشاور فروش شرکت لوازم خانگی اسنوا هستم
قصد دارم سایتی راه اندازی کنم تا ملت شریف ایران بتوانند بصورت شرایطی لوازم خانگی خرید کنند
بی زحمت راهنماییم کنید و اینکه بفرمایید که آیا شما افزونه کد تخفیف در اختیار بنده قرار می‌دهید که در سایت فروشگاهی بارگذاری کنم یا مسئولیت طراحی با صاحب فروشگاه هستش؟

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  سلام وقت شما هم بخیر.
  بعد از اینکه سایتتون راه‌اندازی شد و ای‌نماد هم دریافت کردید، ما در خدمت شما هستیم.
  میتونید از طریق صفحه ثبت‌نام فروشگاه‌ها، درخواستتون رو برای لندو ثبت کنید.
  در مورد سوالتون هم بله، کد اعتبار باید توسط خود فروشگاه صادر بشه و در اختیار لندو قرار بگیره

عابدی ۱۴۰۱/۰۲/۰۲

سلام وقت بخیر
من اولین بار هستش از شما درخواست اعتبار کردم دقیقا تا امروز حدود ۳ ماه هستش که از ثبت درخواست تا اعتبار سنجی و امضا قرارداد منتظر تأیید بانک ۳ ماه طول کشیده .
خیلی زمان زیادی هستش و چرا لندو فکری به حال اینکه درخواست ها رو زودتر انجام بده نمی کنه.
من خواهش میکنم سریع تر به درخواست ها جواب بدین

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  سلام وقت شما هم بخیر.
  بله حق با شماست، از اواسط بهمن ماه تامین وام‌های لندو مختل شده ولی انشاالله از اوایل خرداد ماه دوباره فرآیند وام‌دهی شروع میشه و اولویت با افرادی هست که در سال گذشته درخواست وام داده بودن.

رسول زاده ۱۴۰۱/۰۲/۰۲

تورو خدا یکمی اقساط رو طولانی کنید. خدماتتون عالیه ، تنها ایراد همین یکساله بودنه اقساطه.
من حاضرم کارمزد و سود بیشتری پرداخت کنم ولی اقساط یکمی سبک تر باشه. لطفا لحاظ کنید این مسأله رو. سپاس از لندوی عزیز

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  با سلام.
  ممنون از اینکه پیشنهادتون رو با ما در میون گذاشتید.
  ما در تلاش هستیم که امسال تغییراتی رو در وام‌ها ایجاد کنیم، مثل افزایش سقف وام و افزایش مدت بازپرداخت

میثم ۱۴۰۱/۰۲/۰۳

اگه وام رو نقد به خودمون بدید بهتره تا این که مجبوری بخوام چیزی رو که نامجود هست یه کالا دیگه بخریم چون وقت ۱ ماه است

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۲/۱۹

  سلام و وقت بخیر.
  دوست عزیز وامی که لندو به مشتریان ارائه میکنه، در واقع وام خرید کالا بانک آینده هست. و طبق قوانین بانکی، وام خرید کالا باید فقط برای خرید کالا یا خدمات استفاده بشه و امکان ارائه نقدی اون وجود نداره

فرشاد قنبری ۱۴۰۱/۰۲/۰۴

سلام من الان دقیقن ۴ ماه هست که درخواست دادم و ۳ ماه هست که در مرحله تایید نهایی بانک مونده، دقیقن تا کی باید منتظر تایید نهایی بانک بمونم
ممنون میشم جواب بدین

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

  سلام وقتتون بخیر.
  متاسفانه از بهمن ماه تا اواخر خرداد، وام‌دهی از طرف بانک آینده متوقف شده بود.
  ولی در حال حاضر وام‌دهی دوباره فعال شده و می‌تونید با اولویت بالاتر فرایند وامتون رو ادامه بدید

سعید نوروزی ۱۴۰۱/۰۲/۰۶

من ۱۴بهمن برای اعتبار ۲۰میلیونی ثبت نام کردم هنوز خبری نشده چند بارم زنگ زدم پشتیبانی میگم یه تاریخ حدودی بگین میگن دست ما نی دست بانک هستش پاسخگویی نباید اینجوری باشه خدایی در حالی که من اول اومدم ثبت نام کنم زنگ زدم پشتیبانی گفت نهایت ۵۰روز اوکی میشه

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

  سلام دوست عزیز. وقتتون بخیر.
  متاسفانه از بهمن ماه سال گذشته تا اوایل خرداد امسال، فرایند وام‌دهی از طرف بانک متوقف شده بود.
  اما در حال حاضر دوباره وام‌دهی فعال شده و می‌تونید درخواست وامتون رو ادامه بدید و وامتون رو دریافت کنید.

ندا نظاملی ۱۴۰۱/۰۲/۰۷

با سلام و وقت بخیر یکی از بی مسولیت ترین شرکت ها در قبال پرداخت وام هستن از برج بهمن ۱۴۰۰ درخواست وام دادم هنوز به دستم نرسیده و زمانی میخاد این پولو به من بدن که دیگ هیچ کارایی نداره

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

  سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
  لطفا توجه داشته باشید که ما مجموعه‌ای وابسته به دولت نیستیم که در برابر ارائه خدمات به افراد، وظیفه یا مسئولیت اجباری داشته باشیم.
  ما یک شرکت خصوصی هستیم که با وجود تمام مشکلات و موانعی که بر سر راهمون قرار می‌گیره، تلاش می‌کنیم کاری کنیم که مردم ما بتونن از خرید اقساطی استفاده کنن.
  به دلیل مشکلاتی که ایجاد شد، چندماهی فرایند وام‌دهی متوقف شده‌ بود ولی خوشبختانه الان این مشکلات برطرف شده و میتونید وامتون رو دریافت کنید.

علی ۱۴۰۱/۰۲/۱۳

اگر روزی رسید که سود وام ها رو زیر ۴٪ بردید اون روز به خودتون و تیم تون افتخار کنید . اینکه با سود ۱۸٪ و ۱۲ ماهه کالایی رو گرفتن شاهکار نیست

  زهرا پور مقدم ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

  دوست عزیز وامی که ما ارائه میدیم، از طریق بانک آینده هست و سود بانک آینده هم مطابق با قانون بانک مرکزی.
  ما هم مثل شما آرزو می‌کنیم قوانین بانک مرکزی بهبود پیدا کنه و سود‌های بانکی در همه بانک‌ها هم کاهش پیدا کنه.

محمد صادق چادریان ۱۴۰۱/۰۵/۲۲

وقت بخیر
۱ ماهه قسط اول رو واریز کردم هنوز کد خرید از فروشگاه رو ندادن هی امروز و فردا می کنند. هیچ کس هم پاسخگو نیست.

  زهرا پورمقدم ۱۴۰۱/۰۷/۲۰

  سلام وقت شما هم بخیر.
  خرید شما از کدوم فروشگاه بوده؟