مراحل دریافت وام

دریافت وام از لندو در چند مرحله ساده انجام می‌شود و نیازی به ضامن، چک و مراجعه حضوری ندارد. از طریق لندو شما می‌توانید انواع محصولات و خدمات را از تمامی فروشگاه‌ها، به صورت اقساطی تهیه کنید. مراحل دریافت وام:
 1. ثبت درخواست
  برای دریافت وام، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز یک بار مصرف خود وارد سایت لندو شوید. حالا باید مبلغ وام و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص و درخواست خود را ثبت کنید.
  به این نکته توجه داشته باشید:
  1. شما وام خود را در قالب یک «لندو کارت» دریافت می‌کنید. به این صورت که مبلغ وام شما در یک کارت خرید عضو شتاب (لندو کارت) شارژ و برایتان ارسال می‌شود. این کارت مشابه یک کارت بانکی است؛ یعنی هم در تمام دستگاه‌های کارت‌خوان قابل استفاده است و هم می‌توانید از آن برای خرید آنلاین از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنید.
 2. افتتاح حساب
  اگر در بانک آینده حساب دارید، مستقیما به مرحله بعدی منتقل می‌شوید و اگر حساب ندارید، باید در این مرحله برای افتتاح حساب بانک آینده اقدام کنید. شما می‌توانید این کار را به‌ صورت حضوری (لیست شعب بانک آینده) یا آنلاین (از طریق نرم‌افزارآبانک) انجام دهید. در این مرحله اعتبارسنجی اولیه توسط بانک آینده انجام می‌شود و در صورت تایید، وارد مرحله انتخاب شیوه دریافت وام می‌شوید.
 3. بارگذاری مدارک
  در این مرحله باید تصویر مدارک مورد نیاز را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری مدارک، وارد بخش اعتبارسنجی خواهید شد. در این قسمت کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید و بعد از آن، کدی که به شماره موبایلتان پیامک شده است را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره موبایل باید حتما به نام خودتان باشد. در این مرحله مدارک و اطلاعات شما توسط لندو بررسی و اعتبارسنجی‌تان انجام می‌شود.
  بعد از تایید بارگذاری مدارک و اعتبارسنجی، لندو کارت به آدرس شما ارسال خواهد شد.
 4. ثبت امضای الکترونیکی
  در لندو همه مراحل دریافت وام به شکل آنلاین انجام می‌شود؛ پس شما برای امضای سفته الکترونیکی و همچنین امضای آنلاین قراردادها به امضای الکترونیکی نیاز دارید. ثبت امضای الکترونیکی از طریق نرم‌افزار «آینده‌ساین» انجام می‌شود که نرم‌افزار اختصاصی بانک آینده است. در این نرم‌افزار شما می‌توانید بعد از ورود مشخصات و احراز هویت آنلاین، امضای الکترونیکی خود را دریافت کرده و با آن، سفته و قراردادهای خود را به صورت آنلاین امضا کنید.مشاهده آموزش ثبت امضای الکترونیکی
 5. خرید سفته الکترونیکی
  در لندو خرید سفته هم به صورت آنلاین انجام می‌شود. به این صورت که شما باید از طریق سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده، سفته‌ لازم را تهیه کنید و آن‌ را با امضای الکترونیکی خود امضا کنید. بعد از خرید و امضای سفته الکترونیکی، باید فایل پی‌دی‌اف آن را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید تا توسط کارشناسان لندو بررسی شود.مشاهده آموزش خرید سفته الکترونیکی
 6. امضای آنلاین قراردادها
  بعد از بررسی و تأیید سفته توسط لندو، وارد مرحله امضای قرارداد خواهید شد. باید در حساب کاربری خود، متن قرارداد لندو و قراردادهای بانک را با دقت مطالعه کرده و آن را امضا کنید. امضای قراردادها هم به صورت آنلاین و از طریق امضای الکترونیکی که در مرحله قبل ثبت کرده‌اید، انجام می‌شود.مشاهده آموزش امضای آنلاین قراردادهاضمنا بعد از امضای قراردادها باید لندو کارت خود را فعال کنید (قبل از این مرحله امکان فعال‌سازی کارت وجود ندارد). برای فعال‌سازی لندو کارت وارد حساب کاربری خود در سایت لندو و بخش «درخواست‌های من» شوید. توجه داشته باشید که تنها در صورت فعال‌سازی، لندو کارت شما در مرحله پایانی شارژ خواهد شد.
 7. آماده شدن وام و خرید کالا و خدمات
  در این مرحله درخواست شما نهایی و وامتان آماده خواهد شد. به این صورت که مبلغ وام در لندو کارتی که قبلا برایتان ارسال شده و آن را فعال کرده‌اید، شارژ می‌شود. در همین مرحله یک پیامک هم با موضوع شارژ لندو کارت، از بانک آینده دریافت می‌کنید.
  حالا شما می‌توانید با لندو کارت خود در تمام دستگاه‌های کارت‌خوان، کارت بکشید و یا از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید.
  توجه داشته باشید که:
  1. بعد از دریافت لندو کارت، باید برای فعال‌سازی آن اقدام کنید. نحوه فعالسازی لندو کارت را هم می‌توانیداینجاببینید.
  2. برای استفاده از لندو کارت هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما اگر با لندو کارت خود از فروشگاه‌های «بازگشت پول» خرید کنید، بخشی از مبلغ خرید شما، به حساب بانکی‌تان برمی‌گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، واردصفحه سرویس بازگشت پول لندوشوید.
  3. شما باید اقساط خود را باید به صورت ماهانه به سایت لندو پرداخت کنید، نه فروشگاهی که با لندو کارت از آن خرید می‌کنید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401