مراحل دریافت وام

دریافت وام از لندو در چند مرحله ساده انجام می شود و نیازی به ضامن، چک و مراجعه حضوری ندارد. از طریق لندو شما می توانید انواع محصولات و خدمات را از تمامی فروشگاه‌ها، به صورت اقساطی تهیه کنید. مراحل دریافت وام:
 1. ثبت درخواست
  برای دریافت وام، ابتدا با وارد کردن شماره موبایل و رمز خود در وب‌سایت لندوثبت‌‌نامکنید. در صورتی که قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خود به سایت وارد شوید. در این مرحله شما باید نحوه استفاده از وام خود را مشخص کنید. منظور از نحوه استفاده از وام، اعتبار خرید از فروشگاه تیمچه (فروشگاه اختصاصی لندو) یا دریافت لندو کارت (برای خرید از دستگاه‌های کارتخوان و فروشگاه‌های آنلاین) است. بعد از انتخاب نحوه استفاده از وام، باید مبلغ وام و تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص و درخواست خود را ثبت کنید.
  به این دو نکته توجه داشته باشید:
  1. در صورتی که تمایل داشته باشید وام خود را به‌صورت «لندو کارت» دریافت کنید، مبلغ وام شما در یک کارت خرید عضو شتاب (لندو کارت) شارژ و برایتان ارسال می‌شود. این کارت مشابه یک کارت بانکی است؛ یعنی هم در تمام دستگاه‌های کارت‌خوان قابل استفاده است و هم می‌توانید از آن برای خرید آنلاین از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنید.
  2. اگر روش خرید از فروشگاه تیمچه را انتخاب کنید، مبلغ وام درخواستی در کیف پول اعتباری شما در سایت تیمچه شارژ می‌شود و با آن می‌توانید انواع کالا را از این فروشگاه آنلاین خریداری کنید. در این روش اگر مبلغ خریدتان بیشتر از وامی که از لندو گرفته‌اید باشد، باید مابه‌تفاوت مبلغ را خودتان به صورت آنلاین در سایت تیمچه پرداخت کنید. اما اگر مبلغ خریدتان کمتر از وامی که از لندو گرفته‌اید باشد، باقی‌مانده وام شما در کیف پول اعتباری تیمچه باقی می‌ماند و می‌توانید از آن برای خریدهای بعدی خود استفاده کنید
 2. بارگذاری مدارک
  بعد از ثبت درخواست، لازم است تصویر مدارک مورد نیاز را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید. بعد از بارگذاری مدارک، وارد بخش اعتبارسنجی خواهید شد. در این قسمت کد ملی و شماره موبایل خود را وارد کنید و بعد از آن، کدی که به شماره موبایلتان پیامک شده است را وارد کنید. توجه داشته باشید که شماره موبایل باید حتما به نام خودتان باشد.
 3. بررسی و اعتبارسنجی
  بعد از ارسال تصویر مدارک و تکمیل مشخصات، اطلاعات شما توسط لندو بررسی و اعتبارسنجی می‌شود. در صورت تأیید، اعتبارسنجی توسط بانک آینده انجام خواهد شد. در صورت تأیید اعتبارسنجی، نوبت به مرحله افتتاح حساب می‌رسد. اگر در بانک آینده حساب ندارید، در این مرحله لازم است برای افتتاح حساب اقدام کنید که این کار را هم می‌توانید به صورت آنلاین و با نرم‌افزار«کیلید»انجام دهید.
 4. واریز پیش‌پرداخت
  یک مرحله مهم بعد از تایید اعتبارسنجی وجود دارد و آن‌ هم واریز پیش‌پرداخت است. در این مرحله باید از طریق حساب کاربری خود، پیش‌پرداخت وامتان را واریز کنید. مبلغ پیش‌پرداخت به میزان وام درخواستی شما و نحوه استفاده از آن (لندو کارت یا شارژ کیف پول تیمچه) بستگی دارد. انجام دهید.
 5. ثبت امضای الکترونیکی
  در لندو همه مراحل دریافت وام به شکل آنلاین انجام می‌شود؛ پس شما برای امضای سفته الکترونیکی و همچنین امضای آنلاین قراردادها به امضای الکترونیکی نیاز دارید. ثبت امضای الکترونیکی از طریق نرم‌افزار «آینده‌ساین» انجام می‌شود که نرم‌افزار اختصاصی بانک آینده است. در این نرم‌افزار شما می‌توانید بعد از ورود مشخصات و احراز هویت آنلاین، امضای الکترونیکی خود را دریافت کرده و با آن، سفته و قراردادهای خود را به صورت آنلاین امضا کنید.مشاهده آموزش ثبت امضای الکترونیکی
 6. خرید سفته الکترونیکی
  در لندو خرید سفته هم به صورت آنلاین انجام می‌شود. به این صورت که شما باید از طریق سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده، سفته‌ لازم را تهیه کنید و آن‌ را با امضای الکترونیکی خود امضا کنید. بعد از خرید و امضای سفته الکترونیکی، باید فایل پی‌دی‌اف آن را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید تا توسط کارشناسان لندو بررسی شود.مشاهده آموزش خرید سفته الکترونیکی
 7. امضای آنلاین قراردادها
  بعد از بررسی و تأیید سفته توسط لندو، وارد مرحله امضای قرارداد خواهید شد. باید در حساب کاربری خود، متن قرارداد لندو و قراردادهای بانک را با دقت مطالعه کرده و آن را امضا کنید. امضای قراردادها هم به صورت آنلاین و از طریق امضای الکترونیکی که در مرحله قبل ثبت کرده‌اید، انجام می‌شود.مشاهده آموزش امضای آنلاین قراردادها
 8. آماده شدن وام و خرید قسطی
  در این مرحله درخواست شما نهایی و وامتان آماده خواهد شد. اگر دریافت «لندو کارت» را انتخاب کرده باشید، مبلغ وام شما در یک کارت خرید عضو شتاب (لندو کارت) شارژ و برایتان ارسال می‌شود. این کارت مشابه یک کارت بانکی است؛ یعنی هم در تمام دستگاه‌های کارت‌خوان قابل استفاده است و هم می‌توانید از آن برای خرید آنلاین از تمامی فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنید. اگر هم خرید از فروشگاه تیمچه را انتخاب کرده باشید، مبلغ وام شما در کیف پول اعتباری‌تان در سایت تیمچه شارژ می‌شود (برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید اقساطی از فروشگاه تیمچهکلیککنید)
  نکته مهم: توجه داشته باشید که اقساط خود را باید به صورت ماهانه به سایت لندو پرداخت کنید، نه فروشگاه تیمچه و یا هر فروشگاهی که با لندو کارت از آن خرید می‌کنید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) است.
Copyrights - Lendo Co. - 1401