از بانک تجارت، وام فوری 300 میلیون تومانی با سود 4 درصد بگیرید! 

از بانک تجارت، وام فوری 300 میلیون تومانی با سود 4 درصد بگیرید! 
تاریخ انتشار: - مطالعه: 12 دقیقه
فهرست محتوا

یکی از راه‌های گذران زندگی و جبران کمبود نقدینگی، دریافت تسهیلات از بانک‌ها و موسسات مالی است؛ چرا که این روزها گرانی در جامعه بیداد می‌کند و قیمت کالا و خدمات سر به فلک کشیده است. 

پس راهکاری که می‌تواند به شما در راستای کسری بودجه کمک کند، وام‌های بانکی است. حالا سوالی که برای شما پیش می‌آید این است که کدام وام و کدام بانک را برای دریافت تسهیلات انتخاب کنم؟ نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا راهنمای شما در مسیر پر فراز و نشیب دریافت وام و فرآیند‌های حوصله‌سربر آن باشیم. 

وام 300 میلیونی بانک تجارت، با سود کم، فرآیند آسان و تحویل فوری می‌تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. با ما همراه باشید تا به طور کامل با این تسهیلات آنی بانک تجارت و زیروبم آن آشنا شوید و هرچه سریع‌تر برای دریافت آن اقدام کنید.

درباره وام 300 میلیونی بانک تجارت بیشتر بدانید!

شما می‌توانید با یک سپرده‌گذاری بلندمدت، هم از سود سپرده خود بهره‌مند شوید و هم از تسهیلات آنی بانک تجارت استفاده کنید. بانک تجارت با رونمایی از این طرح که به صورت عقد قرارداد مرابحه عادی است، این فرصت را در اختیار شما متقاضیان گذاشته است که هم نقدینگی خود را به سیستم بانکی تزریق کنید، هم سود آن را دریافت کنید و هم با دریافت فوری وام، دارایی خود را افزایش دهید.

وام 300 میلیونی بانک تجارت که به پشتوانه حساب سپرده شما اعطا می‌شود، با گذشت ۲۴ ساعت از افتتاح حساب و تکمیل مدارک، به شما پرداخت خواهد شد.

درباره وام سهام عدالت بیشتر بدانید:
اگر شما از دارندگان سهام عدالت هستید، حتما می‌دانید که می‌توانید روی سهام خود وام بگیرید. این تسهیلات ویژه خرید کالاست که به صورت کارت اعتباری در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
حتما از خودتان می‌پرسید کدام بانک‌ها این تسهیلات را اعطا می‌کند؟ باید بگوییم بانک تجارت و بانک ملی در این عرصه شناخته‌شده هستند.
پس شما می‌توانید علاوه بر وام 300 میلیونی بانک تجارت، از این تسهیلات هم بهره ببرید و کالای مورد نیازتان را خریداری کنید. برای اطلاعات تکمیلی کافیست وارد صفحه وام سهام عدالت بانک تجارت شوید و مفصل در این باره بخوانید.

حالا وقت آن رسیده است که با سلسله‌مراتب دریافت تسهیلات آنی بانک تجارت آشنا شوید.

وام 300 میلیونی بانک تجارت و شرایط دریافت آن

شرایط لازم برای دریافت تسهیلات آنی بانک تجارت

شما متقاضیان، برای دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت لازم است فرآیند و شرایط زیر را طی کنید تا جزو واجدین شرایط به شمار بیایید و به‌راحتی وام خود را دریافت کنید؛ چرا که روزانه افراد زیادی در صف دریافت تسهیلات قرار می‌گیرند اما در نهایت افرادی که به طور کامل شرایط دریافت تسهیلات آنی بانک تجارت را داشته باشند، می‌توانند به زودی وام خود را دریافت کنند.

 • اولین شرط این است که شما در بانک تجارت حساب سپرده بلند مدت باز کنید که سود سپرده هم به انتخاب شما می‌تواند ۵، ۱۰ و ۱۵ درصد باشد؛
 • برای دریافت این وام 300 میلیونی بانک تجارت، نباید چک برگشتی و یا بدهی در سیستم بانکی داشته باشید؛
 • شرط بعدی برای دریافت این وام، مسدودی سپرده شماست؛ 
 • در این طرح، بانک تجارت نسبت به سپرده شما اقدام به اعطای وام می‌کند؛ یعنی نسبت مبلغ وام به سپرده شما بین ۶۰ تا ۸۵ درصد است؛ به طور مثال اگر شما ۱۰۰ میلیون تومان سپرده در بانک داشته باشید می‌توانید وامی به ارزش ۶۰ تا ۸۵ میلیون تومان از بانک دریافت کنید؛
 • اگر شما تصمیم بگیرید که سپرده خود را قبل از سررسید تسهیلات ابطال کنید، باید قرارداد خود را به صورت کامل تسویه کنید؛
 • همچنین لازم به ذکر است که حداکثر زمان مسدودی سپرده شما و بازپرداخت اقساط، ۳۶ ماه است؛

حالا که با شرایط دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت آشنا شدید، وقت آن است که با مدارک مورد نیاز جهت دریافت این تسهیلات آنی بانک تجارت هم آشنا شوید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت

مدارک لازم جهت دریافت تسهیلات آنی بانک تجارت به شرح زیر است:

 • مدارک هویتی مثل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی؛
 • مدارک شغلی مثل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی یا گردش حساب؛
 • مدارک سکونتی مثل سند منزل، اجاره‌نامه دارای کد رهگیری، قبض آب، برق، گاز، کد پستی و…؛
 • گواهی سپرده شما در بانک؛
 • یک یا چند قطعه عکس (جزو مدارک ضروری محسوب نمی‌شود و ممکن است بانک از شما آن را نخواهد)؛

در واقع مدارک فوق، اصلی‌ترین و مهم‌ترین مدارک جهت افتتاح حساب در بانک و همچنین اخذ تسهیلات است؛ اما ممکن است متصدی بانک و مسئول شعبه به تشخیص خود، علاوه بر این مدارک، مدارک دیگری هم تعیین کند.

حالا بعد از آگاهی شما از مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت، وقت آن است که به سراغ شرایط بازپرداخت این تسهیلات برویم؛ با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید!

حتما بخوانید:  معرفی وام بانک مهر ایران (وام 200 میلیونی) با بهترین شرایط

شرایط بازپرداخت تسهیلات آنی بانک تجارت

از آنجایی که سود وام 300 میلیونی بانک تجارت، ۴ درصد و مدت زمان بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه است، شما باید ماهیانه تقریبا ۹ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان به حساب بانک تجارت پرداخت کنید.

آیا می‌دانید که می‌توانید امتیاز تسهیلات آنی بانک تجارت را واگذار کنید؟
در این طرح، شما این امکان را دارید که امتیاز دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت را به دیگری واگذار کنید. در صورت واگذاری امتیاز تسهیلات، سپرده‌گذار باید به‌عنوان ضامن و متعهد، قراردادهای تنظیمی با تسهیلات شما را امضا کند و متعهد و ملزم به اجرای آن باشد.
پس یادتان باشد که اگر از دریافت وام برای خودتان پشیمان شوید، می‌توانید امتیاز تسهیلات خود را واگذار کنید و شخص دیگری را از دریافت این وام بهره‌مند سازید.

برگردیم سر موضوع اصلی؛ یعنی محاسبه سود و اقساط وام! خالی از لطف نیست که بدانید شما می‌توانید سود و بازپرداخت تسهیلات آنی بانک تجارت و سایر تسهیلات را خودتان محاسبه کنید؛ برای این‌کار می‌توانید فرمول‌ها و روش‌های محاسبه را یاد بگیرید و بعد از آن خودتان با یک حساب سرانگشتی از چم‌وخم هر وام سردربیاورید. فقط کافیست مطلب مربوط به محاسبه سود بانکی را با دقت بخوانید.

حتما بخوانید:  سود وام بانکی چطور محاسبه می‌شود؟ آموزش نحوه محاسبه سود بانکی به زبان ساده

۳ مورد از سایر تسهیلات به جز تسهیلات آنی بانک تجارت

سایر تسهیلات بانک تجارت

بانک تجارت هم مثل سایر بانک‌ها، به اعطای انواع وام می‌پردازد که شما می‌توانید علاوه بر تسهیلات آنی بانک تجارت، برای دریافت هر کدام از این وام‌ها اقدام کنید. ما برای شما به جز وام 300 میلیونی بانک تجارت، ۳ نمونه دیگر از طرح‌ها و تسهیلات آن را مطرح کرده‌ایم.

 • طرح نیکان بانک تجارت: سقف این تسهیلات، ۵۰ میلیون تومان است و بازپرداخت ۱۲ یا ۲۴ ماهه تعیین می‌شود. شما برای دریافت این تسهیلات به یک ضامن رسمی نیاز خواهید داشت؛ ضمناً لازم به ذکر است که شما می‌توانید امتیاز طرح نیکان خود را به اقوام درجه یک خود انتقال دهید.
 • طرح پویا برتر بانک تجارت: در طرح پویا برتر شما می‌توانید با میانگین حساب ۲، ۴ و ۶ ماه، تسهیلات با سود ۷ درصد و تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان دریافت کنید. این وام حداکثر بازپرداخت ۳۶ ماهه دارد و شما برای دریافت آن به یک ضامن رسمی، کاسب دارای جواز کسب‌ و یا چک و سفته احتیاج خواهید داشت.
 • طرح زوج‌ مهر بانک تجارت: این طرح مخصوص زوج‌های جوانی است که می‌خواهند با خرید مایحتاج منزل، زندگی مشترک خود را آغاز کنند؛ شما با افتتاح حساب در بانک تجارت و همچنین ارائه ضمانت به بانک، می‌توانید تسهیلات زوج مهر را دریافت و برای خرید کالاهای مورد نیازتان به فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک تجارت مراجعه کنید و وسایل مد نظرتان را تا سقف ۳۰ میلیون تومان بخرید؛

در حال حاضر شما با وام 300 میلیونی بانک تجارت آشنایی دارد و از ۳ مورد از تسهیلات و طرح‌های دیگر این بانک مطلع شده‌اید؛ پس به راحتی می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام وام به درد شما می‌خورد تا برای آن اقدام کنید.

اما به عنوان حسن ختام این مبحث و همچنین حالا که صحبت از طرح زوج‌ مهر بانک تجارت و خرید مایحتاج منزل شد، بد نیست با طرح مشترک لندو و بانک آینده در راستای خرید کالا و خدمات آشنا شوید.

در این صورت علاوه بر استفاده از تسهیلات آنی بانک تجارت و سایر طرح‌های آن، می‌توانید از دریافت این وام بانک آینده بی‌بهره نمانید و هر چه سریع‌تر برای ثبت‌نام آن، اقدام کنید.

حتما بخوانید:  شرایط وام خرید کالا بانک ملی و معرفی بهترین وام

با وام خرید کالا بانک آینده آشنا شوید!

حالا که با وام 300 میلیونی بانک تجارت و دیگر تسهیلات آن آشنا شدید، وقت آن است که با طرح مشترک بانک آینده و سامانه لندو هم آشنا شوید؛ حتما به کارتان خواهد آمد.

 • بانک آینده با همکاری لندو که یک سامانه معتبر برای خرید اقساطی کالاست، وام بدون ضامن تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعطا می‌کند. شما می‌توانید بدون نیاز به چک، ضامن و تنها با ارائه سفته، تسهیلات لندو را دریافت کنید؛
 • خوب است بدانید که وام لندو فرآیند تماماً آنلاین دارد. یعنی شما حتی برای خرید سفته الکترونیکی و امضای سفته‌ها و قرارداد به صورت دیجیتال هم، نیازی به مراجعه حضوری و فیزیکی نخواهید داشت؛ بلکه تنها با نصب اپلیکیشن مخصوص، این کار را انجام خواهید داد؛
 • ضمن اینکه این تسهیلات، محدود به شهر خاصی نیست و شما در هرجای ایران که باشید، می‌توانید برای درخواست آن، اقدام کنید؛
 • این وام هم مثل تسهیلات آنی بانک تجارت، در اسرع وقت اعطا خواهد شد و شما در بازه ۵ تا ۱۴ روز می‌توانید وام خود را دریافت و کالا و خدمات مورد نیازتان را خریداری کنید؛
 • همچنین لندو با بیش از ۵۰۰ فروشگاه ارائه‌دهنده کالا و خدمات همکاری می‌کند؛ از فروشگاه لوازم دیجیتال، فروش موتور سیکلت، فروشگاه فروش محصولات خانگی و…گرفته تا فروشگاه ارائه‌دهنده خدمات درمان، بیمه، سفر، گردشگری و ….؛

پس شما می‌توانید در کنار وام 300 میلیونی بانک تجارت، از وام لندو هم نهایت استفاده را بکنید و به عنوان یک وام خرد، برای تهیه مایحتاج خود، روی کمک این پلتفرم حساب کنید.

آیا شما تا به حال از تسهیلات آنی بانک تجارت و یا سایر وا‌م‌های آن  استفاده کرده‌اید؟ کدام یک از انواع طرح‌های این بانک را مناسب‌تر و بهتر می‌دانید؟ ممنون می‌شویم نظر خود را در کامنت‌های این مطلب با سایرین شریک شوید.

سوالات متداول درباره وام 300 میلیونی بانک تجارت

تسهیلات آنی بانک تجارت چه مزایایی دارد؟

اعطای تسهیلات در همان روز افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در بانک یا نهایتاً روز بعد از افتتاح حساب و تکمیل مدارک؛ امکان واگذاری امتیاز وام به شخص دیگر و در نهایت عدم نیاز به ضامن به جز سپرده شما در بانک.

وام فوری بانک تجارت به کدام گروه سنی تعلق می‌گیرد؟

تمام افرادی که به سن قانونی رسیده‌اند و بالای ۱۸ سال سن دارند، می‌توانند برای دریافت وام 300 میلیونی بانک تجارت اقدام کنند.

آیا اشخاص حقوقی هم می‌توانند از این تسهیلات بانک تجارت بهره‌مند شوند؟

در این طرح اشخاص حقوقی می‌توانند در بانک تجارت افتتاح حساب و سپرده‌گذاری کنند؛ ضمن اینکه سود سپرده خود را دریافت خواهند کرد می‌توانند اشخاص حقیقی مد نظر خود را برای دریافت این تسهیلات، به بانک تجارت معرفی کنند.

ad here
توسط بهار باقریان 171 نوشته

برچسب ها:
1
چنگیزی ۱۴۰۱/۱۱/۰۱

سلام این وام هایی که در سایت شما گذاشته شده وقتی به شعب مراجعه میکنیم اظهار بی اطلاعی می کنند. شما این امکان را دارید که از طریق شما همین درخواست وام رو بدهیم و شما با توجه به مدارکمون پیگیری وام را انجام بدهید؟

  زهرا پورمقدم ۱۴۰۲/۰۳/۲۶

  با عرض سلام
  خیر دوست عزیز. ما جدیدترین اخبار وام‌ها رو از طریق سایت بانک‌ها یا خبرگزاری های رسمی دولت منتشر میکنیم. ولی گاهی ممکنه بعضی از این طرحا موقتا غیر فعال بشه یا توی بعضی از شعب یا شهرها ارائه نشه

بهروز ۱۴۰۲/۰۲/۲۹

سلام عرض ادب بنده ۱۰۰الی۱۵۰ملیون پول نقد دارم.و نیاز به وام۳۰۰ملیونی دارم.چطور میتوانم دریافت کنم ممنون میشوم راهنمایی کنین

محمد ۱۴۰۲/۰۳/۱۹

عالیی

  زهرا پورمقدم ۱۴۰۲/۰۳/۲۵

  با تشکر از شما دوست عزیز