چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟

جواب سوالات خود را در بخش مربوط به آن، در قسمت‌های زیر پیدا کنید

راهنمای خرید اقساطی

سوالات متداول خریداران

 • آیا لندو قابل اعتماد است؟ چه پشتوانه‌ای دارد؟

  پاسخ: بیش از 6 سال است که لندو در حوزه مالی و اعتباری فعالیت دارد و با بسیاری از فروشگاه‌های معتبر کشور برای خرید اقساطی همکاری می‌کند. در حال حاضر اعتباری که لندو در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، از طریق بانک آینده تأمین می‌شود. با استفاده از لندو، شما در حقیقت از بانک آینده با شرایطی ویژه وام خرید کالا می‌گیرید.

 • ضامن و دسته چک ندارم، آیا باز هم می‌توانم از لندو اعتبار بگیرم؟

  پاسخ: بله، برای دریافت اعتبار از لندو هیچ نیازی به چک و ضامن نیست و دریافت اعتبار فقط از طریق ارائه سفته انجام می‌شود.

 • سقف اعتباری که می‌توانم از لندو بگیرم چقدر است؟

  پاسخ: سقف اعتبار خرید اقساطی در لندو، ۲۰ میلیون تومان است.

 • نحوه دریافت اعتبار برای خرید اقساطی به چه صورت است؟

  پاسخ: بعد از ثبت سفارش و اعتبارسنجی، لندو یک کد اختصاصی برای شما ارسال می‌کند. شما باید وارد سایت فروشگاه مورد نظر خود شوید و بعد از انتخاب محصول، در مرحله بعد این کد را در قسمت کد تخفیف وارد کنید. به این صورت خرید اقساطی روی سبد خرید شما اعمال می‌شود. این کد به اندازه اعتبار درخواستی شماست.

 • کد اعتبار خرید اقساطی را چطور دریافت می‌کنم؟

  پاسخ: بعد از اتمام مراحل اعتبارسنجی و تأیید نهایی درخواست شما، کد اعتبار در قسمت «سفارش‌های من» پروفایل کاربری‌تان قرار می‌گیرد.

 • برای دریافت اعتبار چه مدارکی لازم است؟

  پاسخ: 1. تصویر پشت و روی کارت ملی جدید / کارت ملی قدیمی به همراه رسید تعویض 2. تصویر تمامی صفحات شناسنامه 3. تصویر سند یا اجاره نامه محل سکونت متقاضی یا یکی از اقوام درجه یک 4. ارائه یکی از این موارد * پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و امضای شعبه (صفحه اول و دو صفحه آخر) * فیش حقوقی * گواهی اشتغال به‌کار 5. سفته الکترونیکی